surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ana Sayfa Blog Kürklü Bot Blog 2024'ün Trend Bot Modelleri
2024'ün Trend Bot Modelleri
15 Ekim 2023

2024'ün Trend Bot Modelleri

Kış aylarında kadınlar tarafından en çok tercih edilen ayakkabı modeli olan kışlık botlar, her sezon yeni modellerle karşımıza çıkıyor. Kadınların bir bottan en büyük beklentisi ise hem şık hem de en zorlu hava koşullarında dirençli olmasıdır. Bu beklentilerden yola çıkan ünlü moda tasarımcılarının da yeni trend bayan bot modellerini tasarlarken, şıklık kadar dayanıklılığı da ön planda tuttuğunu; ürünlerde kullanılan bu materyallerin, bot modellerine şık bir ayrıntı kattığını görüyoruz.

Yeni trend bayan bot modelleri, sonbahar/kış sezonunda yepyeni tasarımları ile kadınlara birçok ayrıcalık tanıyor. Farklı renk ve alternatifler sunan bu zarif tasarımlar, kürklü detaylar ile son derece avangart bir stil oluşturuyor. Yeni sezonda, çok sayıda kadın bot modeli için retro bir akımın sinyallerini verdiğini de söyleyebiliriz. 

Kadın Kar Botu

Deri ve Kürk 

Her ikisi de hem ayrı ayrı hem de bir araya geldiklerinde zarafeti ve şıklığı en üst boyuta taşıyan materyallerdir. Eğer söz konusu olan bayan bot modelleri ise o zaman bu ikiliyi es geçmek büyük haksızlık olur. Yüzyıllardır insanoğlu için defalarca bir araya gelerek modaya ilham veren, yeni trendlerin oluşumunda öncülük eden; kalite ve şıklık denildiğinde tahtı kimseye kaptırmayan deri & kürk buluşması, alışılmışın dışına çıkan tasarımları ile deri dünyasına yeni bir soluk getiriyor. 

Sıcak tutma, nefes alma, esneklik, rahatlık, sağlık ve dayanıklılık gibi büyük faydaları olan hakiki deriden üretilen kürklü kışlık bayan botları bu faydaları ile avantaj sağlarken, sadece bir tarz yaratmanın ötesinde; her kullanımda konfor ve şıklığı beraberinde getiriyor. 

Deri ve kürkün en trend tasarımlarını bir araya getiren Pegia ve Cool Moon markaları derimarket.net'te sizleri bekliyor.

Bot Modelleri Aksesuar Detaylar

Bot Modelleri Aksesuar Detaylar 

Bağcıklı rahat modellerden, siyahın önderliğinde öne çıkan deri kürklü tasarımlara, metal dokunuşların yumuşattığı desenlerden, Ugg tarzı kısa botlara kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile dikkat çeken yeni sezon bayan bot modelleri, pastel renklerin hakimiyeti ile karşımızda! Özellikle de süet botlarda toprak, füme ve siyahın ön planda olduğu modellerin deri kıyafetlerle sağladığı eşsiz uyum, bu sezon sizi de etkisi altına alacak. Süetten yana olmayanlar için hakiki deri kışlık bayan bot modelleri her sezon olduğu gibi yeni sezonda da en büyük destekçiniz olmaya aday. 

Rahatlığın, modern çizgilerin, kalitenin ve esnekliğin tasarımlara yön verdiği kar botu ve deri bot modellerinde ise; siyah, taba, gri ve kahve renklerinin yine başrolde olduğunu görmek mümkün. Kar botu modellerine her sezon yön veren Cool Moon markası, kürk ve farklı bağcık detayları ile elegan kadın stiline ilham kaynağı olurken; modern ve yaratıcı tasarımları yeni birer kimliğe dönüştüren Pegia ise kışlık bayan bot modasını yeni baştan tanımlıyor. Oldukça kalın tabanlı kar botlarından zarif uzun süet deri botlara; kemer, kurdele ve metal parçalarla şekillenen tarzlardan son derece sade ve şık tasarımlara kadar geniş bir yelpaze sunan bayan kürklü bot modelleri; rahatlığı, çekiciliği ve zarafeti bir arada sunuyor.

WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30