surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ana Sayfa Blog Deri Ayakkabı Blog Kışlık Bot Modelleri
Kışlık Bot Modelleri
08 Mart 2019

Kışlık Bot Modelleri

Kışlık bot olarak bilinen ayakkabı modeli, kış aylarının en bilinen ürünüdür. Cinsiyet ya da yaş ayrımı olmadan, her kesim tarafından tercih edilebilir.

Son derece kaliteli modeller ile piyasaya sürülen kışlık botlar; soğuk ve yağışlı havalarda ayağınızı koruyarak hasta olmanızı engellerken, şık görünmenizi de sağlar. Kış aylarındaki en büyük dış etki soğuk havadır. Bu yüzden soğuk havanın ortaya koyduğu etki, en fazla ayak bölümünde hissedilmektedir. Ayakların soğuk almaması, hastalıklardan uzak durmanızı sağlar. Bu noktada botun önemi devreye girer. Çünkü bot ile ayaklar her daim sıcak tutulur. Sıcak ayaklar sayesinde üşütmezsiniz. 

Kışlık Bot


Kürklü Kışlık Botlar

İçi kürklü kışlık bot; sağlığına önem veren ve soğuğu sevmeyen kişilerin favorisi olan bir üründür. Kış aylarının çok rahat geçmesini sağlar. İçinde kürk olması, kışın dondurucu ve sert etkisini engeller. Yapısı gereği daima sıcaktır. Ayağınızı içine koyduğunuz an ısınma başlar. Karın içinde bu bot ile yürüseniz bile ayağınız bundan kesinlikle etkilenmeyecektir. Doğal koyun postu, botun her bölümüne yayılmıştır. En ufak bir yer atlanmamıştır. Simetrik dağılım sayesinde her zaman ayaklarınızı sıcak bir biçimde tutmanız mümkündür. Karlı günlerdeki olumsuz hava koşulları göz önüne alındığı zaman botun önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Önemli olan ise o soğuk günler gelmeden botu satın almaktır. Bot satın alım işlemini yapmak dikkat ister. Bu konuda parayı biraz geri plana atmak daha mantıklı olacaktır. Çünkü kaliteli bir botun fiyatı yüksek olabilir. Ancak kış aylarında bu botun ayağınızı sıcacık tutacağını asla unutmayarak ve uzun yıllar kullanacağınızı da göz önünde bulundurarak, pahalı bir bot satın alabilirsiniz.

Karlı Günlere Özel Kürk Bot Kullanın

Kar yağdığı zaman ayağımızdaki ayakkabının önemi daha da artar. Böyle havalarda dışarıda olan kişiler, ayaklarını soğuğun etkisinden korumak için bot giymek zorundadır. Soğuk günlerin etkisini minimize eden kar botu, değişik modeller ile piyasada satışa sunulmuştur. Bu noktada en çok ilgiyi gören bot modellerine baktığımız zaman, karşımıza deri ve kürk kombinlenerek üretilen kürklü botlar çıkıyor. Bunun sebebi ise derinin her türlü ortamda dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilecek bir ürün olmasıdır. Kürklü botlar fiyat anlamında çok ucuz değildir ancak iyi bakılan deri botları yıllarca kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı kürklü botlara en uygun fiyatlarla sahip olmak için Derimarket.net'i inceleyebilirsiniz.

Kışlık Bot


WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30