Ana Sayfa Blog Kürklü Bot Sıcak Tutan Hakiki Kürklü Bot Modelleri
Sıcak Tutan Hakiki Kürklü Bot Modelleri
08 Mart 2019

Sıcak Tutan Hakiki Kürklü Bot Modelleri

Soğuklardan etkilenmemek ve her zaman için ayaklarınızın sıcak tutulmasını sağlayacak ayakkabıya sahip olmak için kürklü bot kullanabilirsiniz. Türkiye’de kargoyla gönderimini gerçekleştirdiğimiz yüzlerce üründen bir tanesi olan kürklü botlarda iç kısımda kullanılan kürk tamamen gerçektir. Bu sayede ayaklarınızın çevresinde soğuktan koruyan bir tabaka oluşturur ve hiçbir şekilde soğuktan etkilenmeden saatlerce ayakkabınızla soğuk havalarda da gezebilirsiniz.

Kürklü Bot Özellikleri

Sıcak tutan hakiki kürklü botlarımızın iç kısmındaki materyal kürktür fakat dış kısmında deriye veya süet deriye yer veriyoruz. Bu sayede hem ayakkabının iç kısmında ayaklarınız sıcak kalabiliyor hem de terleme nedeniyle koku problemi oluşmadan saatler boyunca ayakkabıyı giymeye devam edebiliyorsunuz. Ayakkabılarımızda topuk boyutlarıyla ilgili bilgileri ürünlerin açıklama bölümünde bulabilir ve istediğiniz boyuta bağlı olarak ayakkabıları filtreleyerek aramanızı gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerimizde sadece iç kısımdaki materyalle değil, direkt olarak dış kısımda kullanılan kaplama sayesinde de son derece kullanışlı ürünlerin ortaya çıkması sağlanıyor. İlgi gören tasarımlar uzun süredir özellikle hakiki kürklü bot özellikleriyle birlikte herkes tarafından kürk deri materyale sahip olması sayesinde dikkat çekiyor. Hakiki kürklü bot sayesinde süet deri ve normal deri dış kaplama, iç kısımdaki kürkün hiçbir zarar görmeden veya kötü kokuya sebebiyet vermeden ayakkabının giyilmesini sağlıyor.

Kadın Kürklü Bot


Kadın Kürklü Bot Modası

Sezon boyunca pek çok farklı çeşidi üretilen ve özellikle yıllar geçse dahi ilgi görecek ayakkabıları üretirken kullandığımız malzemelere dikkat ediyoruz. Hakiki kürk kullanmamız, her hava koşulunda ayakkabının hem sağlam olmasını hem de soğuktan koruma, terletmeme özelliğini korumasını sağlıyor. Sıcak tutması ve ayakların alttan veya yan kısımlardan üşümemesi için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla birlikte kadın modasına uygun botlar hazırlıyoruz. Canlı destek hattımızla iletişime geçebilir ve ürünlerimiz hakkında hem özellikleri hem de alışveriş sürecine dair bilgi alabilirsiniz. Bej, siyah, mavi, kırmızı, beyaz, kahverengi renkleri yoğun bir şekilde ilgi görüyor fakat isterseniz diğer renklere sahip ürünlerimizi de kullanabilirsiniz.

Türkiye’de kargoyla gönderimini gerçekleştirdiğimiz botları iç ve dış materyalleri farklı olarak imal ettiğimiz için, kir tutmayan kolay temizlenebilir özelliğinden yararlanılabiliyor. Dayanıklı ve uzun yıllar boyunca giyilebilmesi için sağlam ayakkabıların üretimlerini hakiki materyaller kullanarak gerçekleştiriyoruz. Her numara için sitemizdeki ürün stoklarını takip edebilirsiniz. 35, 37, 38, 39, 40, 41 ve 42 numaralı ayakkabılarımızı aynı renklerde, aynı kalitede temin edebilirsiniz. Vurma veya sıkma problemleri oluşmaması için tüm ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz. Kürklü bot sayesinde, soğuk havalarda üşümemek ve son derece şık görünmek için gerekli olan her türlü özelliğe sahip olacaksınız. Stoklarımızı inceleyebilir ve ürünlerimizi kendi istediğiniz yapılarına uygun olmaları için rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

* Kar Botu Sayesinde Kışlar Daha Sıcak

Soğuk günlerde insanlar ayaklarını sıcak ve sağlıklı tutmak için farklı ürünler alırlar. Ayak sağlığı her zaman çok önemli bir konudur. Ancak kış aylarında bu durum daha da büyük önem taşır. Çünkü soğuk günlerde, hastalıklar genellikle ayak üzerinden gelir. Bundan dolayı ayak sağlığının önemsenmesi gerekir. Bu noktada kışlık bot seçimi doğru bir şekilde yapılmalıdır. En çok sıcaklık sağlayan bot türleri tercih edilmelidir. Piyasada farklı malzemeler üzerinden üretilen birçok bot modelinin olduğunu görüyoruz. Özellikle soğuğu geçirmeyen botlar, en büyük ilgiyi görenlerdir. Deri ya da farklı malzemelerden üretilen veya için kürklü olan botlar, ayaklarınızı gün içerisinde sıcak tutabilmektedir.

Kar Botu İle Ayağınızı Korumaya Alın

Kar botu, kış aylarında kullanılan ve satın alınan bir ürün. Birçok farklı modele sahip olması ile biliniyor. Bunun yanı sıra ürünün değişen fiyatlar ile satıldığını görüyoruz. Kar botunun çok kaliteli olmasını istiyorsanız, mutlaka deri opsiyonunu göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Çünkü deriden üretilen botlar, her konuda rahatlık sağlıyor. Bunun yanı sıra deri ile beraber, ayaklarınız sürekli sıcak kalabiliyor. Bu sayede derinin sağlamış olduğu faydaları görebiliyorsunuz. Deri botlar uzun ömürlü oluyor. Yıllarca eskimeden kullanılabiliyor. Bundan dolayı deri botların fiyatları biraz daha pahalı olabiliyor.

{{kategori:80,varyant19}}

Deri Kar Botu Modelleri

Deri Bot, dayanıklılık açısından bakıldığı zaman piyasanın en iyi ürünlerinden birisi olarak göze çarpıyor. Çünkü deri sayesinde, üretilmiş olan botun soğuğa karşı son derece dayanıklı olduğunu görüyoruz. Kış ayları geldiği vakit, deri bir bot alarak ayaklarınızı soğuktan korumanız çok kolay olacak. Yağmurlu günlerde hiçbir şekilde su geçirmeyen bu botlar sayesinde, istediğiniz gibi dışarıda gezebileceksiniz. Deri bot modelinin bir diğer özelliği ise, her zaman modaya uygun olmasıdır. Her sene moda olan ürünler değişse de, derinin önemi hiçbir zaman azalmıyor. Bu yüzden deri sayesinde istediğiniz şıklığı da yakalayabiliyorsunuz. Soğuk günlerde giyilen kar botu satın almak, dikkat isteyen bir iş olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü kar botlarının farklı kaliteleri ve modelleri bulunuyor. Bu noktada en iyisini almak, sağlığınız açısından iyi bir adım olacak. Deri ürünleri seçerek, kış günlerini rahat bir biçimde geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra derinin sağlamış olduğu şıklık ile çok daha karizmatik görüneceğinizi de asla unutmayın.

* Deri Bot İle Ayaklarınızı Sıcak Tutun

Soğuk kış günlerinin en çok satın alınan ürünü bottur. Botlar, hem kibar bir görünüme sahiptir, hem de ayaklarınızı soğuğa karşı korumaktadır. Sadece kış aylarında kullanılmayan bot, özellikle deri malzemeden üretildiği zaman daha etkili olmaktadır. Bundan dolayı deri bot satışlarında bir artış söz konusudur.

Kısa ve uzun modelleri ile piyasada bolca bulunan deri botlar, kadınların ve erkeklerin beğenisine sunulmaktadır. Botların modellerinde kahverengi ve siyah renkler ön plana çıkar. Ayrıca tüylü ve tüysüz bot modelleri de vardır. Bunun yanı sıra değişik aksesuarlarla ile süslenmiş botlar, özellikle kadınlar tarafından çok büyük bir ilgi ile karşılanırlar. Bot fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine göre değişir. Özellikle birinci sınıf gerçek deriden üretilen botlar, maddi anlamda biraz daha pahalıdır. 

Kolay Kullanım Sunan Kürklü Bot Modelleri

Kürklü bot, erkekler ve kadınlar tarafından yaş grubuna bakılmadan kullanılan bir ürün. Bundan dolayı birçok kişinin kürklü bot satın aldığını görüyoruz. Bu botların oldukça üstün özellikleri var. Her şeyden önce soğuğu geçirmiyorlar. Çünkü içinde bulunan kürk, soğu izole ediyor ve ayaklarınızın etkilenmesini önlüyor. Bunun yanı sıra kürklü botların çok uzun ömürlü olduğunu da söylemek mümkün. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen botlar, birkaç kış boyunca yeni bot almanıza gerek bırakmıyor.

{{kategori:9,varyant:6}}


Ayak Sağlığı İçin Kaliteli Botlar

Kışlık bot almak, özellikle karlı ve soğuk havalar yaklaştığı zaman adeta bir ihtiyaç haline geliyor. Çünkü kış aylarında ayaklarınızı korumanın en basit yolu bu tarz botları satın almak. Bot modelleri içinde derinin çok önemli bir yerinin olduğunu görüyoruz. Çünkü deri, yapısı gereğince soğuğa karşı oldukça dirençlidir. Bu sayede ayaklarınızın zarar görmesini önlüyor. Esnek olan deri botlar, bunun yanı sıra rahat bir biçimde hareket edebilmenizi de sağlıyor. Bundan dolayı bot seçiminde derinin her zaman daha fazla tercih edildiğini görüyoruz. Deri botlar, erkeklerin yanı sıra kadınların da çok sevdiği ve yoğun bir ilgi gösterdiği ürünlerin başında geliyor. Çünkü bu botlar ile soğuğun vücudunuz üzerindeki etkisini azalta biliyorsunuz. Ayrıca deri botlar, her zaman kullanılabilen özelliğe sahipler. Modasının asla geçmemesi bunda çok etkili oluyor. Görünüm itibari ile de şık olması ve farklı kıyafetlerin altında uyumlu bir görüntü çizmesi, deriye olan ilgiyi de arttırıyor.

* Kış Aylarında Kürklü Bot Şıklığı

Soğuk günler, insan sağlığını tehdit etmesi ile bilinir. Bu günlerde ayakkabı seçimi oldukça önemli ve hassas bir konudur. Çünkü en iyi koruma sağlayan ayakkabılar alınmalıdır.

Kış için ayakkabı yerine  kürklü bot tercih etmek, sizin sağlığınız için faydalı olacaktır. bu noktada bayan kürklü bot adı verilen ürünler, tam bir koruma sağlaması ile bilinir. Ayağınızı sıcak tutan bu ürünler sayesinde, kolay bir şekilde hareket edebilir ve soğuktan etkilenmeden işlerinizi halledebilirsiniz. Bu modellerde kürk, botun içinde her yere eşit bir şekilde dağıtılmıştır. Ayrıca dış bölümde de kürk bulunur. Böylelikle bilekten soğuk almanız da engellenmiş olacaktır.

Dayanıklı Kürklü Botları

Kürklü  bot almak, kış aylarında soğuğa karşı alınan önlemelerden birisi. Çünkü soğuk havalarda vücudun en çok üşüyen yerlerinden birisi ayaklar oluyor. Ayakları üşütmek, birçok hastalığa davetiye çıkarıyor. Bundan dolayı kış aylarını sıcak bir şekilde geçirmenizi sağlayacak olan kürklü botlardan satın almanız mümkün. Bunun için değişik malzemelerden üretilmiş kürklü botlar tercih edilebiliyor. Ancak en fazla koruma sağlayan botlar kesinlikle deriden yapılmış olan ürünler. Bundan dolayı derinin çok iyi bir biçimde ayaklarınızı koruduğunu söylemek mümkün. Deri botların fiyatları ise kullanılan malzemenin hangi kalitede olduğuna göre değişiklik gösteriyor. Ancak çok ucuz fiyatlar üzerinden satılan deri ürünlerin, pek olmadığını söylemek mümkün. Fiyatlar genel olarak diğer ürünlere göre biraz ortalamanın üstünde seyrediyor.

{{kategori:80}}

Beğenilen Kürklü Botları

Bayan bot modelleri her zaman kibar ve zarif olmaları ile biliniyor. İhtiyaca göre satın alınacak bayan bot modelleri içinde en fazla tercih edileni deriden üretilenler olarak göze çarpıyor. Çünkü deri botlar, kullanım süresinin uzun olması, dayanıklı malzemeden yapılması ve şık görünmesi ile sizlere çok farklı bir hava katıyor. Ayrıca deriden üretilen bayan bot modellerinde farklı opsiyonların da olduğunu görüyoruz. Bundan dolayı daha rahat bir biçimde kış aylarında hareket edebilmek için deri bayan botları tercih edebilirsiniz. Soğuk günlerde ayağınızı korumak için mutlaka iyi malzemeden üretilen botları tercih etmek geliyor. Ayakların sağlıklı olması, vücudunuzun diğer bölümlerini de olumlu olarak etkiliyor. Bu yüzden kaliteli, malzemesi iyi ve kullanımı kolay olan botlar ile kışı sorunsuz bir şekilde geçirmeniz mümkün oluyor. Bunun için fiyata çok fazla önem vermeden, en iyisini almak gerekiyor.

* İçi Kürklü Bot Tercihi İle Ayaklarınızı Koruyun

Kış aylarının gelmesi ile beraber insanların ayakkabı ihtiyaçları da değişmektedir. Yaz ayların daha serin ve feraha ayakkabılar tercih edilirken, soğuk günlerde bunun tam tersi olarak sıcak tutan ayakkabılara bir ilgi söz konusudur. Bu bağlamda içi kürklü bot, ayaklarını düşünenlerin çok sevdiği ve satın aldığı bir ayakkabı modelidir. İçinde ve çevresinde bulunan kürk ile adeta termal bir ürüne dönüşen bot, kullanım kolaylığı sağlaması ile de bilinir.

Ayaklarını üşütmek istemeyen kişiler, bot ile beraber bunu rahatlıkla başarabilirler. Özellikle deriden üretilen ve aynı zamanda kürke sahip olan bot modelleri, çok büyük bir ilgi görürler. Kürklü bot renkleri ve fiyatları ise geniş bir skala içinde değişebilmektedir. Deri Bot, her yaştan insanın kullandığı ve kalite noktasında zirve olarak tabir edilen bir üründür. Son dönemlerde botun yaz aylarında da tercih edildiğini görüyoruz. Bundan dolayı deri bot satışları 4 mevsim boyunca devam ediyor. Deri botun birçok özelliği, ürüne olan yoğun ilginin sebepleri arasında yer alıyor. Deriden üretilen botlar, son derece şık bir tasarımın ürünü olarak göze çarpıyor. Kalitesi ise kesinlikle tartışılmaz. Hakiki deriden üretilen bot, her daim parlıyor ve soğuk havalarda ayaklarınızın sımsıcak bir şekilde kalmasını sağlıyor. Bakımı da basit olan ürünün, boyanması ise zaman almıyor.

{{kategori:9,varyant:19}}

İçi Kürklü Bot Modelleri Oldukça Şık

Kışlık bot, artık ihtiyaç haline gelmiş olan bir ayakkabı çeşididir. Çünkü ülkemizdeki kış şartlarının çok çetin geçtiği yerler vardır. Burada yaşayan kişiler, doğal olarak içi kürklü bot alarak, rahat bir kış ayı geçirmek istemektedirler. Bunun yanı sıra kışlık bot, sonbahar aylarında da kullanılabilmektedir. Böylelikle ürüne her daim ulaşmak mümkündür. Özel üretim kışlık bot çeşitleri ile şık bir görünüm elde etmek çok kolay olacaktır. Bu şekilde hem kış ayının etkilerini daha az hissedeceksiniz, hem de farklı görünüm ile daha büyük bir ilgi toplayacaksınız. Bot modellerinde yeni trendlerden birisi olan kürklü botlar, çok büyük bir ilgi ile karşılaşmaya devam ediyor. Çünkü kürkü sayesinde sıcaklığını koruyan içi kürklü bot, hastalıkların sizden uzak durmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra kışlık botlar sayesinde karizmatik ve şık bir görüntüye kavuşabiliyorsunuz. En kaliteli olanları deriden üretilen botlar, size kesinlikle farklı bir hava katacak.

* Bayan Bot Modelleri

Ayakkabı modellerinde sahip olduğu alternatifler ile liderlik koltuğunu kimseye bırakmayan Derimarket, dört mevsim boyunca yaz ve kış sezonları için satışa sunduğu modellerde deri modellere mutlaka yer vermektedir.

Bayan bot modelleri bu kışa damga vurmaya hazırlanıyor. Üstelik sitemizde satılan deri bot modelleri yüzde 46 ile yüzde 72 arasında değişen indirim oranları ve kredi kartına 9 taksit fırsatı ile sizleri bekliyor. Uzun yıllar kullanılabilecek kaliteye ve ayağınızda farkını yansıtacak özgün tasarıma sahip botları bu fırsatlara alabileceğiniz başka bir platform bulamayacaksınız. Sezonda yüksek fiyatları ile bütçenizi zorlayacak olan modeller sitemizde tam 365 gün boyunca indirimde sizleri bekliyor. Kendiniz ve çocuğunuz için tedarik edilen deri modellerimizi sipariş vermeniz halinde ürünlerimiz 24 saat içerisinde kargoya verilerek adresinize teslim edilmektedir. Ürünlerimizin sitede bulunan görselleri ile yetinmek istemezseniz İstanbul Yenibosna’da bulunan mağazamızı ziyaret edebileceğiniz gibi sitemizden verdiğiniz siparişlerde ürünümüzden memnun kalmamanız halinde 14 günü geçirmeden iade edebilirsiniz. İadeleriniz için sebep göstermenize gerek bulunmamaktadır. Sunduğumuz bunca alternatif, ürünlerimizin kalitesine ve şıklığına duyduğumuz güveni sizlere tam olarak anlatmaya yetecektir. Dilerseniz sitemizden ürün sipariş eden müşterilerimizin ürün ve bizimle ilgili yaptığı yorumlara beğendiğiniz ürünün detaylı inceleme sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz.

{{kategori:9}}

Bayan Deri Botlarında Büyük İndirim

Derimarket.net internet adresinden erişilebilen sitemizde bulunan ürünlere yılın belirli zamanlarında değil tüm yıl boyunca indirim uygulanmaktadır. İndirimlerimiz tüm ürünlerde geçerli olup bayan bot fiyatları piyasada bulamayacağınız fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Sitemizi keşfeden pek çok kişi, kendisinin ve ailesinin ayakkabı alışverişi için başka adrese ihtiyaç duymayarak tüm sezonluk ayakkabılarını sitemizden temin etmektedir. Online alışveriş sitelerinden farklı sunduğumuz pek çok hizmet tercih edilebilirliğimizi artırmaktadır. Ürün görsellerinin yanı sıra detaylı ürün özellikleri bilgisi ve ürün tanıtım yazıları hazırlayarak müşterimizin alışverişlerini bilinçli bir şekilde gerçekleştirmesine olanak tanırız. Şart koşmadan iade fırsatı sunarak müşterilerimizin güven içerisinde alışveriş yapmasını sağlarız. Markamıza güvenen müşterilerimize kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra 24 saat içerisinde sipariş edilen ürünleri kargo ederek hızlı teslimat sağlarız. Sitemizde yer alan kategorilerde çok fazla alternatif yer almakta olup müşterilerimizin tek şikâyeti sitemizde yer alan ürünler arasından seçim yapmakta zorlanmalarıdır. İddialı hizmetimize iddialı indirimlerle devam ederek rakipsiz bayan deri bot fiyatları ile yeni sezona girmeden kışlık alışverişlerinizi tamamlamanızı sağlayacağız.

* En Trend Bayan Bot ve Erkek Bot Modelleri

Sezonun trendlerini takip eden Derimarket sizin için yenilikçi ve dinamik bot modellerini sunuyor. Kürklü, bağcıklı ve bağcıksız botları bulabileceğiniz ürünlerimiz hem ayağınızı hem de içinizi ısıtacaktır. Farklı renklerde bulacağınız botlar, kolaylıkla kış kombinlerinize yakışacaktır. Cool Moon ve Pegia kürklü botlar dışında, yılan derisi bot modellerini de bulabileceksiniz. Kendinizi çok daha konforlu hissetmenizi sağlayacak olan bu botlar yeni trendleri de yakından takip etmenizi sağlayacağı için sizleri girdiğiniz ortamın en şıkı yapacaktır. Bayan deri bot modelleri her kullandığınız esnada ayağınızı daha da rahat hissettirecektir. Sadece şıklıktan ya da sadece konfordan yana seçim yapmak zorunda kalmayacak hem şıklığı hem de konforu bir arada bulabileceksiniz. Gerçek ve doğal kürklerin kullanıldığı, hakiki deri botları görmek için siz de Derimarket.net adresini kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü olan botlar sadece bir kış değil, pek çok kış yanınızda olacaktır. Ayaklarınızı da şıklığınızdan esirgememiş olacaksınız. Tutku ve asaletin buluşması olan botlar kaliteli yüzlerce model seçeneğiyle size cezp edici gelecektir. İnsan sağlığına zarar vermeyen maddeler kullanılarak üretilen bu modeller ayak sağlığınızı da koruyacağı için sağlığınızı garanti altına alacaktır. Her ortamda dikkatleri üzerinize çekmek için tasarlanan bu modeller ile klasik giyimde de spor giyimde de öne çıkacaksınız. Bayan deri bot modelleri içerisinde tarzını konuşturmak için sitemizdeki ürünlere bakabilir ve şıklığınızı diğer ürünlerimizle de tamamlayabilirsiniz.

Erkek Bot Modellerinde Trendi Yakalayın

Derinin cesaretini üzerinizde hissetmek istiyorsanız rahatlığınızdan ödün vermeden, Deri Market üzerindeki ürünlere göz atabilir ve ayaklarınızı dinlendireceğiniz deri modellere bakabilirsiniz. Hem günlük ayakkabılarda hem de kışlık modellerde öne çıkan deri modeller her türlü kış koşullarında size konfor sağlayacaktır. Erkek bot modelleri içerisinde kürklü modeller en çok tercih edilenler arasındadır. Karlı ve buzlu yollarda tehlikeye atılmak istemiyorsanız sağlam ve dayanıklı botlar alabilirsiniz. Bu nedenle tercih edebileceğiniz kürklü botlar termal tabanlar sayesinde çok soğuk zamanlarda bile ayağınızı ısıtabileceksiniz. Soğuk kış günlerinde de sıcak bir ortamda gibi hissedeceğiniz ayakkabılar oldukça geniş bir renk yelpazesine sahip olduğu için zevkinize de hitap edecektir diyebiliriz. Alternatif uygulamalar sayesinde erkek kürklü botlar gerçek deriden üretildiği için senelerce dayanıklılığını da koruyacaktır. En şık erkek deri ayakkabı modellerini göreceğiniz ürünlerimizi internetten kısa sürede sipariş edebileceksiniz. Sadece konforu düşünmeyen markamız tasarımı da devreye sokarak spor ve klasik modeller olarak farklı modeller üretmektedir. Bağcıklı ya da bağcıksız bot modellerine bakabilir ve kış modasında son zamanlarda öne çıkan pastel tonları botlarda bulabilirsiniz. Erkek bot modellerinde sadece klasik giyimi sevenler için değil daha marjinal gözükmeyi sevenler için de bot seçeneklerimiz vardır. Ancak yine de en çok tercih edilen modellerin siyah ve gri renkler olduğunu söyleyebiliriz. Kauçuk tabanlı ve termal opsiyonların olduğu deri botlara kısa sürede bakabilecek ve kış gelmeden ayakkabılarınızı hazır edebilirsiniz. Üstelik ekonomik anlamda da avantajlı olan botlarımız cebinizi de yakmayacaktır.

{{kategori:19}}

Son Moda Bayan Bot modelleri

Bayan bot modelleri için de bakabileceğiniz Deri Market, günlük ayakkabı türlerinde de kaliteli ve zarif modeller üretmektedir. Son derece kaliteli ve ekonomik ayakkabılar üreten firmamız aynı zamanda şıklığı da sizinle buluşturacaktır. Günlük deri ayakkabıları özenle hazırlayan markamız kadınlar için en önemlisinin şıklık olduğunun bilincindedir. Bu bilinçle hareket eden Deri Market her ayakkabıda şıklığı yakalamayı istemiştir. Kışın üşütmeyen, yazın da terletmeyen deri ayakkabılar sadece konforunuz için değil, şıklığınızı yakalamak için de üretilmiştir. Rahatlıkla dolaşabileceğiniz bot ve günlük ayakkabılar hem klasik severlerin hem de sporseverlerin zevkine hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Şehir sokaklarında kolaylıkla gezerken tüm gözleri üzerinize çevirebilecek ve kalitenin konforunu ayağınızda hissedeceksiniz. Birinci sınıf malzemeden üretilen ayakkabılarımız bay ve bayanların göz zevkine hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Modern ve şık uygulamaların bir arada olduğu modelleri diğer ürünlerimizle tamamlayabilirsiniz. Ayrıca hijyenik ayakkabılar olduğu için ayak sağlığınızı da düşünen markamız, sizlere güvence verecektir. Ayakkabı rengine göre farklı konseptlerde tabanlar da bulabilirsiniz. Sportif havayı pekiştiren unsurlar olacağı için bağcıklı ya da bağcıksız modellere de bakabilirsiniz. Sneaker modeller dışında evinizde de şıklığı hissedebileceğiniz terlik modellerine bakabilirsiniz. Bot modelleri içerisinde sunulan renk ve desen seçeneklerinden hoşunuza gidenleri alabilir, özel tasarımlar sayesinde kendinizi daha da özel hissedebilirsiniz. Geniş ürün kataloğumuzu görmek için bir an önce internet sitemize göz gezdirebilirsiniz diyebiliriz.