Ana Sayfa Blog Kürklü Bot Sıcak Tutan Hakiki Kürklü Bot Modelleri
Sıcak Tutan Hakiki Kürklü Bot Modelleri
08 Mart 2019

Sıcak Tutan Hakiki Kürklü Bot Modelleri

Soğuklardan etkilenmemek ve her zaman için ayaklarınızın sıcak tutulmasını sağlayacak ayakkabıya sahip olmak için kürklü bot kullanabilirsiniz. Türkiye’de kargoyla gönderimini gerçekleştirdiğimiz yüzlerce üründen bir tanesi olan kürklü botlarda iç kısımda kullanılan kürk tamamen gerçektir. Bu sayede ayaklarınızın çevresinde soğuktan koruyan bir tabaka oluşturur ve hiçbir şekilde soğuktan etkilenmeden saatlerce ayakkabınızla soğuk havalarda da gezebilirsiniz.

Kürklü Bot Özellikleri

Sıcak tutan hakiki kürklü botlarımızın iç kısmındaki materyal kürktür fakat dış kısmında deriye veya süet deriye yer veriyoruz. Bu sayede hem ayakkabının iç kısmında ayaklarınız sıcak kalabiliyor hem de terleme nedeniyle koku problemi oluşmadan saatler boyunca ayakkabıyı giymeye devam edebiliyorsunuz. Ayakkabılarımızda topuk boyutlarıyla ilgili bilgileri ürünlerin açıklama bölümünde bulabilir ve istediğiniz boyuta bağlı olarak ayakkabıları filtreleyerek aramanızı gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerimizde sadece iç kısımdaki materyalle değil, direkt olarak dış kısımda kullanılan kaplama sayesinde de son derece kullanışlı ürünlerin ortaya çıkması sağlanıyor. İlgi gören tasarımlar uzun süredir özellikle hakiki kürklü bot özellikleriyle birlikte herkes tarafından kürk deri materyale sahip olması sayesinde dikkat çekiyor. Hakiki kürklü bot sayesinde süet deri ve normal deri dış kaplama, iç kısımdaki kürkün hiçbir zarar görmeden veya kötü kokuya sebebiyet vermeden ayakkabının giyilmesini sağlıyor.

Kadın Kürklü Bot


Kadın Kürklü Bot Modası

Sezon boyunca pek çok farklı çeşidi üretilen ve özellikle yıllar geçse dahi ilgi görecek ayakkabıları üretirken kullandığımız malzemelere dikkat ediyoruz. Hakiki kürk kullanmamız, her hava koşulunda ayakkabının hem sağlam olmasını hem de soğuktan koruma, terletmeme özelliğini korumasını sağlıyor. Sıcak tutması ve ayakların alttan veya yan kısımlardan üşümemesi için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla birlikte kadın modasına uygun botlar hazırlıyoruz. Canlı destek hattımızla iletişime geçebilir ve ürünlerimiz hakkında hem özellikleri hem de alışveriş sürecine dair bilgi alabilirsiniz. Bej, siyah, mavi, kırmızı, beyaz, kahverengi renkleri yoğun bir şekilde ilgi görüyor fakat isterseniz diğer renklere sahip ürünlerimizi de kullanabilirsiniz.

Türkiye’de kargoyla gönderimini gerçekleştirdiğimiz botları iç ve dış materyalleri farklı olarak imal ettiğimiz için, kir tutmayan kolay temizlenebilir özelliğinden yararlanılabiliyor. Dayanıklı ve uzun yıllar boyunca giyilebilmesi için sağlam ayakkabıların üretimlerini hakiki materyaller kullanarak gerçekleştiriyoruz. Her numara için sitemizdeki ürün stoklarını takip edebilirsiniz. 35, 37, 38, 39, 40, 41 ve 42 numaralı ayakkabılarımızı aynı renklerde, aynı kalitede temin edebilirsiniz. Vurma veya sıkma problemleri oluşmaması için tüm ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz. Kürklü bot sayesinde, soğuk havalarda üşümemek ve son derece şık görünmek için gerekli olan her türlü özelliğe sahip olacaksınız. Stoklarımızı inceleyebilir ve ürünlerimizi kendi istediğiniz yapılarına uygun olmaları için rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.