surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ana Sayfa Blog Deri Ayakkabı Blog Sıcak Tutan Hakiki Kürklü Bot Modelleri
Sıcak Tutan Hakiki Kürklü Bot Modelleri
08 Mart 2019

Sıcak Tutan Hakiki Kürklü Bot Modelleri

Soğuklardan etkilenmemek ve kış aylarında ayaklarınızı sıcak tutmak için kürklü bot kullanabilirsiniz. Derimarket'te satışını gerçekleştirdiğimiz Pegia ve Cool Moon marka tüm kürklü botlar, hakiki koyun postu kullanılarak üst düzey işçilikle üretilmiştir.

Kürklü Bot Özellikleri

Sıcak tutan hakiki kürklü botlarımızın iç kısmındaki materyal doğal koyun yünüdür. Sağlam olması için, dış kısmında farklı özelliklerde dana derisi kullanılmaktadır. Bu sayede hem ayakkabının iç kısmında ayaklarınız sıcak kalabiliyor hem de terleme nedeniyle koku problemi oluşmadan saatlerce konforunuzdan ödün vermeden kürklü bot giymeye devam edebiliyorsunuz. Ayağınız botun içerisinde terlese bile, koyun yünlerinin ortamdaki nemi ve suyu içerisine hapsetme özelliği sayesinde ıslaklık hissetmezsiniz. Kullanım sonrasında botlarınızı havalandırarak, kolayca bakımını gerçekleştirebilirsiniz.

Kadın Kürklü Bot Modası

Sezon boyunca pek çok farklı model sunan ve yıllar geçse dahi ilgi çekecek kışlık bot koleksiyonlarına sahip Pegia ve Cool Moon markalarını keşfetmenizi öneririz. Bu markaların ürünlerde kullandığı hakiki kürk sayesinde; soğuk ve yağışlı havalarda ayak sağlığını koruma ve terletmeme özelliği sağlanıyor. Sıcak tutması ve ayakların alttan veya yan kısımlardan üşümemesi için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla birlikte kadın modasına uygun botlar hazırlıyoruz. Bizimle iletişim kanallarımızdan irtibata geçebilir ve ürünlerimiz hakkında hem özellikleri hem de alışveriş sürecine dair bilgi alabilirsiniz.


Kadın Kürklü Bot Modelleri

Kar Botu Sayesinde Kışlar Daha Sıcak

Ayak sağlığı her zaman çok önemli bir konudur. Çünkü sağlık, ayaklardan başlar. Bu doğrultuda kışlık bot seçimi önemlidir. Doğal malzemeler kullanılarak üretilen, kaliteli ve dayanıklı bot türleri tercih edilmelidir. 

Kar Botu, dayanıklılık açısından bakıldığı zaman piyasanın en iyi ürünlerinden birisi olarak göze çarpıyor. Çünkü içerisinde bulunan doğal yün sayesinde, sadece karlı havalarda değil, soğuk havalarda da ayağınızı soğuktan koruyacak ve hasta olmanızı önleyecektir. Ayrıca kar botlarının sahip olduğu orijinal tasarımlar ve renk seçenekleri ile şıklığınıza şıklık katarsınız. Yağmurlu ve karlı günlerde suya oldukça dayanıklı olan bu botlar sayesinde, istediğiniz gibi dışarıda gezebileceksiniz. Kar bot modelinin bir diğer özelliği ise, her zaman modaya uygun olmasıdır. Her sene moda olan ürünler değişse de, derinin ve kürkün önemi hiçbir zaman azalmıyor. Bu yüzden deri sayesinde istediğiniz şıklığı da yakalayabiliyorsunuz. Soğuk günlerde giyilen kar botu satın almak, dikkat isteyen bir iş olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü kar botlarının farklı kaliteleri ve modelleri bulunuyor. Bu noktada en iyisini almak, sağlığınız açısından iyi bir adım olacak. Türkiye'de üretilip dünyanın birçok ülkesine ihraç edilen, kış sezonunun en iyi ve kaliteli kar botlarını üreten Cool Moon markasının ürünlerini incelemeyi unutmayın.

Deri Bot ile Ayaklarınızı Sıcak Tutun!

Soğuk kış günlerinde en çok satın alınan ürün deri bottur. Botlar, hem kibar bir görünüme sahiptir, hem de ayaklarınızı soğuğa karşı korumaktadır. Sadece kış aylarında kullanılmayan bot, özellikle deri malzemeden üretildiği zaman hem daha kaliteli hem daha sağlıklı hem de daha şık olmaktadır. Geri dönüştürülebilir ve doğal bir ürün olmasından dolayı hakiki deri botlar, günümüzde daha fazla tercih edilmektedir.

Kısa ve uzun modelleri ile piyasada bolca bulunan deri botlar, kadınların ve erkeklerin beğenisine sunulmaktadır. Botların modellerinde kahverengi ve siyah renkler ön plana çıkar. Ayrıca tüylü bot ve tüysüz bot modelleri de vardır. Bunun yanı sıra değişik aksesuarlarla ile süslenmiş botlar, özellikle kadınlar tarafından çok büyük bir ilgi ile karşılanırlar. Bot fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine göre değişir. Özellikle birinci sınıf gerçek deriden üretilen botlar, biraz daha pahalıdır. 

Kadın Kürklü Bot

Kolay Kullanım Sunan Kürklü Bot Modelleri

Kürklü bot, erkekler ve kadınlar tarafından yaş grubuna bakılmadan kullanılan bir ürün. Bundan dolayı birçok kişinin kürklü bot satın aldığını görüyoruz. Bu botların oldukça üstün özellikleri var. Her şeyden önce soğuğu geçirmiyorlar. Çünkü içinde bulunan kürk, soğuk havayı izole ediyor ve ayaklarınızın etkilenmesini önlüyor. Bunun yanı sıra kürklü botların çok uzun ömürlü olduğunu da söylemek mümkün. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen botlar, birkaç kış boyunca yeni bot almanıza gerek bırakmıyor. Botların içerisinde bulunan yumuşak merinos yünler, ayaklarınızdan başlayarak genel sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyor.

Ayak Sağlığı için Kaliteli Botlar

Kışlık bot almak, özellikle karlı ve soğuk havalar yaklaştığı zaman adeta bir ihtiyaç haline geliyor. Çünkü kış aylarında ayaklarınızı korumanın en basit yolu kışlık bot giymektir. Bot modelleri içinde derinin çok önemli bir yerinin olduğunu görüyoruz. Çünkü deri, yapısı gereğince soğuğa karşı oldukça dirençlidir. Bu sayede ayaklarınızın zarar görmesini önlüyor. Esnek olan deri botlar, bunun yanı sıra rahat bir biçimde hareket edebilmenizi de sağlıyor. Bundan dolayı bot seçiminde derinin her zaman daha fazla tercih edildiğini görüyoruz. Deri botlar, erkeklerin yanı sıra kadınların da çok sevdiği ve yoğun bir ilgi gösterdiği ürünlerin başında geliyor. Çünkü bu botlar ile soğuğun vücudunuz üzerindeki etkisini azaltabiliyorsunuz. Ayrıca deri botlar, her zaman kullanılabilen özelliğe sahipler. Modasının asla geçmemesi bunda çok etkili oluyor. Görünüm itibari ile de şık olması ve farklı kıyafetlerin altında uyumlu bir görüntü çizmesi, deriye olan ilgiyi de arttırıyor.

Kış Aylarının Vazgeçilmezi Kürklü Botlar

Kış Aylarında Kürklü Bot Şıklığı

Soğuk günler, insan sağlığını tehdit etmesiyle bilinir. Bu günlerde ayakkabı seçimi oldukça önemli ve hassas bir konudur. Çünkü en iyi koruma sağlayan ayakkabılar alınmalıdır.

Kış için ayakkabı yerine kürklü bot tercih etmek, sizin sağlığınız için faydalı olacaktır. Ayağınızı sıcak tutan bu ürünler sayesinde, kolay bir şekilde hareket edebilir ve soğuktan etkilenmeden işlerinizi halledebilirsiniz. Bu modellerde kürk, botun içinde her yere eşit bir şekilde dağıtılmıştır. Ayrıca dış bölümde de kürk bulunur. Böylelikle bilekten soğuk almanız da engellenmiş olacaktır.

İçi Kürklü Bot Modası

Dayanıklı Kürklü Botlar

Kürklü botlar, kış aylarında soğuğa karşı alınan önlemlerden birisidir. Çünkü soğuk havalarda vücudun en çok üşüyen yerlerinden birisi ayaklar oluyor. Ayakları üşütmek, birçok hastalığa davetiye çıkarıyor. Bundan dolayı kış aylarını sıcak bir şekilde geçirmenizi sağlayacak olan kürklü botlardan satın almalısınız. Bunun için doğal malzemelerden üretilmiş ve dış kısmı dayanıklı dana derisiyle kaplanmış kürklü botlar tercih edilebiliyor. En iyi kürklü botların fiyatları konusunda Derimarket.net üzerinden inceleme yapabilirsiniz. 

Beğenilen Pegia Kürklü Botlar

Pegia bayan bot modelleri her zaman kibar ve zarif olmalarıyla biliniyor. İhtiyaca göre satın alınacak bayan bot modelleri içinde en fazla tercih edileni Pegia hakiki kürklü botlardır. Çünkü kürklü botlar; kullanım süresinin uzun olması, dayanıklı malzemeden yapılması ve şık görünmesi ile sizlere çok farklı bir hava katıyor. Ayrıca deriden üretilen bayan bot modellerinde farklı opsiyonların da olduğunu görüyoruz. Bundan dolayı daha rahat bir biçimde kış aylarında hareket edebilmek için Pegia bayan botları tercih edebilirsiniz. Soğuk günlerde ayağınızı korumak için mutlaka iyi malzemeden üretilen botları tercih etmek geliyor. Ayakların sağlıklı olması, vücudunuzun diğer bölümlerini de olumlu olarak etkiliyor. Bu yüzden kaliteli, malzemesi iyi ve kullanımı kolay olan botlar ile kışı sorunsuz bir şekilde geçirmeniz mümkün oluyor. Bunun için Pegia koleksiyonlarını inceleyebilirsiniz.

Kadın Kar Botu

İçi Kürklü Bot Tercihi ile Ayaklarınızı Koruyun!

Kış aylarının gelmesi ile beraber insanların ayakkabı ihtiyaçları da değişmektedir. Yaz ayların daha serin ve ferah ayakkabılar tercih edilirken, soğuk günlerde bunun tam tersi olarak sıcak tutan ayakkabılara bir ilgi söz konusudur. Bu bağlamda içi kürklü bot, ayaklarını düşünenlerin çok sevdiği ve satın aldığı bir ayakkabı modelidir. İçinde ve çevresinde bulunan kürk ile adeta termal bir ürüne dönüşen bot, kullanım kolaylığı sağlaması ile de bilinir.

Ayaklarını üşütmek istemeyen kişiler, bot ile beraber bunu rahatlıkla başarabilirler. Özellikle deriden üretilen ve aynı zamanda kürke sahip olan bot modelleri, çok büyük bir ilgi görürler. Kürklü bot renkleri ve fiyatları ise geniş bir skala içinde değişebilmektedir. Deri bot, her yaştan insanın kullandığı ve kalite noktasında zirve olarak tabir edilen bir üründür. Son dönemlerde botun yaz aylarında da tercih edildiğini görüyoruz. Bundan dolayı deri bot satışları 4 mevsim boyunca devam ediyor. Deri botun birçok özelliği, ürüne olan yoğun ilginin sebepleri arasında yer alıyor. Deriden üretilen botlar, son derece şık bir tasarımın ürünü olarak göze çarpıyor. Kalitesi ise kesinlikle tartışılmaz. 

İçi Kürklü Bot Modelleri Oldukça Şık

Kışlık bot, artık ihtiyaç haline gelmiş olan bir ayakkabı çeşitidir. Çünkü ülkemizde kış şartlarının çok sert geçtiği yerler vardır. Burada yaşayan kişiler, doğal olarak içi kürklü bot alarak, rahat bir kış ayı geçirmek istemektedirler. Bunun yanı sıra kışlık bot, sonbahar aylarında da kullanılabilmektedir. Böylelikle ürüne her daim ulaşmak mümkündür. Özel üretim kışlık bot çeşitleri ile şık bir görünüm elde etmek çok kolay olacaktır. Bu şekilde hem kış ayının etkilerini daha az hissedeceksiniz, hem de farklı görünüm ile daha büyük bir ilgi toplayacaksınız. Bot modellerinde yeni trendlerden birisi olan kürklü botlar, çok büyük bir ilgi ile karşılaşmaya devam ediyor. Çünkü kürkü sayesinde sıcaklığını koruyan içi kürklü bot, hastalıkların sizden uzak durmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra kışlık botlar sayesinde karizmatik ve şık bir görüntüye kavuşabiliyorsunuz. En kaliteli olanları deriden üretilen botlar, size kesinlikle farklı bir hava katacak.

Bayan Deri Botlarında Büyük İndirim

Derimarket.net üzerinden müşterilerimize sunduğumuz ürünlere yılın belirli zamanlarında değil tüm yıl boyunca indirim uygulanmaktadır. İndirimlerimiz tüm ürünlerde geçerli olup, Pegia ve Cool Moon bayan botları en iyi fiyat ve avantajlarla satışa sunulmaktadır. Sitemizi keşfeden pek çok kişi, kendisinin ve ailesinin ayakkabı alışverişi için başka adrese ihtiyaç duymayarak tüm sezonluk ayakkabılarını, ev terliklerini ve ev patiklerini sitemizden temin etmektedir. Online alışveriş sitelerinden farklı sunulan pek çok hizmet sayesinde Derimarket, her yıl büyüyerek müşteri portföyünü geliştiriyor. Ürün görsellerinin yanı sıra detaylı ürün özellikleri bilgisi ve ürün tanıtım yazıları hazırlayarak müşterilerin alışverişlerini bilinçli bir şekilde gerçekleştirmesine yardımcı oluyor. Şart koşmadan ücretsiz iade fırsatı sunarak müşterilerimizin güven içerisinde alışveriş yapmalarını sağlarız. Markamıza güvenen müşterilerimize kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra 24 saat içerisinde kargo hizmetimiz sayesinde hızlı teslimat sağlarız. 

En Trend Bayan Bot Modelleri

Sezonun trendlerini takip eden Derimarket sizin için yenilikçi ve dinamik bot modelleri sunuyor. Kürklü, bağcıklı ve bağcıksız botları bulabileceğiniz ürünlerimiz hem ayağınızı hem de içinizi ısıtacaktır. Farklı renklerde bulacağınız botlar, kolaylıkla kış kombinlerinize yakışacaktır. Cool Moon ve Pegia kürklü botlar dışında, hakiki deri bot modellerimizi de inceleyebilirsiniz. Kendinizi çok daha konforlu hissetmenizi sağlayacak olan bu botlar yeni trendleri de yakından takip etmenizi sağlayacağı için, girdiğiniz her ortamda gözler üzerinizde olacak. Sadece şıklıktan ya da sadece konfordan yana seçim yapmak zorunda kalmayacak hem şıklığı hem de konforu bir arada bulabileceksiniz. Uzun ömürlü olan botlar sadece bir kış değil, pek çok kış yanınızda olacaktır. Ayaklarınızı da şıklığınızdan esirgememiş olacaksınız. Tutku ve asaletin buluşması olan botları, kaliteli yüzlerce model seçeneğiyle çok seveceksiniz. İnsan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanılarak üretilen bu modeller ayak sağlığınızı da koruyacağı için sağlığınızı garanti altına alacaktır. Her ortamda dikkatleri üzerinize çekmek için tasarlanan bu modeller ile klasik giyimde de spor giyimde de öne çıkacaksınız. Bayan deri bot modelleri içerisinde tarzını konuşturmak için sitemizdeki ürünlere bakabilir ve şıklığınızı diğer ürünlerimizle de tamamlayabilirsiniz.

Erkek Kürklü Bot

Erkek Bot Modellerinde Trendi Yakalayın!

Derinin cesaretini üzerinizde hissetmek istiyorsanız rahatlığınızdan ödün vermeden, Pegia erkek koleksiyonunda bulunan hakiki deri erkek bot modellerini inceleyebilirsiniz. Hem günlük ayakkabılarda hem de kışlık modellerde öne çıkan deri botlar her türlü kış koşullarında size konfor sağlayacaktır. Erkek bot modelleri içerisinde kürklü modeller en çok tercih edilenler arasındadır. Karlı ve buzlu yollarda tehlikeye atılmak istemiyorsanız, sağlam ve dayanıklı botlar almalısınız. Bu nedenle tercih edeceğiniz kürklü botlar sayesinde çok soğuk zamanlarda bile ayağınızı sıcak tutabilecek, kaymaz tabanı sayesinde yere sağlam basacaksınız. 

Son Moda Bayan Bot Modelleri

En fazla seçeneğe sahip Pegia yeni sezon bayan bot modellerini bulabileceğiniz Derimarket, günlük ayakkabı türlerinde de kaliteli ve zarif modeller üretmektedir. Son derece kaliteli ve uygun fiyatlı ayakkabılar üreten firmamız aynı zamanda şıklığı da sizinle buluşturacaktır. Günlük deri ayakkabıları özenle hazırlayan markamız kadınlar için en önemlisinin şıklık olduğunun bilincindedir. Bu bilinçle hareket eden Derimarket her ayakkabıda şıklığı yakalamayı amaçlamaktadır. Kışın üşütmeyen, yazın da terletmeyen deri ayakkabılar sadece konforunuz için değil, şıklığınız için de üretilmiştir. Rahatlıkla dolaşabileceğiniz bot ve günlük ayakkabılar hem klasik severlerin hem de sporseverlerin zevkine hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Şehir sokaklarında kolaylıkla gezerken tüm gözleri üzerinize çevirecek; kalite ve konforun mükemmel uyumunu ayağınızda hissedeceksiniz. Birinci sınıf malzemeden üretilen ayakkabılarımız bay ve bayanların göz zevkine hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Modern ve şık uygulamaların bir arada olduğu modelleri diğer ürünlerimizle tamamlayabilirsiniz. Ayakkabı rengine göre farklı konseptlerde tabanlar da bulabilirsiniz. Sportif havayı pekiştiren unsurlar olacağı için bağcıklı ya da bağcıksız modellere de bakabilirsiniz. Sneaker modeller dışında evinizde de şıklığı hissedebileceğiniz terlik modellerine bakabilirsiniz. Bot modelleri içerisinde sunulan renk ve desen seçeneklerinden hoşunuza gidenleri alabilir, farklı tasarımlar sayesinde kendinizi daha da özel hissedebilirsiniz.

WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30