Ana Sayfa Blog Kürklü Bot Kışlık Bot Modellerinde En Çok Tercih Edilen Ürünler
Kışlık Bot Modellerinde En Çok Tercih Edilen Ürünler
04 Mart 2019

Kışlık Bot Modellerinde En Çok Tercih Edilen Ürünler

Kışlık bot alışverişleri dört mevsim kesintisiz olarak yapılan ve bu yönde kampanya ve indirimlerin kesintisiz olarak takip edildiği ayakkabı alışverişlerinin önemli bir kısmını oluştururken, Deri Market online bot alışverişleri konusunda oldukça avantajlı koşullar sağlamaya devam etmektedir. Hem erkekler hem de bayanlar için en iyi malzemelerden üretilmiş kışlık bot modelleri başta olmak üzere her türlü bot modelleri en iyi fiyat ve en özel kampanyalarla müşterilerine sunulurken, tüm ürünlerde koşulsuz şartsız değişim ve iade imkânı da bulunmaktadır.

Bu konuda kışa özel üretilmiş özel malzemeli botlar su geçirmezlik, ayağı sıcak tutma, kaymama konusunda önemli etkiler sağlamaktadır. Botlar tarafından sağlanan bu özellikler ayakların rahatlığını da içine almaktadır. Seçilen malzemelerin yanında, ayakların sıcak tutulması ve rahat etmesi de oldukça önemlidir. Ek olarak kalın tabanlı botlar da önemli özellikler içermektedir. Uzmanlar tarafından kışlık bot seçiminin en önemli noktası olarak ayak sağlığının olumsuz etkilenmediği model seçimi gösterilirken, bu konuda yapılan yanlış seçimler ayaklarda çok farklı rahatsızlıkların oluşmasına neden olmaktadır. Erkek kışlık bot tercihlerinde kalın tabanlı ve alt kısmı kauçuktan yapılmış botlar önemli bir ayrıntı olarak göze çarparken kışlık bot alışverişlerinde botların her iki teklerinin de uygun bir çorapla denenmiş olması da oldukça önemlidir. Sadece deri kışlık botlar kullanıldıktan bir süre sonra az miktarda açılma yapacağından satın alınmadan önce bu konuya dikkat edilmesi gerekmektedir.
Kışlık Bot Alışverişlerinin Püf Noktaları
Kışlık bot alışverişleri konusunda görülen en büyük problemlerden biri de botların su alması ve buna bağlı olarak ortaya çıkan olumsuzluklar olarak bahsedilebilir. Derimarket.net internet sitesinde müşterilere sunulan tüm kışlık bot modelleri özel üretim ve en kaliteli maddelerden üretilmekle birlikte herhangi bir olumsuzluk görülme durumu da oldukça düşüktür. Satın alınan kışlık botlarda görülen herhangi bir su geçirme durumunda asla soba ve benzeri yollarla botların kurutulmaması gerekliliğinden bahseden uzmanlar, herhangi bir bot ya da ayakkabının kesinlikle makineye atıp yıkanmaması konusunda da öneriler sunmaktadır. Kışlık botların giyilme esnasında tüm bağcıkların çözülmesi gerekliliği de önerilen bir diğer husus olmak üzere sadece bağcıkların değil, fermuarların da tamamen açılarak giyilmesi, botların giyilme esnalarında çekecek kullanılması ve botlar çıkarılırken de kışlık bot çeşitleri başta olmak üzere topuğa basılarak çıkarılmaması da önerilen diğer hususlar olarak göze çarpmaktadır. Botlarda görülebilen ıslanma, su çekme ve terleme durumları için de koyu renk çoraplar giyilmesi tavsiye edilen başka bir durumdur. Kullanılan malzemenin sentetik değil de doğal olması, bot tabanlarının ayakları üşütmeyecek tarzda yapılması, ne çok alçak ne de çok yüksek olması, ısı yalıtkanlıkları fazla olan maddelerin seçilmesi de bot alışverişlerin diğer püf noktalarıdır.

Türkiye’nin İlk Ve Tek Deri Marketi
Deri Market Türkiye’nin ilk ve tek deri marketi olmasının yanında bu yönde içerdiği kaliteli ürünler ve en iyi fiyat seçenekleriyle ön plana çıkıyor. Derimarket.net attığı ürünlerin kalitesinin yanında uyguladığı başarılı fiyat politikalarıyla da müşterilerinin takdirini kazanmaktadır. 

Erkek Kürklü Bot


Kürklü klasik erkek botlar
Hakiki nubuk içi kürklü erkek botlar
Hakiki deri içi kürk bağcıklı erkek botlar
İçi kürklü kamuflaj deri erkek botlar
Bu kışın trendi olacak erkek bot çeşitlerine bakıldığında;
Su geçirmez erkek botları
Hakiki nubuk erkek botları
Süet erkek botları
Kaymaz tabanlı erkek botları
Ayağı terletmeyen ve nefes alan bot modelleri ön plana çıkmaktadır.
Detaylara inildiğinde öncelikli olarak ayakların üşümesini engelleyen kışlık botların tercih edilmesinin yanında, ayakların üşümemesi ilk düşünülecek olgu olmalıdır. Kışlık bot çeşitleri bu düşüncenin hayata geçmesini hızlandıracak bir model olarak göze çarparken, bu konuda kullanılan iç tüy ya da kürklerin sentetik ve yapay değil de doğal olmasına da çok dikkat edilmelidir. Kışlık botların iç malzemelerinde doğal olmayan madde kullanımı başta ayak terlemesi ve ayak kokusu olmak üzere birçok olumsuzluğa neden olabilmektedir. Ek olarak bot tabanlarının da ayakların üşümemesini sağlaması oldukça önemlidir. Kadın botları başta olmak üzere bot tabanlarının az da olsa yüksek olması hem taban konusunda hissedilebilecek bir üşümenin önüne geçerken, ayakların soğuk ve çamurdan korunmasına da oldukça yardımcı olacaktır. Isıyalıtkanlığı fazla olan kauçuk tabanlı botlar da bu konuda oldukça büyük avantajlar içermektedir.