surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ana Sayfa Blog Deri Ayakkabı Blog Kışlık Bot Modellerinde En Çok Tercih Edilen Ürünler
Kışlık Bot Modellerinde En Çok Tercih Edilen Ürünler
04 Mart 2019

Kışlık Bot Modellerinde En Çok Tercih Edilen Ürünler

Kışlık bot alışverişleri dört mevsim kesintisiz olarak yapılan ve bu yönde kampanya ve indirimlerin sürekli olarak takip edildiği ayakkabı alışverişlerinin önemli bir kısmını oluştururken, Derimarket online bot alışverişleri konusunda oldukça avantajlı koşullar sunmaya devam etmektedir. Hem erkekler hem de bayanlar için en iyi malzemelerden üretilmiş kışlık bot modelleri başta olmak üzere orjinal bot modelleri en iyi fiyat ve en özel kampanyalarla müşterilerine sunulurken, tüm ürünlerde koşulsuz şartsız ücretsiz iade imkanı da bulunmaktadır.

Kışa özel üretilmiş kürklü botlar; su geçirmezlik, ayağı sıcak tutma, kaymama konusunda önemli etkiler sağlamaktadır. Botlar tarafından sağlanan bu özellikler ayakların rahatlığını da içine almaktadır. Seçilen malzemelerin yanında, ayakların sıcak tutulması ve rahat etmesi de oldukça önemlidir. Ek olarak kalın tabanlı botlar da önemli özellikler içermektedir. Uzmanlar tarafından kışlık bot seçiminin en önemli noktası olarak ayak sağlığının olumsuz etkilenmediği model seçimi gösterilirken, bu konuda yapılan yanlış seçimler ayaklarda çok farklı rahatsızlıkların oluşmasına neden olmaktadır. Erkek kışlık bot tercihlerinde kalın tabanlı ve alt kısmı kauçuktan yapılmış botlar önemli bir ayrıntı olarak göze çarparken kışlık bot alışverişlerinde botların her iki teklerinin de uygun bir çorapla denenmiş olması da oldukça önemlidir. 

Kışlık Bot Alışverişi Tiyoları

Kışlık Bot Alışverişinin Püf Noktaları

Kışlık bot alışverişi konusunda görülen en büyük problemlerden biri de botların su alması ve buna bağlı olarak ortaya çıkan olumsuzluklar olarak bahsedilebilir. Derimarket.net internet sitesinde müşterilere sunulan tüm kışlık bot modelleri, özenli işçilik ve en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Kışlık Bot

Satın alınan kışlık botlarda görülen herhangi bir su geçirme durumunda asla soba ve benzeri yollarla botların kurutulmaması gerekliliğinden bahseden uzmanlar, herhangi bir bot ya da ayakkabının kesinlikle makineye atıp yıkanmaması konusunda da öneriler sunmaktadır. Kışlık botların giyilme esnasında tüm bağcıkların çözülmesi gerekliliği de önerilen bir diğer husus olmak üzere sadece bağcıkların değil, fermuarların da tamamen açılarak giyilmesi, botların giyilme esnalarında çekecek kullanılması ve botlar çıkarılırken de kışlık bot çeşitleri başta olmak üzere topuğa basılarak çıkarılmaması da önerilen diğer hususlar olarak göze çarpmaktadır. Botlarda görülebilen ıslanma, su çekme ve terleme durumları için de koyu renk çoraplar giyilmesi tavsiye edilen başka bir durumdur. Kullanılan malzemenin sentetik değil de doğal olması, bot tabanlarının ayakları üşütmeyecek tarzda yapılması, ne çok alçak ne de çok yüksek olması, ısı yalıtkanlıkları fazla olan maddelerin seçilmesi de bot alışverişlerin diğer püf noktalarıdır.

Türkiye’nin İlk ve Lider Deri Marketi

Derimarket.net, Türkiye’nin ilk ve lider deri marketi olmasının yanında bu yönde içerdiği kaliteli ürünler ve en iyi fiyat seçenekleriyle ön plana çıkıyor. Derimarket.net, müşterilerine sunduğu ürünlerin kalitesinin yanında uyguladığı başarılı fiyat politikalarıyla da müşterilerinin takdirini kazanmaktadır. 

Kürklü Botlar Neden Tercih Edilmeli?

Günümüzde kürkün tüm faydalarının; estetik ve görünümde sunduğu şıklıkla birleştirilerek giyim modasına da taşınması, kürkün değerini daha da artırmıştır. Artık amaç sadece sıcaklık değil; daha fazla rahatlık, daha iyi bir duruş ve çok daha şık bir görünüme kavuşmaktır. Bu amaçlara hizmet eden kürklü botlar da ayak sağlığına sunduğu faydaları ve insanlara sağladığı avantajları ile de soğuk kış günlerinin en çok tercih edilen bot modellerinin başında gelmektedir.

Kadın Kürklü Bot

Kürklü Botların Faydaları

Kürklü botların tercih edilmesi; kışı çok daha sıcak, sağlıklı, konforlu ve zarif geçireceğiniz anlamına geliyor. Çünkü insan sağlığı, rahatlığı ve görünümü açısından çok sayıda faydası ve avantajı bulunan kürklü botlar; kalitesi ve uzun ömürlü olmasıyla da çok sayıda kişi tarafından tercih ediliyorlar. Kürklü botların insanlara sağlamış olduğu faydaları ise şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kürklü botlar, kış aylarında sağladığı sıcaklık ve rahatlık sayesinde, ayak sağlığınızı korur, soğuktan kaynaklanan hastalıklardan sizi uzak tutar.
 • Kan dolaşımını hızlandırarak insan vücudunu her zaman dinç ve sağlıklı tutarlar.
 • Yumuşak olmalarından dolayı ayak konforu ve rahatlığını da fazlasıyla arttırırlar.
 • Ayrıca kürk içerisinde bulunduğu tüm bot modellerine; şık, zarif, ihtişamlı ve cool bir hava katar. 
 • Antibakteriyel özelliği sayesinde ayaklarda bakteri oluşumunu engeller. 
 • Nefes aldırmaları sayesinde de terleme, koku oluşumu gibi olumsuzlukları yok ederler. 
 • Sağladığı rahatlık ve sunduğu yumuşaklıkla son derece konforlu bir kullanım sağlar. 
 • Koyun yünü doğal lif yapısından dolayı terlemeyi önler, kir tutmaz, tüylenmez ve kırışmaz.

Botlarda Kürk ve Deri Kombinasyonu 

Ayakkabı modası içerisinde kış trendleri içerisinde en fazla tercih edilen kürklü botlar, hakiki deri kullanılarak kombinlenmektedir. Bunun en büyük nedeni ise, insanlara maksimum fayda ve avantajı sunmaktır. Esneklik, sağlık, zarafet, dayanıklılık, uzun ömürlülük ve kolay temizlenme gibi çok sayıda avantajı sağlayan gerçek deriyle; sıcaklık, konfor, şıklık ve zenginlik sunan kürkü bir araya getiren kürklü deri botlar, en zorlu kış şartlarında bile güvenli bir kullanım sağlarlar. Bu da kürklü deri botların neden bu denli çok tercih edildiklerinin de yanıtını oluşturur. Stil sahibi olan kadınların ve erkeklerin ayakkabı ve botlara yönelik tüm beklentilerine en sağlıklı ve doğru ürünlerle yanıt veren Derimarket.net, aynı zamanda kürk ve deri kombinasyonunda son derece zarif, kaliteli, dayanıklı ve estetik bot modellerini sizlerle buluşturuyor.

Kalitenin Adresi Derimarket

Hakiki deri ve kürkten üretilen yüzlerce ürün çeşitini, kalite ve güvenilirliğini kanıtlamış markaların seçkin koleksiyonlarından temin eden Derimarket; tüm ayakkabı modellerinde olduğu gibi, deri bot modelleri ve içi kürklü bot modellerinde de kaliteyi önceliği olarak belirlemektedir. Günümüzde deri ve kürk sektörünün farklı ve yenilikçi bir yüzü olarak; 1998 yılından bu yana uzman ekibi; tecrübesi ve teknolojisi ile çalışmalarına devam eden Erdoğan Deri, bu markalardan biridir. Ayrıca, gerçek deri ve kürkü, üretimine imzasını attığı tüm bot modellerinin ayrılmaz birer parçası yapan, insan sağlığından ve kalitesinden asla ödün vermeden, en iyi işçilik ve her sezona damga vuran en şık tasarımlarıyla da son derece başarılı çalışmalar gerçekleştiren Pegia marka kürklü bot modelleri Derimarket.net'te sizlere sunulmaktadır. Kürklü bot modelleri ile tarzından ödün vermeyen, seçici kişilere hitap eden, sezon trendlerini özel tasarımlarına yansıtan ve sağlığı ile konforu yaşatırken; şıklığı, çekiciliği, gösterişi ve ihtişamı da farklı stillerle sunan Cool Moon markasının kürklü kar botu modelleri de Derimarket’in ayrıcalıklarla dolu dünyasında sizlerin beğenisine sunuluyor. Her kombine kolaylıkla uyum sağlayacak yüzlerce farklı model kürklü botlar ile siz de kışı sağlıklı, rahat, şık ve modanın içerisinde geçirebilirsiniz. Her sezon ayakkabı modasındaki sezonun en trend modellerini ziyaretçilerine sunan Derimarket; özgün, dinamik, şık ve kaliteli yüzlerce kürklü bot modeli ile de farkını ortaya koyuyor. Tüm botlarında gerçek deri ve kürkü harmanlayarak; asil, zarif, uzun ömürlü ve ayak sağlığını güvenceye alan geniş ürün gamını değerli müşterileriyle buluşturan Derimarket; Pegia ve Cool Moon botlarıyla mükemmelliğin, tutkunun ve asaletin, en cool yansımasını da ayaklarınıza sunuyor. 

Bayan Kar Botu Modelleri

Çevreye Duyarlı Ürünler

Sadece insan sağlığına zararsız maddeler kullanarak üretim yapan markaların ürünlerinin sunulduğu Derimarket, başta ayak sağlığınızı güvene alarak, derinin sağladığı dayanıklılık, şıklık, uzun ömürlülük, esneklik, kolay temizlenebilirlik ve rahatlıkla sizlere kendinizi her zaman ayrıcalıklı hissetmenize de katkı sağlıyor. Rahatlığından ve tarzından asla ödün vermeyen, tarzıyla özgün bir kimlik yaratmak ve her ortamda dikkatleri üzerine çekmek isteyen kadınlar için tasarlanan birbirinden şık, asil ve özgün kürklü botlarımızı her türlü kış koşulunda güvenle kullanabilirsiniz!

Bayan Kar Botları

Derimarket, bünyesinde bulunan tüm ürünlerinde birinci sınıf deri ve işçilik kullanarak, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi de sürdürüyor. Sezon trendlerini özel tasarımlarına yansıtan orjinal markaların kürklü bot çeşitleri ile modayı yakalayın! Birbirinden şık ve özgün kürklü bot ürünlerini her türlü kış koşulunda güvenle kullanabilirsiniz. Sezonunun en fazla aranan kadın kürklü bot modelleri; uygun fiyat ve ücretsiz kargo avantajıyla Derimarket'te!

Bayan kar botları yapısal ve şekilsel olarak diğer botlara nazaran biraz daha diri bir görünüme sahiptir. Bu tasarım ve görüntü ile kendinizi daha güçlü ve güvende hissediyorsunuz. Kar botlarının tasarım olarak en belirgin özelliklerinden biri de bağcıklarıdır. Özellikle de bilek kısmını saran bağcıklar sayesinde botun içerisine yukarıdan su girişi engellenir. Bayan kar botları içerisinde yer alan modellerde renk olarak ise daha çok siyah, taba, beyaz, kahve ve bakır renkleri tercih edilmektedir. Bu renklerin fazla tercih edilmesinin nedeni ise her türlü kombine rahatlıkla uyum sağlamasıdır. Tüm bu açılardan almayı düşündüğünüz bir kar botunun markası da güvenilir olmalıdır. Bayan kar botları denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri ise Cool Moon markasıdır. Çatlamayan ve renk atmayan derilerin kullanıldığı ürünleri ile marka, koleksiyonunda spor ve klasik giyime eşlik edecek geniş bir ürün yelpazesine yer veriyor. Böylece ayakkabılarınızla birlikte sağlık ve hijyeni yaşarken diğer taraftan da tasarım bakımından estetik kaygılarınız giderilmiş oluyor.

Kadın Kar Botu

Cool Moon Kar Botu Modelleri

Eğer kaliteli bir kar botumuz varsa, uzun saatler dışarıda kalmamız gerekse bile içimiz rahat, ayaklarımız sıcak ve adımlarımız güvenli olacaktır. Tüm bu imkanları sağlamak ve ayaklarımızın sağlığını da korumak için kadınlara özel üretilen bayan kar botu ile kışın zorluklarının üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Kış ayları için en değerli yatırım olan kar botları, ayaklarınızın sıcaklığını korurken, karın ve suyun da ayaklarınıza geçişini engeller. Son derece dayanıklı ve dirençli olan kar botlarını seçerken tarzınızı da en şık şekilde oluşturabilir, kendinizi rahat, güvenli ve daha güçlü hissedebilirsiniz. Kar botunuzun içini saran kürk ayaklarınızı sıcak tutarken aynı zamanda kan dolaşımını da hızlandıracak, yumuşaklığı ile ayaklarınızı rahat ettirecektir. Bayan kar botu modelleri, tüm bu avantaj ve faydaları dikkat çekici tasarımlar ile bir araya getiriyor. Alanında kalitesiyle ön plana çıkan Cool Moon kar botları, sizleri büyülü dünyasına davet ediyor. Bir kar botunda aradığınız tüm özellikleri bir araya getiren Cool Moon kar botları ile siz de kış boyunca sıcak, sağlıklı, güvenilir, şık ve konforlu anlar yaşayabilirsiniz. Yeni sezon Cool Moon marka kadın kar botu modelleri şimdi Derimarket’te sizleri bekliyor.

Sezon Trendi İçi Kürklü Bot Modelleri

Kadınların kış sezonunda daha rahat hareket etmesi ve ayaklarının sıcak tutulması için üretilen içi kürklü botlar, Pegia ve Cool Moon koleksiyonlarında geniş yer buluyor. Bu markaların tüm ürünlerine; en uygun fiyat, geniş ödeme seçeneği ve ücretsiz kargo & iade avantajı ile Derimarket.net'ten ulaşabilirsiniz.

Kışlık Bot Modellerinde Harika Alternatifler

Yaklaşan soğuk havalar nedeniyle kışlık bot arayışları şimdiden başlarken hem ayakkabı mağazası vitrinlerinde hem de internet üzerinden satış yapan online ayakkabı sitelerinde kışlık bot modellerine yer veriliyor. Derimarket de bu yöndeki ürünlere sahip markalarıyla ön plana çıkarken, deri kışlık bot modelleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Özellikle kadınlar için önemli birer yeri olan kışlık bot alışverişlerinde farklı özelliklerinden dolayı değişik ürünler tercih edilirken, birçok detayın da alışveriş algısını değiştirdiği de göze çarpan bir diğer etken.

Bot alışverişlerinde aşağıdaki detaylara dikkat edilmelidir; 

 • Botun markası 
 • Botun sağlamlığı 
 • Botun suya ve kara karşı dayanıklı olup olmadığı
 • Botun modeli ve aksesuar detayları
 • Botun hangi malzemeden üretildiği
 • Botun hava alma özelliği olup olmadığı, terleme yapıp yapmadığı 
 • Botun taban özellikleri 

Botun ıslak yüzeylerde ve kar yağışına karşı kayma özellikleri de oldukça önem taşımaktadır. Kışlık botlar, kış boyunca hemen hemen her gün giyileceğinden; ilk önerilen hususun rahatlığın ön planda olması, ayak tabanını destekleyici bir bot satın alınmasıdır. Taban astarı, verdiği rahatlığın yanında ayağı desteklerken, botların bağcıkları içinse ayağın tepeden tırnağa desteklendiği bağcıklı modeller tercih edilmesi rahatlık konusunda önemli avantajlar sağlayacaktır. Karlı havalarda ayakların bağcıklarla desteklendiği bot modelleri yürüyüş konusunda oldukça büyük avantajlar sağlayacaktır.

Kışlık Bot Modelleri

Kaymaz Taban Kışlık Botlar

Kışlık botlar konusunda aranan özelliklerden bir diğeri de karda ve ıslak zeminlerde kaymama özelliğidir. Satın alma tercihinde önemli bir yer tutan kaymazlık özelliği; kışın çetin geçtiği ve karın uzun aylar boyunca yerde kaldığı iklimlerde hayat kurtarıcı dahi olabilirken, kışlık botların zemini iyi kavraması ve zemine uyguladığı kuvvetin güçlü olması gerekir. Kaymaz tabanlı kışlık bot çeşitleri Derimarket farkı ve kalitesiyle müşterilerine sunulurken; en kaliteli markaların bot modelleri, uygun fiyat ve kampanyalarla müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Kaymama özelliği için kauçuk ya da TPU tabanlı kışlık botlar tercih edilmelidir. Kaymama özelliğine ek olarak kışlık botların suya ve kara dayanıklı yapıda olması da çok önemlidir. Böylelikle hem ayak üşümesi hem de su nedeniyle ortaya çıkacak ayakkabı kokusunun da önüne geçilecektir. İçi kürklü bot modellerinde suya dayanıklılık özelliğine ek olarak, hafif kışlık bot seçimleri de ayakta durulan uzun saatler boyunca hissedilen yorgunluğu bir nebze de olsa azaltmış olacaktır.

İlginizi Çekebilir:

Kadın Ayakkabısı Nasıl Seçilir?

Topuk Dikeni Olanlar Nasıl Ayakkabı Giymeli?

İlkbahar Kombinleri Nasıl Oluşturulur?

WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30