surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Sağlığınız İçin Medikal Bel Korsesi
Sağlığınız İçin Medikal Bel Korsesi
21 Mart 2019

Sağlığınız İçin Medikal Bel Korsesi

Bel korsesi seçeceğiniz zaman beden ölçünüzü iyi bilmeli ve sizi rahat ettirecek bir korse tercih etmelisiniz. Beden ölçüsünü bilmeden alacağınız bel fıtığı korsesi sizi yanıltacaktır. Toparlayıcı korse modellerine bakabilir ya da Derimarket adresinden her bedene uyabilen medikal koyun postu bel korsesi satın alabilirsiniz. Derimarket.net ‘te satışa sunulan; hem erkeklerin hem de kadınların kullanabileceği bel korsesi modeli oldukça konforlu yapısı ile sizi hem terletmeyecek hem de belinizi incinmelere karşı destekleyecektir. 

Medikal Bel Korsesi Önerileri

Şiddetli Bel Ağrılarınıza Medikal Koyun Postu Korseyle Son Verin

Toplumun büyük bir kesimi bel ağrısı çekmektedir. İlerleyen yaş ile birlikte yaygın olarak görülen bel ağrıları, üşütme sebepli olarak erken yaşlarda da gözlenebilmektedir. Ağır kaldırma, ani hareket yapma ve yanlış oturma kaynaklı olmak üzere sayısız sebebe dayanan bel ağrılarını toplumun büyük bir kesimi kabullenerek ömrünün sonuna kadar belinde bulunan bu ağrılarla yaşamaktadır.

Bel ağrısından kurtulmanın tek yolunun ameliyattan geçtiğine inanan bu kesim, Sheepy Care medikal koyun postu bel korsesinden habersiz, doktor korkusu nedeniyle bel ağrılarıyla birlikte hayatına devam etmektedir. Yaşam konforunu olumsuz etkileyen bu ağrılardan kurtulmanın mucizevi bir yolunun bulunduğunu söylesek ne düşünürdünüz? Üstelik bu yöntem pek çok kişi tarafından denenmiş ve bu ağrılarının büyük çoğunluğunu doktora ihtiyaç duyulmadan kolayca iyileştirmeyi başarmıştır. Sizi daha fazla merakta bırakmadan bel ağrılarınızla vedalaşmanıza neden olacak mucizevi ürünümüzü sizlere tanıtalım. Sitemizde ve İstanbul’da bulunan mağazamızdan temin edebileceğiniz medikal koyun postu bel korsesi, mustarip olduğunuz bel ağrılarından sizi kurtararak yaşam konforunuzu geri kazanmanıza yardımcı olmaktadır.

Medikal Koyun Postu Bel Korsesinin Faydaları

Bası yarası, aynı pozisyonda uzun süre yatan insanların maruz kaldığı yaralardır. Özellikle de vücut ağırlığı fazla olan kişiler, yatağa daha çok basınç uyguladığı için temas eden bölgelerinin fazlalığı nedeniyle bası yaralarına maruz kalırlar. Yara tedavisi için mutlaka uzman bir hekimle görüşmek gerekir. Uzun süre aynı pozisyonda kalındığı için kan dolaşımını etkilenir ve doku beslenmesi sağlanamadığı için deri ve deri altında bozukluklar oluşur. Ayrıca sürtünme etkisi de yaraların daha çok açılmasına neden olur. Eğer idrar yatan kişiyle temas ediyor ya da ter ve dışkıda uzun süre aynı yerde bulunuyorsa yaraların oluşması çok daha hızlanır. Yaralara müdahale edilmezse kısa sürede enfeksiyon oluşması da gözlemlenecektir. Bası yaraları ülser başlangıcına neden olabilir. Hastaların yarısından fazlası henüz hastanede yatarken bu hastalığa yakalanır. Yatak yaraları olarak da adlandırabileceğimiz bası yaraları, kişinin konforunu bozmaktadır. Hastalık ve ölüm riskini de arttırdığı için hastanede kişinin daha uzun süre kalmasını ve daha sancılı bir süreç yaşamasını sağlar. Özellikle yatağa ya da tekerlekli sandalyeye bağlı olan kişilerde bu rahatsızlık daha çok gözlemlenir. Bası yarası tedavisi için hastalığın hangi evrede olduğunun bulunması gerekir. Evre 1’den evre 4’e kadar hastalık aşamalandırılır. Yaranın en yoğun olduğu evre 4. evredir. Çünkü bu evrede hasar kemiğe kadar inmiştir ve kemik dokusu da zarar görmüştür. Yatak yaralarıyla sağlık uzmanları ilgilendiği için neler yapılabileceğine uzmanlar karar verecek ve bir tedavi programı da hazırlayacaktır. Cilt hastalıkları uzmanı ve fizyoterapistler gibi farklı ekipler hastanın yaralarıyla mücadele edecektir. Eklem problemlerinize ve bel fıtığına gelebilecek en iyi çözüm ise medikal koyun postu bel korsesi kullanmaktır.

Sağlıklı Yaşam

Sağlık İçin Medikal Koyun Postu Korse Modeli

Derimarket.net adresinde online olarak sattığı sayısız giyim modeline ek olarak medikal özelliği olan koyun postlarını da müşterilerinin hizmetine sunuyor. Korselerle sağlıklı bir duruşa ve kış soğuklarına karşı tam korumaya sahip olmanızın yanı sıra, belinizdeki kan dolaşımınız korse kullanımıyla düzene girerek ağrılara neden olan problemler tedavi edilmektedir. Korselerimiz tamamen organik ve doğal olarak üretilmiş olup hakiki koyun postu kullanılarak imal edilmiştir. Vücuda zararlı hiçbir yan etkisi bulunmayan ürünlerimizle bel ağrılarınız tarihe karışacak, eski ağrısız günlerinize kavuşmanız mümkün olacaktır. Medikal koyun postu bel korsesiyle kan dolaşımınız düzenlenerek mevcut bel ağrılarından kurtulursunuz. Böbrekleriniz ve beliniz soğuktan korunarak bu bölgelerde meydana gelebilecek rahatsızlıklardan etkilenmez. Doğru vücut duruşu ve oturuşa sahip olarak omurganızı koruyabileceksiniz. Vücudunuzun en çok yağlanan bölgesinde bulunan şekil bozukluklarının görünümünüzü bozmasına izin vermeyeceksiniz. Ters bir hareket yaptığınızda belinize destek olan ürünümüz hareketin etkilerini minimize edecektir. Ürünün imalatında hiçbir kimyasal madde kullanılmayarak organik yöntemlerle üretilmiş olup, vücudunuzda alerjik hiçbir rahatsızlığa neden olmamaktadır.

Medikal Koyun Postu Korse Modelleri ve Faydaları

Bel ağrısı insan sağlığını tehdit eden en önemli sorunların başında gelir. İnsanların gün içindeki her türlü hareketi, belden geçen omurlar sayesindedir. Bundan dolayı belde oluşabilecek bir sorun, hareketleri kısıtlar. Beldeki sorunlar, sadece bu bölgeyi etkilemez. Aynı zamanda bacaklara da vurur. Bu gibi durumlardan dolayı sıkıntı çeken kişiler, medikal koyun postu bel korsesi ise rahatlayabilirler. Medikal koyun postunun yumuşak merinos yünleri bel bölgesini sıcak tutarak, böbreklerin üşümesini engeller. Korsenin bir diğer görevi beli sıkı tutmasıdır. Bu şekilde bel daha dik bir duruşa sahip olur. 

Medikal Koyun Postu Korse Modelleri

Soğuklara Karşı Belinizi Korsesiz Bırakmayın

Vücudumuzun merkezi olarak sayılabilen belimizi yeteri kadar korumazsak, hayatımızın kalan kısmında bel ağrısı başta olmak üzere pek çok rahatsızlıkla uğraşmak zorunda kalabiliriz. Soğuk kış günlerinde korumasız bıraktığımız belimizi üşüttüğümüzde, aynı zamanda böbreklerimizi de üşütmüş olacağız. Belinizi üşütmeniz halinde bel ağrısı çekmenize kesin gözüyle bakılmakla birlikte bel fıtığı olmanız da yüksek olasılıktır. Bel sağlığına dikkat edilmemesi halinde eklemler ve bağlar gerilerek hasar almaktadır. Alacağınız basit bir önlem bir ömür hareket kabiliyetinizi kaybetmemeniz için yeterli olacaktır. Bel sağlığınızı nasıl riske atmak istemeyeceğinizi merak ediyorsanız, Sheepy Care medikal koyun postu bel korsesini incelemenizi tavsiye ederiz. Soğuk kış günlerinde belinizi ısıtması amacıyla satışa sunduğumuz bel ısıtıcı korse modeli ile bu kış çok rahat edeceksiniz. Medikal bel korsesi, belinizi sıcak tuttuğu gibi böbreklerinizi de soğuğa karşı korur. Vücut duruşunuzu düzeltir. Belinize destek olarak ani hareketlerde belinizi korur. Bel bölgenizde kan dolaşımını düzenleyerek bel ağrısını ve bel fıtığı oluşumunu engeller. Sağladığı tüm bu konforun yanı sıra, Sheepy Care medikal koyun postu bel korsesi uygun fiyatı ile dikkat çekmektedir. Yılın her gününde indirimli satış yapma ilkesini benimseyen firmamız ayrıca kredi kartı kullanıcılarına taksit imkanı sağlamaktadır. Modellerimizi sitemizde yakından inceleyebileceğiniz gibi her modelin özelliklerini ve nelere iyi geldiğini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

Fransız Kadınların Mucizesi Derimarket’te!

Fransız kadınların güzelleşmek uğruna 1800’lü yıllarda bel korsesinden faydalandığı bilinmektedir. Tarihte korseyi ilk üreten milletin Fransızlar olması nedeniyle korseler Fransız korsesi adıyla bilinmektedir. 1800’lü yıllarda Fransız kadınların kullandığı korseleri sıkmak için birkaç kişi gerekliydi ve bu korseler iç organlara zarar vererek bayılmalara ve sağlık problemlerine yol açardı.

Neyse ki günümüz yıllarına göre korseler gelişerek kolayca kullanılabilir hale getirildi. İsmi Fransız korsesi olarak kalsa da günümüz korseleri fazla kilolarını saklamak isteyen kadınların vücutlarını şekillendirdiği gibi hastalıkların önlenmesi ve tedavisi amacıyla da kullanılmaktadır. Her mevsimde kullanılabilecek Sheepy Care medikal postu korse modeliyle hem fazlalıklarınızı toparlayabilir hem de belinizi sıcak tutarak karşılaşabileceğiniz sağlık problemlerini önleyebilirsiniz. Hayallerinizdeki vücuda ulaşabilmeniz ve ince bel modasına uyabilmeniz için sitemizden vereceğiniz korse siparişleri 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Siz de 1800’lü yıllara ait Fransız kadınların göründüğü şekle sağlığınızı kaybetmeden ulaşmak istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek, cırtlı bantları sayesinde her bedene uygun bel korsesi modelini sipariş vermeniz yeterli olacaktır. 

Her Derde Deva Medikal Koyun Postu Korseler

Koyun postlarından imal edilen medikal ürün çeşitlerimiz pek çok rahatsızlığın tedavisinde kullanılabildiği gibi kullanıcısına kullanım süresi boyunca rahatlık ve konfor sunar. Yatalak hasta tedavisinden, vücudun çeşitli bölgelerinde bulunan ağrıların tedavisine kadar pek çok alanda kullanılan medikal ürünlerimiz, %100 orijinal koyun postundan üretilmiştir. Bel ve sırt ağrılarınızı tedavi etmesi amacıyla satışa sunduğumuz Sheepy Care medikal koyun postu bel korsesi, bel ağrılarına ve ani hareketlerden kaynaklı oluşan rahatsızlıklara karşı belinizde tam koruma sağlar. Doğal koyun postu bel korsemizin faydaları sadece bel ağrıları ile sınırlı kalmamaktadır.

- Böbreklerinizi sıcak tutarak ağrılara karşı korur.

- Kan dolaşımınızı düzenler.

- Belinize destek olarak hareket kabiliyetinizi artırır.

- Vücut duruşunuzu düzeltir.

WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30