Ana Sayfa Blog Deri Giyim Sağlığınız İçin Medikal Bel Korsesi
Sağlığınız İçin Medikal Bel Korsesi
21 Mart 2019

Sağlığınız İçin Medikal Bel Korsesi

Bel Korsesi seçeceğiniz zaman beden ölçünüzü iyi bilmeli ve sizi rahat ettirecek bir korse tercih etmelisiniz. Beden ölçüsünü bilmeden alacağınız bel fıtığı korsesi sizi yanıltacaktır. Toparlayıcı korse modellerine bakabilir ya da Derimarket adresinden kendiniz için en ideal korseyi seçebilirsiniz. Beden tablolarına bakarak kendiniz için en uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Beden ölçümü yapmak için metreden de yardım alabilirsiniz. Derimarket.net içerisindeki bel korsesi erkek ve bayan modelleri oldukça konforlu yapısı ile sizi hem terletmeyecek hem de belinizi daha ince göstereceği için kullanması kolay bir yapıda olan modellerdir. Ölçülerinizin değişebileceğini unutmadan biraz esneklik payı bırakarak beden seçimi yapmaya dikkat etmelisiniz. Özellikle pantolon ve etek bedenlerinin farklı olduğunu unutmadan korse bedenlerini doğru almaya özen göstermelisiniz. Yazlık bel korsesi kumaşı nedeniyle ince yapıda olduğundan, terletmeyecek ve işlevini yerine getirecektir. Bel korsesi bayan modellerini özel günler için mi yoksa günlük kullanım için mi seçtiğinizi iyi bilmelisiniz. Özel günler için alınacak korseler daha farklı olacağından üzerine giyeceğiniz kıyafetlere göre seçim yapmalısınız. Hangi tip kıyafetler seçeceğinizi bilirseniz, seçimlerinizi de o kadar doğru yaparsınız. Zarif ve bakımlı görünmek isteyen bayanların sıkça tercih ettiği ürünlerden biri olan korseler özel günlerde de vazgeçilmez olacaktır. Doğru seçimlerle siz de özel günlerinizi daha estetik hale getirebilirsiniz. Bu nedende seçeceğiniz korselerin ölçülerini öğrenmenin önemli olduğunu unutmamalısınız.

Sağlıklı Yaşam

Medikal bel korsesinin faydaları

Bası yarası, kısacası aynı pozisyonda uzun süre duran insanların maruz kaldığı yaralardır. Özellikle de vücut ağırlığı fazla olan kişiler, yatağa daha çok basınç uyguladığı için temas eden bölgelerinin fazlalığı nedeniyle bası yaralarına maruz kalırlar. Yara tedavisi için mutlaka uzman bir hekimle görüşmek gerekir. Uzun süre aynı pozisyonda kalındığı için kan dolaşımını etkilenir ve doku beslenmesi sağlanamadığı için deri ve deri altında bozukluklar oluşur. Ayrıca sürtünme etkisi de yaraların daha çok açılmasına neden olur. Eğer idrar yatan kişiyle temas ediyor ya da ter ve dışkıda uzun süre aynı yerde bulunuyorsa yaraların oluşması çok daha hızlanır. Yaralara müdahale edilmezse kısa sürede enfeksiyon oluşması da gözlemlenecektir. Bası yaraları ülser başlangıcına neden olabilir. Hastaların yarısından fazlası henüz hastanede yatarken bu hastalığa yakalanır. Yatak yaraları olarak da adlandırabileceğimiz bası yaraları kişinin konforunu bozmaktadır. Hastalık ve ölüm riskini de arttırdığı için hastanede kişinin daha uzun süre kalmasını ve daha sancılı bir süreç yaşamasını sağlar. Özellikle yatağa ya da tekerlekli sandalyeye bağlı olan kişilerde bu rahatsızlık daha çok gözlemlenir. Bası yarası tedavisi için hastalığın hangi evrede olduğunun bulunması gerekir. Evre 1’den evre 4’e kadar hastalık aşamalandırılır. Yaranın en yoğun olduğu evre 4.evredir. Çünkü bu evrede hasar kemiğe kadar inmiştir ve kemik dokusu da zarar görmüştür. Yatak yaralarıyla sağlık uzmanları ilgilendiği için neler yapılabileceğine uzmanlar karar verecek ve bir tedavi programı da hazırlayacaktır. Cilt hastalıkları uzmanı ve fizyoterapistler gibi farklı ekipler hastanın yaralarıyla mücadele edecektir. Risk faktörleri de hem dış faktörler hem de iç faktörler olarak ayrılmaktadır diyebiliriz. Siz de eklem yerlerinizde yaşadığınız problemler sonucunda yatağa bağlı kalmak istemiyorsanız. Sağlığınız için gerekli önlemleri almalı, ileri derece eklem problemleri yaşıyorsanız bir an önce doktora başvurmalısınız. Eklem problemlerinize ve bel fıtığına gelebilecek en iyi çözüm ise medikal bel fıtığı korsesi kullanmaktan geçer. Medikal bel korsesi, bel fıtığı gibi sorunlar için en kurtarıcı çözümdür. Siz de sağlığınız için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen derimarket.net’i ziyaret edebilir, dilediğiniz medikal bel ağrısı korsesi çeşitlerini uygun fiyata satın alabilirsiniz. 

*Şiddetli Bel Ağrılarınıza Medikal Korseler İle Son Verin

Toplumun büyük bir kesimi bel ağrısı çekmektedir. İlerleyen yaş ile birlikte yaygın olarak görülen bel ağrıları, üşütme sebepli olarak erken yaşlarda da gözlenebilmektedir. Ağır kaldırma, ani hareket yapma ve yanlış oturma kaynaklı olmak üzere sayısız sebebe dayanan bel ağrılarını toplumun büyük bir kesimi kabullenerek ömrünün sonuna kadar belinde bulunan bu ağrılarla yaşamaktadır.

 Bel ağrısından kurtulmanın tek yolunun ameliyattan geçtiğine inanan bu kesim, Deri Market medikal ürünlerinden habersiz, doktor korkusu nedeniyle bel ağrılarıyla birlikte hayatına devam etmektedir. Yaşam konforunu olumsuz etkileyen bu ağrılardan kurtulmanın mucizevî bir yolunun bulunduğunu söylesek ne düşünürdünüz? Üstelik bu yöntem pek çok kişi tarafından denenmiş ve bu ağrılarının büyük çoğunluğunu doktora ihtiyaç duyulmadan kolayca iyileştirmeyi başarmıştır. Sizi daha fazla merakta bırakmadan bel ağrılarınızla vedalaşmanıza neden olacak mucizevî ürünümüzü sizlere tanıtalım. Sitemizde ve İstanbul’da bulunan mağazamızdan temin edebileceğiniz medikal bel korseleri, mustarip olduğunuz şiddetli bel ağrılarından sizi kurtararak yaşam konforunuzu geri kazanmanıza yardımcı olmaktadır.

Sağlık İçin Medikal Korse Modeli

Derimarket.net online olarak sattığı sayısız giyim modeline ek olarak dekor ve medikal özelliği olan ürünleri de sizlerin hizmetine sunuyor. Korseler ile sağlıklı bir duruşa ve kış soğuklarına karşı tam korumaya sahip olmanızın yanında belinizde bulunan kan dolaşımınız korse kullanımı ile düzene girerek ağrılara neden olan problemler tedavi edilmektedir. Korselerimiz tamamen organik ve doğal olarak üretilmiş olup hakiki koyun postu kullanılarak imal edilmiştir. Vücuda zararlı hiçbir yan etkisi bulunmayan ürünlerimiz ile bel ağrılarınız tarihe karışacak, eski ağrısız günlerinize kavuşmanız mümkün olacaktır. Medikal korse ile kan dolaşımınız düzenlenerek mevcut bel ağrılarından kurtulursunuz. Böbrekleriniz ve beliniz soğuktan korunarak bu bölgelerde meydana gelebilecek rahatsızlıklardan etkilenmez. Doğru vücut duruşu ve oturuşa sahip olarak omurganızı koruyabileceksiniz. Vücudunuzun en çok yağlanan bölgesinde bulunan şekil bozukluklarının görünümünüzü bozmasına izin vermeyeceksiniz. Ters bir hareket yaptığınızda belinize destek olan ürünümüz hareketin etkilerini minimize edecektir. Ürünün imalatında hiçbir kimyasal madde kullanılmayarak organik yöntemlerle üretilmiş olup, vücudunuzda alerjik hiçbir rahatsızlığa neden olmamaktadır.

 

Sağlıklı Yaşam

Uygun Fiyatlarla Bası Yaralarına Son

Hastaneye yatış yapmak zorunda kalmanız veya bir yakınınızın hastanede uzun süreli yatış gerçekleştirmesi durumunda hijyenik bakım çok önemli bir konu olacaktır. Kullanabileceğiniz medikal havalı yatak modelleri, oldukça uygun fiyatlar ile sizlere sunuluyor. Uzun süreli hasta yatışlarından dolayı meydana gelen bası yaralarının önlenebilmesi veya oluşması durumunda tedavi gerekir. Havalı yatak modellerinin farklı seçeneklerini stoklarına ekleyen firmamız, herkesin alabilmesi için uyguladığı indirim kampanyalarının yanı sıra peşin havalı yatak fiyatları üzerinden kredi kartına taksit yapabilmektedir. Piyasada bulunan pek çok satıcı gibi kredi kartına fark talep etmeksizin medikal ürünlerin taksitlendirilebilmesi, sağlığınıza verdiğimiz önemin en büyük göstergesidir. Ticari kaygı taşımadan sadece müşterilerimizin memnuniyetine ve yaşam konforuna yönelik hizmetlerimizi sunmaya devam ederek rakiplerimizden bir adım önde olmaya devam etmekteyiz. Piyasada en çok kullanılan ve bası yaraları ile mücadelede en çok başarı gösteren modelleri bünyemize katarak size farklı alternatifler hazırladık. Sitemizde bulunan alternatifleri sipariş vererek kolayca temin edebilir, hastanede yatan yakınlarınız veya kendiniz için ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bası yaraları hangi evrede olursa olsun havalı yatak çeşitlerimiz tek başına rahatsızlığını tedavi etmek için yeterli olacaktır. Ürünümüzün 14 gün iade süresi bulunmakta olup memnun kalmamanız halinde hiçbir sebep sunmadan ürünümüzü iade ederek paranızı geri alabilirsiniz.

*Medikal Korse Modelleri Ve Faydaları

Bel ağrısı insan sağlığını tehdit eden en önemli sorunların başında gelir. İnsanların gün içindeki her türlü hareketi, belden geçen omurlar sayesindedir. Bundan dolayı belde oluşabilecek bir sorun, hareketleri kısıtlar. Beldeki sorunlar, sadece bu bölgeyi etkilemez. Aynı zamanda bacaklara da vurur. Bu gibi durumlarda dolayı sıkıntı çeken kişiler, medikal bel korsesi ise rahatlayabilirler. Mevcut korse özel bir şekilde üretilmiştir. Çeşitli beden numaraları üzerinden satılır. Her beden uygun korseyi bulmak mümkündür. Korsenin temel görevi beli sıkı tutmasıdır. Bu şekilde bel daha dik bir duruşa sahip olur. Bu sayede hareketlerdeki kısıtlanma da nispeten azalır.

Medikal Korse Özellikleri

Medikal korse, modern hayatımızda ciddi anlamda bir kurtarıcı olarak tanımlanmaktadır. Birçok önemli sağlık probleminin çözümünde tercih edilmektedir. Rutin hayatın etkisi ile sürekli sabit kalan vücutta oluşan ağrılara doğal bir tedavi sunuyor. Havalı yatakların temel çalışma prensibi, hava alan dokusu ile vücudun doğal ısısını koruyarak tedavi etmektir. Bu özel medikal ürün, kan dolaşımınızı düzenleyerek mevcut bel ağrılarından sizi kurtaracaktır. Hiçbir kimyasal madde kullanılmayarak organik yöntemler ile üretilen medikal korse, vücudunuzda alerjik hiçbir rahatsızlığa meydan açmayacaktır. İnternet sitemizde yer alan ve İstanbul’da bulunan mağazamızda satışa sunulan medikal bel korseleri, mustarip olduğunuz şiddetli bel ağrılarından sizi kurtaracaktır.

Sağlıklı Yaşam

 
Doğru Yatak Seçimi İle Fibromiyaljiden Kurtulun
Fibromiyalji rahatsızlığı, kaslarda oluşan ağrı ile kendisini göstermeye başlar. Hastalığın tıp tarihindeki yeri çok yenidir. Bundan dolayı nedenlerine dair yapılan araştırmalar halen devam etmektedir. Bu rahatsızlığa yakalanan kişilerin vücudunda sürekli ağrı olur. Ağrıların toplandığı yerler ise genellikle kas kümelerdir. Ayrıca eklem bölgelerinde de ağrının olduğunu söylemek gerekiyor. Hasta, çok uzun saatler boyunca uyumasına rağmen kendisini her zaman yorgun hisseder. Vücudunda hassasiyet gelişir. Küçük travmalar bile çok büyük olarak algılanabilmektedir. Bu sorunun çözümlerinden birisi ise sağlam ve kaliteli bir yatak kullanmaktır. Ancak bu yatağın mutlaka havalı olarak tabir edilen özel yataklardan olması gerekmektedir. Korse ve havalı yatak gibi ürünler, insanların sağlığı ile doğrudan alakalı olan ürünlerdir. Rahatsızlık duyan, yatalak olan ve uyku problemi çeken kişiler, bu ürünler sayesinde sağlıklarına kavuşabilmektedirler. Bundan dolayı, sağlıklı bir yaşam için bu ürünleri satın alabilirsiniz. Bu noktada fiyata bakmamak ve sağlığı ön plana koymak gerekmektedir.

* Soğuklara Karşı Belinizi Korsesiz Bırakmayın

Vücudumuzun merkezi olarak sayılabilen bellerimizi yeteri kadar korumamamız halinde hayatımızın kalan kısmında bel ağrısı başta olmak üzere pek çok rahatsızlık yaşamamıza neden olacaktır. Soğuk kış günlerinde korumasız bıraktığımız belimizi üşütmemizin yanı sıra aynı etki böbreklerde görülecektir. Belinizi üşütmeniz halinde bel ağrısı çekmenize kesin gözüyle bakılmakla birlikte bel fıtığı olmanız da yüksek olasılıktır. Bel sağlığına dikkat edilmemesi halinde eklemler ve bağlar gerilerek hasar alıyor. Alacağınız basit bir önlem bir ömür hareket kabiliyetinizi kaybetmemeniz için yeterli olacaktır. Bel sağlığınızı nasıl riske atmak istemeyeceğinizi merak ediyorsanız www.derimarket.net adresini ziyaret ederek size özel hazırladığımız ürünlerimize göz atabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde belinizi ısıtması amacıyla satışa sunduğumuz bel ısıtıcı korse modelleri ile bu kış çok rahat edeceksiniz. Modellerimiz belinizi sıcak tuttuğu gibi Böbreklerinizi soğuğa karşı korur. Vücut duruşunuzu düzeltir. Belinize destek olarak ani hareketlerde belinizi korur. Bel bölgenizde kan dolaşımını düzenleyerek bel ağrısı oluşumu engeller, bel fıtığı oluşumunu engeller. Bazı modeller bel ağrılarını tedavi edebilmektedir. 
Sağladığı tüm bu konforun yanı sıra korse modellerimiz uygun fiyatı ile dikkat çekmektedir. Yılın her gününde indirimli satış yapma ilkesini benimseyen firmamız ayrıca kredi kartı kullanıcılarına taksit imkanı tanımaktadır. Modellerimizi sitemiz görselleri aracılığıyla yakından inceleyebileceğiniz gibi her modelin özelliklerini ve nelere iyi geldiğini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sağladığımız tüm olanaklarla ürünlerimizi değerlendirerek sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi Whatsapp veya telefonla firmamızı arayarak siparişlerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Siparişleriniz onaylandıktan en geç 1 gün sonra tarafımızdan kargoya teslim edilecektir. Sitemizden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerin hiçbir aşamasında gereksiz zaman kaybı yaşamayarak siparişlerinizi en kısa süre içerisinde teslim alabilirsiniz.

Tepeden Tırnağa Sağlığınız Emin Ellerde

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satış prensibini benimseyen firmamız Deri Market internet sitesi üzerinden tepeden tırnağa sağlığınıza iyi gelecek ürünlerini sunmaya devam etmektedir. Bel ısıtıcı korse çeşitleri ile bel sağlığınıza gösterdiğimiz özeni sizlere ispatladık. Bel ağrısından mustarip olan pek çok müşterimizin şifa bulduğu korse modellerimiz sunduğu sağlığın yanı sıra bayanların vücutlarını da şekillendirerek fit bir görünüm kazanmalarını sağladı. Müşterilerimiz yaptıkları olumlu geri dönüşlerle bütün bir kışı hiç rahatsızlık atlatmadan sitemiz ürünlerini kullanarak geçirdiklerinden bahsettikleri yorumlarında ürünlerimizden ve hizmetimizden övgüyle bahsetmeye devam etmektedir. Medikal ürünlerimiz sadece ayakta geçirilen rahatsızlıklarla ilgilenmemekte olup yatalak hastaların konforuna ve rahatına yönelik üretilerek yatalak hasta yaralanmalarının önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılabilmektedir. Koyun postundan ürettiğimiz yatak örtüleri tek başına pek çok müşterimizin uzun süreli yatışlarında yatalak yaralarını önlediği gibi sitemizde bulunan havalı yatak modelleri benzer özellikleri ile hastanede yatan hastaların geçirdikleri sürelerdeki konforunu sağladı. Sağlıklı nesillerin yetiştirilmesi için küçük yaşlardan itibaren doğal ürünlerin kullanılması gerektiğine inanan firmamız, çocuklara yönelik sunduğu kanguru, uyku tulumu ve oyun halıları ile küçük yaşlardan itibaren çocuklarınızın sağlığını korumayı amaçlamaktadır. Tepeden tırnağa tüm vücudunuzu koruyan ürünlerimiz aynı özeni en kıymetli varlıklarınıza da göstererek hiçbir ticari kaygı taşımadan sağlıklı nesillerin temelinin atılmasına yardımcı olmaktadır. Ürünlerimizden herkesin faydalanabilmesi için yıl boyu indirimlerimiz devam etmekle birlikte tüm ürünlerimizi peşin fiyatına 9 ayı geçmemek üzere taksitle satın alabilirsiniz.

Sağlıklı Yaşam

Yatalak Hasta Yaralarını Önleyen Havalı Yataklar

Medikal ürünlerimizin hastanede yatışta olan hastalarımızın vücut bütünlüklerini korumak amaçlı kullanıldığından bahsetmiştik. Özellikle bası yarası olarak da bilinen yatalak hasta yaralarının önlenmesi ve tedavi edilmesinde önemli rol oynayan havalı yatak modelleri hastaların olduğu kadar hasta yakınlarının da rahat etmesini sağlayacaktır. Hastanın yatak ile vücudu arasında tampon görevi gören havalı yataklar, uzun süreli hareketsiz yatış gerçekleştirilmesi durumunda bile omurgada ve yumuşak dokularda ezilme gerçekleşmesini önlemektedir. Sitemizde en çok tercih edilen 3 tip model bulunmaktadır:

Boru tipi,

Baklava tipi,

Pozisyon aldıran

Olarak sitemizde bulunan havalı yataklar, el pompası aracılığıyla kolayca şişirilerek hasta yatağının üzerinde kullanılmaktadır. Havalı yataklar hastanın dokularında basıncı azaltarak doku ezilmesini ve yara oluşmasını önlediği gibi;
Hastanede yatış geçirilen günlerin rahat içerisinde geçirilmesine yardımcı olur.
Hastanın kan akışını düzenleyerek dokulara giden oksijenin ve besinlerin aksatılmamasını sağlar.
Hastanın maruz kaldığı basıncı sürekli dağıtarak hareket edilmemesi halinde bile problem yaşanmasını önler.
Hastanın yatış pozisyonunun değiştirilmesine olanak tanır.
Ürünlerimiz aynı zamanda terletmez özelliği ile vücut sağlığı için olumsuzluğa neden olacak tüm riskleri ortadan kaldırmaktadır. Yataklarımızın kullanılması durumunda yatalak hasta yarası oluşumu engelleneceği gibi yaraların oluşması durumunda ürünlerimiz kullanıldığında kısa sürede yara tedavisi gerçekleşecektir. Piyasadan uygun fiyata havalı yatak satın almak istediğinizde sitemizi ziyaret ederek tüm modelleri inceleyerek en uygun modeli seçebilir, seçtiğiniz modeli sipariş vererek en kısa sürede adresinizden teslim alabilirsiniz. 

* Fransız Kadınların Mucizesi Derimarket’te

Fransız kadınların güzelleşmek uğruna 1800’lü yıllarda korseden faydalandığı bilinmektedir. Tarihte korseyi ilk üreten milletin Fransızlar olması nedeniyle korseler Fransız korsesi adıyla bilinmektedir. 1800’lü yıllarda Fransız kadınların kullandığı korseleri sıkmak için birkaç kişi gerekliydi ve bu korseler iç organlara zarar vererek bayılmalara ve sağlık problemlerine yol açardı.

Neyse ki günümüz yıllarına göre korseler gelişerek kolayca kullanılabilir hale getirildi. İsmi Fransız korsesi olarak kalsa da günümüz korseleri fazla kilolarını saklamak isteyen kadınların vücutlarını şekillendirdiği gibi hastalıkların tedavisi amacıyla da kullanılabilmektedir. Yaklaşan yaz günlerinde yeterince incelemediğinden şikâyet eden bayanlar için Deri Market korse çeşitlerini satışa sunmuştur. Her mevsimde kullanılabilecek korse modelleri yer alan sitemizde tüm ürünlerde olduğu gibi korseler de indirimli olarak ve 9 taksit fırsatı ile satılmaktadır. Hayallerinizdeki vücuda ulaşabilmeniz ve ince bel modasına uyabilmeniz için sitemizden vereceğiniz korse siparişleri 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Siz de 1800’lü yıllara ait Fransız kadınların göründüğü şekle sağlığınızı kaybetmeden ulaşmak istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek bedeninize uygun gelen modeli sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Korse kullanımından rahatsız olmanız ve umduğunuz sonucu alamamanız halinde ürünü teslim aldıktan sonra geçecek 14 gün içerisinde iade talebinizi ileterek paranızı geri alabilirsiniz. Korse modellerimiz İstanbul’da bulunan mağazamızda da yer almakta olup sitemizden mağaza adresimizi edinerek mağazamızdan dilediğiniz korse modelini satın alabilirsiniz. Fransız kadınların mucizevi görünüşüne sahip olmak birkaç dakika uzaklığınızda bulunmaktadır. Hemen sitemizi ziyaret ederek sipariş verebilir, birkaç gün içerisinde mucizevi ürünü teslim alabilirsiniz.

 

Sağlıklı Yaşam


Her Derde Deva Medikal Korseler

Koyun postundan imal edilen medikal ürün çeşitlerimiz pek çok rahatsızlığın tedavisinde kullanılabildiği gibi kullanıcısına kullanım süresi boyunca rahatlık ve konfor sunar. Yatalak hasta tedavilerinden ağrılara kadar pek çok rahatsızlığı tedavi eden medikal ürünlerimiz yüzde yüz orijinal koyun postundan imal edilmiştir. Bel ve sırt ağrılarınızı tedavi etmesi amacıyla satışa sunduğumuz Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bel Korsesi, bel ağrılarına ve ani hareketlerden kaynaklı oluşan rahatsızlıklara karşı belinizde tam koruma sağlar. Natural bel korsemizin faydaları sadece bel ağrıları ile sınırlı kalmamaktadır.
Böbreklerinizi sıcak tutarak ağrılara karşı korur.
Kan dolaşımınızı düzenler.
Belinize destek olarak hareket kabiliyetinizi artırır.
Vücut duruşunuzu düzeltir.
Ürünlerimiz terleme yapmadığı gibi hava alarak vücudunuzda kullanım kaynaklı sağlık problemleri oluşturmaz. Postun elde edildiği koyunlar bile doğal yetiştirilerek ürünün doğallığı bozulmamıştır. Medikal korselerimizi dilerseniz spor yaparken de kullanabilirsiniz. Sporla birlikte kullanımlarda vücudunuzun şekle girmesine yardımcı olur. Hava alan yapısı ve doğallığı spor esnasında sizi rahatsız etmez. Diğer korse modellerimiz gibi elbise altında kullanıma da uygundur. Özellikle kışın kullanımlarınızda soğuğa karşı size tam koruma sağlar. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Korsemizin koruma sağladığı tüm bölgeler vücudunuzun hareketi için hayati öneme sahiptir. Mevcut ağrılarınızı tedavi etmek veya rahatsızlık geçirmeden önceden önlem almak için Derimarket.net adresine giriş yaparak medikal sekmemizden ürünümüzü yakından inceleyebilir, beğenmeniz halinde indirimli fiyatı içerisinde sipariş verebilirsiniz.