surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Kış Tatili İçin Bavul Hazırlama
Kış Tatili İçin Bavul Hazırlama
22 Ağustos 2021

Kış Tatili İçin Bavul Hazırlama

Bir kış seyahati için özellikle ağır valizleri sürüklemek yerine yanınıza ihtiyacınız olan kazaklar, deri ceket, deri eldiven, kürklü mont, kışlık bot gibi şeyleri almak işinizi kolaylaştıracaktır. Eğer bu zorluktan kurtulmak istiyorsanız, kış tatili için bavul hazırlama önerilerine kulak verin! Gardırobunuzu evde bırakın, bavulunuz hafiflesin! 

Zevki ayrı bir güzel olan kış tatilleri, yaz aylarının bunaltıcı sıcağında keşfetmeye fırsat bulamadığınız pek çok yeri gezmenize imkan tanır. Tatile çıkmak güzel de işin valiz hazırlama kısmında her zaman tıkanıyorsanız bu yazı tam size göre. Özellikle gidilen yerin iklim koşullarını bilmiyorsanız, bu işinizi daha da zorlaştırabilir. Ancak panik yapmanıza gerek yok. İster Uludağ’a gidin ister Sibirya’ya, bir kış tatili için valizinizde olması gereken en temel şeyleri sizler için derledik. 

Deri Ceket, Deri Mont

Kış aylarının olmazsa olmazlarından biri olan ceketlerin en makbulü deri ceket modelleridir. Sizi sarıp sarmalayan en soğuk iklim koşullarına bile direnç gösteren hakiki deri ve içi hakiki kürklü deri ceket ve deri montlar kış seyahatlerinizin en sıcak kahramanı olacaktır. Özellikle hakiki deri ve hakiki kürk olmasına özen göstermenizde büyük yarar var. Gerçek deri ve gerçek kürk, vücut ısısını dengede tutan bir yapıda olduğu için, gideceğiniz yerin iklimine göre vücut ısınızı koruyacak, terlemenize de engel olacaktır. 

Eldiven, Bere, Atkı

Kış valizinin olmazsa olmazları arasında en önemlileri bu üçlüdür elbette. Hatta yedekleri de olsa hiç fena olmaz. Özellikle de deri eldiven tavsiye ediyoruz. İçi kürklü deri eldivenler, kulağı örten hakiki deri pilot şapka modelleri, boynu saran atkı sizi çetin soğuklara karşı en iyi şekilde koruyacaktır. Deri ceketler ve deri montlarınızla da şık kombinler oluşturabileceğiniz bu muhteşem üçlü ile hem soğuktan korunacak hem cool bir görünüme sahip olacaksınız. Bu nedenle deri eldiven, deri şapka ve atkınızı valizinizden eksik etmeyiniz.

Kış Tatili

Yünlü Çoraplar

Termal olur, yünden olur hiç fark etmez! Yeter ki botlarınızın içerisinde ayaklarınızı üşütmeyecek türden olsun. Birkaç çift olması da oldukça önemli. Fakat kalın ve çok fazla çorabın valizinizde daha fazla yer kaplayacağı da muhtemel. Sizi bu dertten kurtaran en iyi en güzel çözüm ise Cool Moon kürklü kar botu veya Pegia içi kürklü bot modelleri olacaktır. Bu birbirinden şık ve güzel kışlık bot modelleri, hem sizleri kat kat çorap giyme derdinden kurtaracak, hem de valizinizde daha fazla yer açılacaktır. 

Kadın Kürklü Bot

Kürklü Botlar

%100 hakiki koyun kürkünden üretilen botlar vücut ısınızı dengede tutarak, ayaklarınızın terlemesini önler. Kış seyahatlerinizi sıcacık ve yumuşacık geçirmenizi sağlar. Sayısız alternatifleri olan şık, rahat ve kullanışlı içi kürklü bot modelleri ve kışlık kar botu modellerini derimarket.net adresinden temin edebilirsiniz.

Erkek Kürklü Bot


Yünlü Kulaklık

Önceleri daha az rastlanılan bu kulaklıklar, son zamanlarda her yerde moda. Fakat sadece kulaklarımı koruması yetmez, başımı da soğuktan korumak istiyorum diyorsanız; Pegia’nın hakiki deri, içi hakiki kürklü kulaklı pilot şapka modelleri sizin için en ideal seçenek olacak. Derimarket.net adresinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu modellerin; içi kürklü diriliş şapka, vintage gibi birbirinden şık ve kullanışlı alternatifleri de bulunuyor. Bu sayısız çeşidi bulunan deri şapka modellerini, Derimarket.net adresinde deri şapka kategorisinden inceleyebilirsiniz.. 

Sıcak Su Torbası

Konaklayacağınız otel odasının ısısı nedeniyle olası bir hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız yanınızda mutlaka bir sıcak su torbası bulundurmalısınız. Özellikle İskandinav ülkelerinde, eski bir otelde konaklama yapacaksanız bu tarz otellerin odaları inanılmaz derecede soğuk olabilir. Yanınıza aldığınız sıcak su torbası, o soğuk odada sıcacık bir gece geçirmenize yardımcı olacaktır. 

Kış Tatili 2

Nemlendirici Kremler

Özellikle cildi kuru olanların baş düşmanı olan soğuk havalar, cildinize ciddi derece hasar verebilir, kurumasına ve çatlamasına da neden olabilir. Bu nedenle nemlendirici kremleri çantanızdan eksik etmeyiniz. Cilt tipiniz nasıl olursa olsun; yüzünüz, elleriniz ve dudaklarınız sert soğuklara karşı yeterince direnç gösteremeyebilir. Hele de dudaklar çatlamaya adeta mahkûm olur. Ne olur ne olmaz diyerek valizinize mutlaka bir nemlendirici krem ve dudak nemlendiricisi koymanız yararınıza olacaktır. Gezeceğim derken güzelliğinizden ödün vermeyin!

Termos Bardak

Gideceğiniz yerin sokaklarında kaybolurken içinde sıcak bir kahvenin ya da çayın bulunduğu bir termos bardakla dolaşmak oldukça havalı olacaktır. Elbette ki bunu havalı görünmek için değil, dilediğiniz an içinizi ısıtabilmek, bir de çay ve kahve masraflarını azaltmak için de tercih edebilirsiniz.

WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30