surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Ev Dekorasyon Fikirleri
Ev Dekorasyon Fikirleri
18 Haziran 2021

Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev dekorasyonu için çoğu zaman kendimize has fikirlerimizi, hayal gücümüzü ortaya çıkaran tasarımları tercih ederiz. Evimiz, yaratıcılığımızı yansıtan bir sergi alanı gibidir. Bir evin tasarımı, o ev sahibinin zevkini yansıttığı ve o ev sahibi hakkında fikir verdiği için evimizi dekore ederken ve ev dekorasyon ürünleri seçerken, kendi zevkimize uygun olmasına dikkat ederiz. Ayrıca ev dekorasyon fikirleri için evin tüm bireyleriyle ortak kararlar almak, herkesi memnun edecek şekilde işlevsel olmalıdır. Bu süreçte olabildiğinde çok ev dekorasyon sitelerini ailece inceleyerek ev içi dekorasyon önerilerini toplayabilirsiniz. Bu durum evi dekore ederken zor ve stresli bir dönem geçirmenizin önüne geçecektir.

En iyi Ev Dekorasyon Fikirleri

Herkes yaşadığı evi güzelleştirerek stilini yansıtmak ister. Günün çoğu vaktini geçirdiğimiz; ailemizi, arkadaşlarımızı ve sevdiğimiz insanları ağırladığımız evlerimiz aslında bizim ruhumuzu, yaşanmışlıklarımızı ve anılarımızı yansıtır. Ev dekorasyon fikirleri de işte burada devreye giriyor. İçerisinde huzur bulduğumuz, iyi zamanlar geçirdiğimiz evin güzel ve çekici görünmesini sağlıyor. Ev dekorasyon ürünleri; halılarla uyumlu mobilyalar, desenli perdeler, tablolar ve daha onlarca obje bir araya gelerek huzur içinde izleyebileceğiniz bir şölene dönüyor. Özellikle de ceylan derisinden yapılan ve nadir bulunan şık tablolar, hakiki koyun kürkü postlar, birbirinden şık ve gösterişli dana derisi halı modelleri, deri tablolar, hatta misafirlerinizi farklı bir konsepte ağırlayabileceğiniz bardak altlıkları ev dekorasyonu alternatiflerinde oldukça şık bir görünüm sunuyor. Çocukların sağlıklı bir şekilde büyümesi için medikal koyun kürkünden yapılan oyun halıları da hem şık bir görünüm sunarken hem de çocukların sağlıklı gelişimine katkıda bulunuyor. 

En Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri

Ne Tür Ev Dekorasyonu Ürünlerini Seçilmeli?

Ev dekorasyonu oldukça geniş bir yelpazeyi kapsar. Komple ev tadilatından, oturma odası, yatak odasına, mobilya ve aksesuar seçimlerinden, mutfak ve banyo tadilatına, balkon ve bahçe tadilatına evde yapılan tüm müdahalelere kadar her şeyi kapsamaktadır. Bu sebeple ilk olarak ne tür bir dekorasyon yapmak istediğinizi belirlemeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Bununla beraber ayıracağınız bütçeyi de iyi belirlemeniz sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Daha sonra kafanızın karışmaması ve planlı bir şekilde ilerleyebilmeniz için tasarladığınız ev dekorasyon fikirlerine sadık kalarak tercihlerinizi ve alışverişinizi yapmanız nakitten ve zamandan kazanmak için yararınıza olacaktır. 

DekorEv Dekorasyonu Yaparken Nasıl Karar Verilir?

İyi bir ev dekorasyonu hazırlamanın altın kuralı şüphesiz ki evin her tarafını detaylıca incelemek ve evin şekline ve metrekaresine göre hareket etmek. Oldukça küçük olan bir eve mobilyaları yığarak, boğucu ve sıkıcı bir mekan oluşturabilir, kendinize kötülük edebilirsiniz. Aynı durumda geniş bir evinize küçük veya az mobilyalar alarak evinizi çok boş gösterip, hoş olmayan bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bu nedenle evinizin boyutuna göre eşya ve dekoratif ürünler almanız oldukça önemlidir. Her evin kendine has bir yapısı ve bu yapıya uygun bazı gereklilikler vardır. Bu yüzden öncelikle evinizin şeklini, ebatlarını, boyutunu ve ışık alan yönlerini göz önünde bulundurmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

En Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri 

Ev dekorasyonu yaparken, pratik fikirler çoğu zaman ergonomik ve ekonomik çözümler sunar. Örneğin küçük bir odanız var ama atmaya kıyamadığınız ve büyük yer kaplayan bir koltuğunuz varsa ve yeni bir koltuğa para ödemek istemiyorsanız elinizdeki koltuğu değerlendirmek hem ekonomik hem de pratik çözümler sunabilir. Uygun maliyetli dekorasyon fikirleri genellikle elimizde olan ürünleri ve malzemeleri değerlendirmekle oluşur. Kendin yap, kendin monte et kavramları da aynı noktadan çıkılarak ortaya çıkmıştır. Çoğu orijinal fikir, ev dekorasyonunda kullanılmak üzere eski veya atık malzemeler kullanılarak oluşturmuştur. 

Ekonomik ev dekorasyonu fikirleri büyük etkiler yapan küçük düzenlemelerdir. Mesela salonunuzda ya da oturma odanızda odanın duvarlarından en kirli olanı eğer kirli olan yoksa herhangi birini seçin. Bu duvarı yeni aldığınız bir duvar kağıdı ile kaplayın. Tek bir kanat duvar kağıdı oldukça ekonomik olacaktır. Ancak bu küçük duvar odanıza oldukça farklı hava veren bir dekorasyon fikri olur.

En Farklı Ev Dekorasyonu Fikirlerini Nereden Alabilirim?

Ev dekorasyonu fikirleri için en doğru adres, bünyesinde ev dekorasyonu ürünleri bulunduran internet siteleri veya ev dekorasyonu ile ilgili yaratıcı fikirler veren blog sayfalarıdır. Ev dekorasyonunda da oldukça iddialı tasarımları bulunan derimarket.net adresinden, birbirinden farklı ev dekorasyonu ve ev tekstili ürünlerini bulabilirsiniz. Oldukça şık bir görünüm sunan orijinal desenli deri halı modelleri, oldukça otantik bir hava veren hakiki kürk postlar, asırlar geçse bile en güzel miraslarınızdan biri olacak ceylan derisi tablolar, çocuklarınızı ve sağlığınızı düşünen, hakiki koyun kürkünden üretilen medikal yatak örtüsü ve medikal oyun halısı gibi sayısız ürün, Derimarket’te satışa sunuluyor. Derinin tüm fonksiyonlarını tasarımlarına yansıtan Derimarket, kalite ve güvenceyi de garanti altına alıyor. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu ürünleri, yeni evli çiftlere ya da yeni ev alan yakınlarınıza veyahut da sevdiklerinize hediye edebilir, uzun yıllar hatırlanabilirsiniz. 

WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30