Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Deri Halı İle Şık Ev ve Ofis Tasarımları
Deri Halı İle Şık Ev ve Ofis Tasarımları
06 Mart 2019

Deri Halı İle Şık Ev ve Ofis Tasarımları

Günümüzde değişen moda stilleri dekorasyonda birçok değişik materyalin kullanılmasını olanak sağlamıştır. Özellikle dekorasyonların ayrılmaz parçası ve mobilyaların birleştirici unsuru olan halı modellerinde farklı materyal kullanımı da kendini göstermeye başlamıştır. Tasarımlarda yer alan yaratıcı ve faklı fikirler, renkler ve malzeme seçimleri onları diğer stillere göre ön plana çıkarır. Son yıllarda dekorasyonlarda farklılık arayanlar için deri halı modelleri çok iyi bir alternatif olmuştur. Geniş ürün yelpazesi, el emeği olması ve doğal bir ürün olması sebebi ile deri halı kullanımlardaki haklı yerini almıştır. Her bir derinin kendine has özellikleri sebebi ile bir modelin bir diğerine benzememesi de tercihleri etkileyen bir diğer ana sebeplerden biridir.


Dekorasyonlarda Deri Halı Kullanımı

İster dana derisi  deri halı olsun ister farklı bir tür deri halı olsun dekorasyonlarınızda kullanırken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Deri halılarınızı çok ağır mobilyaların altında kullanmayın. Özellikle ağır kütüphanelerin altına serilecek bir deri halı zarar görebilir. Yemek masanızın altında kullanacak iseniz ise masa ve sandalyelerin bacakları halınıza zarar vermeyecek şekilde haftada bir ufak değişiklikler yapmalısınız. Deri halılar sıklıkla ahşap mobilyalar ile kullanılır. Ancak gene de metal mobilyalarla karşıtlık yaratmak amacı ile de tercih edebilirsiniz. Deri halı modelleri minimalist vazolar ya da egzotik figürlü aksesuarlar ile birbirlerini çok güzel tamamlarla. Aksesuar seviyor iseniz deri halı modelleri mekânlarınız için şık bir alternatif olacaktır. Dekorasyonunuzda deri halınızın kendisini göstermesini istiyor iseniz ortada kullanıp çevresinde bol bol yer bırakmanızı tavsiye ederiz. O zaman ilgiyi kendisine kolayca çekecektir. Deri halıların kendine has tasarımları sebebi ile duvar halısı olarak da sıklıkla tercih edilebilmektedir. Dana derisi  deri halı olsun veya farklı tür deriden olsun uzun ömürlü olmasını istiyor iseniz özel halı şampuanları ve nemli bir bez ile en az ayda bir kere temizleyin. O zaman göreceksiniz ki uzunca süre ilk günkü parlaklığı ile size hizmet edecektir. Sunduğu kullanım kolaylığı ve sağlığa zararlı olmaması deri halıların günümüzde artan tercih sebebini kısaca açıklıyor. Hem ev hem de ofisler dekorasyonlarında farklılık arayanlar için en iyi alternatif deri halı seçenekleri olacaktır.

Dekorda Farklılığın Tek Adres

Türkiye’nin ilk ve lider deri marketi olan Derimarket.net, dekorasyonlarda yaratıcı fikirler ve farklılık arayanların mutlaka uğraması gereken bir yerdir. Onlarca kategoride yüzlerce model ile çok zengin seçenekler ile hizmet vermektedir. Özellikle birbirinden farklı deri halı modelleri ile hizmet veren Derimarket dana derisi halı seçeneklerinden diğer tüm deri seçeneklerine kadar alternatif sunmaktadır. Yaptığı kampanyalar ve indirimler ve uygun kargo avantajları ile istediğiniz birçok ürüne sahip olabilirsiniz. Farklı dekorasyon fikirleri için sizleri Derimarket sitesine bekliyoruz.