surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Deri Halı İle Şık Ev ve Ofis Tasarımları
Deri Halı İle Şık Ev ve Ofis Tasarımları
06 Mart 2019

Deri Halı İle Şık Ev ve Ofis Tasarımları

Günümüzde değişen moda akımları, dekorasyonda birçok farklı materyalin kullanılmasına olanak sağlamıştır. Özellikle dekorasyonların ayrılmaz parçası ve mobilyaların birleştirici unsuru olan halı modellerinde farklı materyal kullanımı da kendini göstermeye başlamıştır. Tasarımlarda yer alan yaratıcı ve farklı fikirler, renkler ve malzeme seçimleri onları diğer stillere göre ön plana çıkarır. Son yıllarda dekorasyonlarda farklılık arayanlar için deri halı modelleri çok iyi bir alternatif olmuştur. Geniş renk seçeneği ve doğal bir ürün olması sebebi ile deri halı; zengin ve şık ev dekorasyonunun olmazsa olmazıdır. Her bir derinin kendine has özellikleri sebebi ile bir modelin bir diğerine benzememesi de tercihleri etkileyen bir diğer ana sebeplerden biridir.

Deri Halı

Dekorasyonlarda Deri Halı Kullanımı

Dana postu deri halıyı dekorasyonunuzda kullanırken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Deri halılarınızı çok ağır mobilyaların altında kullanmayın. Özellikle ağır kütüphanelerin altına serilecek bir deri halı zarar görebilir. Yemek masanızın altında kullanacak iseniz masa ve sandalyelerin bacakları halınıza zarar vermeyecek şekilde haftada bir ufak değişiklikler yapmalısınız. Deri halılar sıklıkla ahşap mobilyalar ile kullanılır. Ancak gene de metal mobilyalarla karşıtlık yaratmak amacı ile de tercih edebilirsiniz. Deri halı modelleri minimalist vazolar ya da egzotik figürlü aksesuarlar ile birbirlerini çok güzel bütünlemektedir. Aksesuar seviyorsanız, dana postu deri halı modelleri mekanlarınız için şık bir alternatif olacaktır. Dekorasyonunuzda deri halınızın kendisini göstermesini istiyorsanız ortada kullanıp çevresinde bol bol yer bırakmanızı tavsiye ederiz. O zaman ilgiyi kendisine kolayca çekecektir. Dana postu deri halılar, doğal motifleriyle duvar halısı olarak da sıklıkla tercih edilmektedir. Dana postu deri halınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız; özel halı şampuanları veya nemli bir bez ile en az ayda bir kere temizleyin. Bu sayede, çok uzun yıllar ilk günkü parlaklığını koruyacaktır. Sunduğu kullanım kolaylığı ve sağlığa zararlı olmaması, deri halıların günümüzde artan tercih sebebini kısaca açıklıyor. Hem ev hem de ofis dekorasyonlarında farklılık arayanlar için en iyi alternatif dekoratif dana postları olacaktır.

Ev Dekorunda Deri Şıklığı 

Dekorda Farklılığın Tek Adresi

Türkiye’nin ilk ve lider deri marketi olan Derimarket.net, ev ve ofis dekorasyonunda yaratıcı fikirler ve farklılık arayanların mutlaka uğraması gereken bir yerdir. Onlarca kategoride yüzlerce model ile çok zengin seçenekler ile hizmet vermektedir. Özellikle birbirinden farklı deri halı modelleriyle müşterilerine hizmet veren Derimarket, dana postu halı seçeneklerinden diğer tüm deri seçeneklerine kadar alternatif sunmaktadır. Yaptığı kampanyalar ve indirimler ve ücretsiz kargo avantajları ile istediğiniz birçok ürüne güvenle ve kolayca sahip olabilirsiniz. Farklı dekorasyon fikirleri için sizleri Derimarket sitesine bekliyoruz.

Ev Dekorunda Deri Şıklığı

Deri, giyim modası kadar dekor modasının da en önemli parçasıdır. Başlı başına oldukça kullanışlı bir malzeme olan deri, fiyat olarak muadillerinin bir kademe üzerinde olmasına rağmen tercih edilebilirliğinden bir şey kaybetmemekle birlikte, deri üreticileri de başta ev dekorasyonu olmak üzere her yıl pazara yeni ürünler sürmeye devam etmektedir.

Kullanışlı bir malzeme olmasının yanında derinin kaliteli bir malzeme olması hem estetik hem de dayanıklılık bakımından kullanıldığı eşyalara çeşitli özellikler katıyor. Hem mat, hem parlak hem de en son trend renklerle dekor trendlerine kolayca adapte olabiliyor. Derimarket.net, deri ürünlerinde ev dekorasyon stillerine yeni bir bakış açısı getirirken, en uygun fiyatlar ve kampanya avantajlarıyla da ön plana çıkmaktadır. Ev dekorasyonunda kullanılan bir çok objenin, deri ürünlerle kolayca uyum sağlamasının yanı sıra; derinin sahip olduğu elit hava derinin vazgeçilmez olmasını sağlıyor. 2024 yılının trend dekorasyon malzemelerine bakıldığında deri her zamanki gibi yine en üst sıralarda kendine yer bulmuş durumda. 

Kürk Post

Dekorasyonda Deri Kullanımı 

Tüm ev dekorasyonlarında az da olsa deri kullanımları göze çarpsa da deri aksesuarların odalara sağladığı şıklık dışında farkındalığı da önemli bir ölçüde arttırmaktadır. Prestijli, ciddi ve ağır bir görünüm sağlayan deri döşemeli mobilyaların uzun yıllardan beri ev ve ofislerde ağırlıklı olarak tercih edildiğini görüyoruz. Deri, sağladığı kusursuz atmosfer bakımından özellikle 2000’li yıllardan sonra ev dekorasyonu ürünlerinde kendini sıkça gösteriyor. Ev dekorunda kürk post halı olarak tabir edilen dekoratif postlar ve paspas modellerinin kullanımının da çokça arttığını görüyoruz. Bu ürünler, sadece country (kırsal) olarak tabir edilen tarzın dışında, endüstriyel ve modern dünyanın da estetik bir parçası olarak nitelendirilmektedir. Derimarket sadece hazır giyim ve ayakkabıda değil, ev ve ofis dekorasyonu için özel olarak üretilen dana postu ve koyun postu ürünleriyle de dikkat çekiyor. Deri halı, deri tablo ve kürk post ürünleri özellikle ev dekorunda çok ilgi görmektedir. Derimarket.net tarafından satışa sunulan deri halılara göz atıldığında öncelikle fiyatları konusundaki indirimler göze çarparken, tüm halıların hakiki premium kalite deri olmasıyla öne çıkıyor.
Deri Halı Modası

Deri Halı Modellerinde En Uygun Fiyatlar

Derinin insan hayatındaki yeri her geçen gün artarken, ev dekorasyonlarında da deri şıklığının fazlasıyla ön plana çıkmaya başladığını söylemek yanlış olmayacaktır. Deri halı her oda için ayrı ayrı nitelikler sağlarken ev şıklığının önemli birer objesi oldukları da kolaylıkla görülüyor.

Özellikle son birkaç yıldır ev dekorasyonunda kullanımı artan deri ürünlerin modası hiç geçmiyor. İlk çağlardan beri kullanılan deri postlar; günümüzde şıklığın ve asaletin sembolü olarak evlerdeki yerini alıyor. Birbirinden şık dana postu deri halı modellerine; en uygun fiyatlar, ücretsiz kargo ve iade avantajıyla deri dekor ürünleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sağlığa Dost Kürk Postlar

Sağlık açısından oldukça önemli etkileri bulunan kürk postları, dilediğiniz her ortamda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Üretimi firmamız tarafından yapılan kürk halı modelleri, gerçek koyun postundan elde edilmiştir. Yumuşak dokuya sahip kürk postlar birbirinden farklı renklerde satışa sunulmaktadır. Kir barındırmayan özelliğe sahip olması ve kolayca temizlenebilmesi, cazibesini artırmaktadır. Zarif ve farklı görünümler oluşturmak adına evinizin her bölgesinde kullanabilirsiniz. Ağır metal içermediği için sağlığa da zararlı herhangi bir madde barındırmaz.

WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30