surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Sağlıklı Yaşam Sheepy Care Medikal Post Yetişkin Oto Koltuk Minderi MDK016 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Post Yetişkin Oto Koltuk Minderi MDK016 Naturel

Sheepy Care Medikal Post Yetişkin Oto Koltuk Minderi MDK016 Naturel

1,111.08$
Renk:
Sheepy Care Medikal Post Yetişkin Oto Koltuk Minderi MDK016 Naturel
Teslimat İkonTahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-3 İş Günü

Yazın kuru tutan, kışın üşütmeyen medikal koyun postu araç koltuk minderi ile araç yolculukları keyifli hale gelecek. Huzur içinde ve güvenle seyahat edeceksiniz! 

Materyal: Hakiki Medikal Koyun Postu
Tüy Uzunluğu: 2,5 cm
Ürün Ölçüsü: 135 cm (boy) 52 cm (genişlik)*
*Tüm oto koltuklarına arkasında bulunan bağlama lastikleri sayesinde kolayca monte edilebilir.

Bacağınızdan başınıza kadar konforlu ve sağlıklı bir destek sağlayan medikal koyun postu oto koltuk minderi ile yolculuklarınızın her anı ayrı bir keyfe dönüşecek!

• Medikal koyun postu, doğaya ve insan sağlığına zararsız bitkisel tabaklama yöntemi kullanılarak Avustralya menşeili üst kalite merinos koyun postlarından üretilmektedir. Araç kullanımı sırasında teninize düzenli ve uzun süreli temas edebilecek özellikte üretilmiştir.

• Sheepy Care medikal koyun postu oto koltuk minderi; yaz aylarında terleyen bacaklarınızı ve sırtınızı kuru tutar, kış aylarında üşütmez. Yün doğal yapısından dolayı hidrofilik bir üründür. Bu özelliği sayesinde ıslaklık hissi vermeden ağırlığının %30’u kadar nemi ve teri liflerinin içerisinde tutabilmekte, bakteri ve mantarlara daha az uygun bir mikro klima ortamı oluşturmaktadır. Böylece terleme sebebiyle oluşan hastalıklar engellenmiş olur ve yaz kış kullanılabilir. 

• Medikal koyun postu kokusuzdur ve işlentisi sırasında boya kullanılmadığı için renk vermez. Antimikrobiyaldir. Yünün doğal lif yapısı; bakteri ve mantarların üreme olanağını azaltmakta ve bunlara karşı gelişmiş mekanizmaya sahip olmasını sağlamaktadır. Yünün kutikula tabakası lif yüzeyini düzgünsüz yapmakta, bu sebeple mikropların life tutunması zorlaşmaktadır.

• Medikal koyun postu alerjik değildir. Uzun ömürlü, dayanıklı ve her şeyden önemlisi geri dönüştürülebilir organik bir üründür. 

• Ergonomik doğal yapısı ile sağlıklı ve rahat bir sürüş konforu sağlar. Yumuşacık merinos yünleri sayesinde seyahatleriniz keyifli hale gelecek.

• Başta Avrupa olmak üzere Amerika ve Kanada'da yaşayan araç sahipleri gibi sağlıklı ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamak istiyorsanız, Türkiye'de üretilen ve dünyaya ihraç edilen Sheepy Care medikal koyun postu oto koltuk minderini tercih edin. 

• Medikal koyun postlarının temizliği oldukça kolaydır. Ürünü hafif nemli bir bezle sildikten sonra güneş ışığına ya da ısı kaynağına maruz bırakmadan kendi halinde kurumaya bırakınız. Kuruma işleminden sonra bir fırça yardımı ile yünlerini tarayabilirsiniz. Kesinlikle deterjan ya da ağartıcı kullanmayınız ve yıkamayınız. Medikal koyun postunu düzenli olarak havalandırmanızı tavsiye ederiz.

Erdoğan Deri’nin uzman ekibi tarafından; Avustralya’da yetiştirilen merinos cinsi koyunların üst kalite yüne sahip postları özenle seçilerek, Türkiye’de bulunan tabakhanesinde modern yöntemler ile işleniyor. Tabaklama işlemleri sırasında doğaya ve insan sağlığına zararlı hiçbir malzeme kullanılmıyor. El işçiliği ile çeşitli ürünler haline getirilen koyun postları, Türkiye’den dünyanın birçok ülkesine ihraç ediliyor. 

BİLGİLENDİRME: Ürünlerimizde, çiftliklerde besi amaçlı yetiştirilen hayvanların yan ürünü olan kürkünü ve derisini kullanıyoruz. Bu hayvanlar, kürkleri ya da derileri için yetiştirilmemektedir.

5.0
Ürünü hem arabamda hem ofis koltuğumda kullanabiliyorum. ağrılarım geçti. Çok teşekkür ederim.
T. A. -
12 Haziran 2024
Ürünü satın aldı
Aldım çok çok Memnun kaldım
Z. Y. -
27 Mayıs 2020

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 15 gün içerisinde yeniden satılabilirlik özelliğini yitimediği taktirde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; dışarıda kullanmadan, fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.