0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Sağlıklı Yaşam Sheepy Care Medikal Post Tekerlekli Sandalye Minderi MDK014 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Post Tekerlekli Sandalye Minderi MDK014 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Post Tekerlekli Sandalye Minderi MDK014 Naturel

Sheepy Care Medikal Post Tekerlekli Sandalye Minderi MDK014 Naturel

%17indirim
SEPETTE%35
100.00 $
82.83 $
53.84$

Diğer Renkler

Sheepy Care Medikal Post Tekerlekli Sandalye Minderi MDK014 Naturel
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1 İş Günü İçerisinde Teslim
Tekerlekli sandalye ya da engelli aracınızın üzerinde evdeki konforu yaşamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
     Medikal koyun postu tekerlekli sandalye minderi, tekerlekli sandalyenizi ve diğer araçlarınızı son derece konforlu bir koltuk haline getirerek terlemenizi ve üşümenizi engeller.
  Sandalyenizde istediğiniz kadar oturabilir ve gezebilirsiniz. Sabit bir yerde oturmaktan kaynaklanan kızarıklık ve yaralanmalar oluşmaz.
-      Medikal koyun postu, uzun süreli oturan kişilere konforlu bir yaşam kalitesi sağlar. Bası yarasının önlenmesinde en önemli etken olan basıncın dağılması, yoğun ve uzun liflere sahip olan merinos koyun postu ile sağlanabilmektedir.
-      Yünlerin mikro lif yapısı sayesinde, kişinin altında hava sirkülasyonu hiç kesilmez böylece sürekli oturmak zorunda olan kişilerin vücutlarında meydana gelen bası yaralarının engellenmesinde %100 oranında etkilidir.
  Yarı iletken yapısı sayesinde vücuttaki negatif enerjiyi alır.
  Sinir sisteminin ve kan dolaşımının düzene girmesine yardımcı olur. Bu sayede güne mutlu bir şekilde başlarsınız.    
  Medikal koyun postları, nemi kendi üzerine çekerek terlemeyi engeller.
  Terleme sebebiyle oluşan hastalıklar engellenmiş olur. Bu özelliğinden dolayı yaz kış kullanılabilir.
-     Medikal koyun postları kokusuzdur. Ayrıca, teknik olarak üzerlerinde boya olmadığı için renk vermezler. Bakteriler için bir besin maddesi olmadığı için medikal post üzerinde üremezler. 
Hijyeniktir, elde ve makinede yıkama için uygundur. Maksimum 30 derecede yıkanabilir. 
Yıkama esnasında PH nötr olan yün şampuanları tercih edilmelidir, çamaşır suyu veya ağartıcı kullanılmaz.
Yıkanan medikal koyun postunun kısa kurutma devri ile suyu alındıktan sonra silkelenerek ya da el yardımıyla çekilerek şekli verilmelidir.
-      Açık havada doğal ortamda asarak kurutulmalı, ısıtıcı yanında veya direkt güneşin altında bırakılmamalıdır. Kurutmak için kalorifer üzerine koymayınız. Küçük kirlenmiş bölgeleri ve lekeleri ıslak bir bezle ya da fırçayla temizleyebilirsiniz.
-      Derimarket’te satışa sunulan medikal koyun postları merinos cinsi koyun derilerinden özenle seçilerek ve özel olarak insan sağlığına zararsız maddelerle tabaklanan güvenilir koyun postlarıdır.
-      Bu postlar, ham deri tedariğinden, tabaklanmasına kadar her safhasında kendi sahip olduğu profesyonel ekibi ve modern sistemleri ile üretime imza atan Erdoğan Deri’den temin edilmektedir. Kurumsal sitemiz www.erdoganderi.com.tr üzerinden firma hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Sağlık amaçlı kullanımlarda lütfen doktorunuzun onayını alınız veya konunun uzmanlarından bilgi isteyiniz. 
-   Medikal koyun postunun sağlığa etkilerine ilişkin, dünyada çok sayıda araştırma yapılmıştır. Bu araştırmalardan biri de Türkiye’de gerçekleştirilen ve 2005 yılında Yoğun Bakım Hemşireliği Dergisi 'nde yayımlanan bilimsel araştırmadır. Araştırmaya ait makaleyi ise buradan inceleyebilirsiniz.
Bu ürüne ilk yorumu sen yap

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden tekrar iade edebilirsiniz. Satın alınan ürünün satılabilir özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.

MDK014-1
Alışverişinizi telefon sipariş kanallarımız ile kolayca tamamlayın
Sipariş Hattı +905373957895