0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
Ana Sayfa MEDİKAL Sağlıklı Yaşam Sheepy Care Medikal Koyun Postu Yoga Minderi MDK021 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Yoga Minderi MDK021 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Yoga Minderi MDK021 Naturel

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Yoga Minderi MDK021 Naturel

257.14 $
157.14 $
%39indirim

Diğer Renkler

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Yoga Minderi MDK021 Naturel
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 3 İş Günü İçerisinde Teslim

Medikal Koyun Postu Yoga Minderi ölçüsü 180x60 cm’dir. Ürünün formu doğaldır.

 

Yoga, vücudu yenileyerek zihni modern hayatın hızlı temposundan kaynaklanan olumsuz düşüncelerden uzaklaştırmak ve zihni sadelik ve huzura ulaştırmak için yapılır. Kendinizi böylesine yeniler ve olumsuzluklardan arındırırken, enerjinizi yükseltmek ve daha sağlıklı bir zeminde daha konforlu şekilde yoga yapmak istemez misiniz? Üstelik sağlığınıza sağlık da katarak! Avrupalı kadınları bir numaralı tercihi olan Sheepy Care markasının medikal koyun postu yoga minderi tam size göre.

 

Medikal koyun postu uykusuzluk problemlerinin aşılmasında vücudu rahatlatıcı özelliğiyle rahat bir uyku konforu sağlar.

 

Medikal koyun postu üzerinde taşıdığı milyonlarca yünün lif yapısı gereği, yünlerin kendi aralarında sürtünmesiyle oluşturduğu iletkenlikle vücuttaki elektriği nötralize etmede, kan dolaşımını hızlandırmada ve sinir sitemini düzene sokmada önemli rol oynar.

 

Medikal koyun postları; insan sağlığına ve doğaya tamamen zararsız malzemeler (başta mimoza ağacı ekstraktı olmak üzere) kullanılarak tabaklanır ve günlük yaşamda kullanılacak hale getirilir.

 

Medikal koyun postları, nemi kendi üzerine çekerek terlemeyi engeller. Terleme sebebiyle oluşan hastalıklar engellenmiş olur. Bu özelliğinden dolayı 7’den 70’e herkes tarafından yaz kış kullanılabilir.

 

Medikal koyun postları teknik olarak üzerlerinde boya olmadığı için renk vermezler. Medikal postların işlenmesinde hiçbir boyar madde kullanılmaz, rengini yumurta sarısı proteininden alır.

Bakteriler için bir besin maddesi olmadığı için medikal post üzerinde üremezler.

 

Hijyeniktir, elde ve makinada yıkama için uygundur. Yıkanan medikal koyun postunun kısa kurutma devri ile suyu alındıktan sonra silkelenerek ya da el yardımıyla çekilerek şekli verilmelidir. Açık havada doğal ortamda asarak kurutulmalı, ısıtıcı yanında veya direkt güneşin altında bırakılmamalıdır.


Bu ürüne ilk yorumu sen yap

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade ve değişim garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden, satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz.

İade ve değişimle alakalı taleplerinizi, destek@derimarket.net mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz. 

İade ve değişim ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

MDK021
Alışverişinizi telefon sipariş kanallarımız ile kolayca tamamlayın
Sipariş Hattı 905373957895