0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Uyku Konforu Sheepy Care Medikal Koyun Postu Yatak Örtüsü MDK003-2 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Yatak Örtüsü MDK003-2 Naturel

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Yatak Örtüsü MDK003-2 Naturel

%17indirim
SEPETTE%35
308.57 $
257.11 $
167.12$

Diğer Renkler

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Yatak Örtüsü MDK003-2 Naturel
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1 İş Günü İçerisinde Teslim
90 cm*180 cm'dir. Arka yüzü kumaşla astarlanmış olup; arka yüzünün 4 köşesinde de yatağa tutturma lastikleri bulunmaktadır.

-      Avustralya'nın geniş ve yeşil meralarında otlayan koyunların değerli merinos yünlerinden üretilen medikal koyun postları; insan sağlığına ve doğaya tamamen zararsız malzemeler (başta mimoza ağacı ekstraktı olmak üzere) kullanılarak tabaklanır ve günlük yaşamda kullanılacak hale getirilir.
-      Medikal koyun postu, günlük yaşamda uyku konforunuzu arttırır. Böylece daha huzurlu ve mutlu uyanmanızı sağlar.
- Yarı iletken yapısı sayesinde vücuttaki negatif enerjiyi alır.
-      Sinir sisteminin ve kan dolaşımının düzene girmesine yardımcı olur. Bu sayede güne mutlu bir şekilde başlarsınız.
-     Medikal koyun postları, nemi kendi üzerine çekerek terlemeyi engeller.
-      Terleme sebebiyle oluşan hastalıklar engellenmiş olur. Bu özelliğinden dolayı yaz kış kullanılabilir. 
-       Medikal koyun postu, sahip olduğu yoğun ve uzun lifli merinos yünleri sayesinde hasta ile zemin arasındaki basıncı azaltarak hava sirkülasyonunun kesilmesini önler. Böylece sürekli yatağa bağımlı hastaların vücutlarında meydana gelen bası (basınç) yaralarının oluşumunun engellenmesinde %100 oranında etki gösterir. 
-      Medikal özelliği olmayan postların işlentisinde ise çeşitli kimyasallar ve boyar maddeler kullanılmaktadır.
-      Medikal postların işlenmesinde hiçbir boyar madde kullanılmaz, rengini yumurta sarısı proteininden alır.
-      Medikal özelliği bulunmayan ürünlerin sağlık amaçlı kullanılması hastalık sebebiyle ileri derecede hassaslaşan insan tenine zarar verebilir. Bu konuda çok dikkatli olunmalı, kullanılan postların medikal özelliği olduğundan emin olunmalıdır. Her Koyun Postu sağlık amaçlı kullanılamaz.
-       Medikal koyun postları kokusuzdur. Ayrıca, teknik olarak üzerlerinde boya olmadığı için renk vermezler. Bakteriler için bir besin maddesi olmadığı için medikal post üzerinde üremezler. 
-      Hijyeniktir, elde ve makinede yıkama için uygundur. Maksimum 30 derecede yıkanabilir. Yıkama esnasında PH nötr olan yün şampuanları tercih edilmelidir, çamaşır suyu veya ağartıcı kullanılmaz.
-      Yıkanan medikal koyun postunun kısa kurutma devri ile suyu alındıktan sonra silkelenerek ya da el yardımıyla çekilerek şekli verilmelidir.
-      Açık havada doğal ortamda asarak kurutulmalı, ısıtıcı yanında veya direkt güneşin altında bırakılmamalıdır. Kurutmak için kalorifer üzerine koymayınız. Küçük kirlenmiş bölgeleri ve lekeleri ıslak bir bezle ya da fırçayla temizleyebilirsiniz.
-      -Derimarket’te satışa sunulan medikal koyun postları merinos cinsi koyun derilerinden özenle seçilerek ve özel olarak insan sağlığına zararsız maddelerle tabaklanan güvenilir koyun postlarıdır.
-      Bu postlar, ham deri tedariğinden, tabaklanmasına kadar her safhasında kendi sahip olduğu profesyonel ekibi ve modern sistemleri ile üretime imza atan Erdoğan Deri’den temin edilmektedir. Kurumsal sitemiz www.erdoganderi.com.tr üzerinden firma hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
-      Sağlık amaçlı kullanımlarda lütfen doktorunuzun onayını alınız veya konunun uzmanlarından bilgi isteyiniz. 
-      Medikal koyun postunun sağlığa etkilerine ilişkin, dünyada çok sayıda araştırma yapılmıştır. Bu araştırmalardan biri de Türkiye’de gerçekleştirilen ve 2005 yılında Yoğun Bakım Hemşireliği Dergisi 'nde yayımlanan bilimsel araştırmadır. Araştırmaya ait makaleyi ise buradan inceleyebilirsiniz.
Bu ürüne ilk yorumu sen yap

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden tekrar iade edebilirsiniz. Satın alınan ürünün satılabilir özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.

MDK003-2
Alışverişinizi telefon sipariş kanallarımız ile kolayca tamamlayın
Sipariş Hattı +905373957895