surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Sağlıklı Yaşam Sheepy Care Medikal Koyun Postu Yatak Örtüsü MDK003-2 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Yatak Örtüsü MDK003-2 Naturel

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Yatak Örtüsü MDK003-2 Naturel

2,222.20$
Renk:
Sheepy Care Medikal Koyun Postu Yatak Örtüsü MDK003-2 Naturel
Teslimat İkonTahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-3 İş Günü
Düzenli bir uyku ve dengeli bir yaşam için medikal koyun postu yatak örtüsünü keşfedin! Geçmişten günümüze insanoğlunun hayatında korunma ve sağlık amaçlı hep var olan koyun postunun sayısız faydalarından siz de yararlanın.
Materyal: Orijinal Medikal Koyun Postu 
Tüy Uzunluğu: 2,5 cm
Ürün Ölçüsü: 90 cm (genişlik) 180 cm (boy)
Medikal koyun postu, doğaya ve insan sağlığına zararsız bitkisel tabaklama yöntemi kullanılarak Avustralya menşeili merinos koyun postlarından üretilmektedir. Organik, hijyenik, antibakteriyel ve hipoalerjeniktir. Düzenli ve uzun süreli cilt teması için dizayn edilmiştir. Medikal koyun postlarının birleştirilip, arka tarafının kumaşla astarlanması sonucu yatak örtüsü elde edilmiştir. Üzerinde yatan kişinin uyurken ya da dinlenme sürecinde yün ile temas ederek, medikal koyun postunun faydalarından yararlanması amacıyla tasarlanmıştır.
• Portatiftir ve kolayca taşınabilir. Ek bir bakım gerektirmez.
• Eklem ağrılarının iyileştirilmesine belirgin oranda katkı sağlar. Uyku esnasında üzerinde yatan kişinin vücut şeklini alarak kan akışını düzenler. Böylece kaslarınızın gevşemesine katkı sağlayarak, rahat bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlar. Zor yaşam koşulları ve modern hayatın stresi, kasların kasılmasına ve eklem ağrılarının kronik bir hale gelmesine neden olur. Eğer bu sorunlarla başa çıkılmazsa, tükenmişlik sendromuna (fibromiyalji) kadar ulaşan sağlık sorunları baş gösterir. Medikal koyun postunun rahatlatıcı etkisi ile bu sorunlara en doğal yolla çözüm bulabilirsiniz. Medikal koyun postlarının uyku konforunu artırdığı kadar, tükenmişlik sendromu (fibromiyalji) yaşayan kişilerde de belirgin bir iyileşme sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu konu hakkında yapılan araştırmada yün yatak örtüsü ve yastık kullanan fibromiyalji hastalarının ağrı skorunun %70 düştüğü ve hassas noktalarının %51 oranında azaldığı gözlemlenmiştir. Araştırmanın tam metnine buradan ulaşabilirsiniz.
• Medikal koyun postu, sürtünmeden kaynaklanan statik elektriği emerek ani şok yaşamanızı ve elektrik çarpmış hissini yaşamanızı önler. Vücudunuzdaki negatif elektriği nötr hale getirir. Bu sayede deliksiz bir uyku deneyimi yaşar ve güne huzurla uyanırsınız.
• Doğal olarak yünde bulunan lanolin maddesi, cildinize iyi gelir. Lanolin, kozmetik sektöründe cilt bakım ürünleri için sıkça kullanılan bir çeşit değerli yün yağıdır. Teninizde oluşan kızarıklıkların ve tahrişlerin iyileşmesine yardımcı olur. Medikal koyun postunun yumuşacık merinos yünleri kaşındırmaz ve hipoalerjiktir.
• Koyun yünleri yumuşak ve esnektir. Bu sayede vücudunun şeklini alarak, sağlıklı kan akışınızı düzenler. Dengeli bir uyku düzenine sahip olmanıza yardımcı olur.
• Koyun postlarının olağanüstü nefes alabilirlik özelliği sayesinde vücut ısınızı düzenler. Yünler, hava akışının sürekliliğini sağlayan oyuk liflere sahiptir. Bu özellik sayesinde, teninizi aşırı ısındırmadan sıcak kalmasını sağlar.
• Yünler kendi ağırlıklarının %33’ü kadar nemi ve teri ıslaklık hissi vermeden, sahip oldukları doğal liflerin içine hapsederler. Bu sayede üzerinde yattığınız süre boyunca terleseniz bile ıslaklık hissetmeyecek, güne mutlu bir şekilde uyanacak ve terlemeden kaynaklı kolayca hastalanmayacaksınız. Yünün suyu hapsetme özelliği sayesinde; vücudunuz yazın kuru, kışın sıcak kalacaktır.
• Medikal koyun postunun rengi, üretiminde kullanılan doğal malzemelerden dolayı sarıdır. İçeriğinde boyar ya da renk verici bir madde yoktur. Yünler kokusuzdur ve istenmeyen kokuların oluşmasını önlemektedir. Kullanım süresince çok az yün dökebilir ancak eser miktarda olduğu için farkına bile varamayabilirsiniz.
Medikal koyun postlarının temizliği oldukça kolaydır. Ürünü hafif nemli bir bezle sildikten sonra güneş ışığına ya da ısı kaynağına maruz bırakmadan kendi halinde kurumaya bırakınız. Kuruma işleminden sonra bir fırça yardımı ile yünlerini tarayabilirsiniz. Kesinlikle deterjan ya da ağartıcı kullanmayınız ve yıkamayınız. Medikal koyun postunu düzenli olarak havalandırmanızı tavsiye ederiz.

BİLGİLENDİRME: Ürünlerimizde, çiftliklerde besi amaçlı yetiştirilen hayvanların yan ürünü olan kürkünü ve derisini kullanıyoruz. Bu hayvanlar, kürkleri ya da derileri için yetiştirilmemektedir.

5.0
Ağrılarıma iyi geldi
M. K. -
15 Ocak 2023
Ürünü satın aldı
Merhaba, güzel geri dönüşünüz ile bizleri çok mutlu ettiniz. Ürünümüzü beğenmenize çok sevindik. Ürününüzü şimdiden güzel günlerde kullanmanızı dileriz. Sevgilerimizle, Derimarket Ekibi
Derimarket -
24 Ocak 2023

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 15 gün içerisinde yeniden satılabilirlik özelliğini yitimediği taktirde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; dışarıda kullanmadan, fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.