surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Sağlıklı Yaşam Sheepy Care Medikal Koyun Postu Seccade MDK019 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Seccade MDK019 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Seccade MDK019 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Seccade MDK019 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Seccade MDK019 Naturel

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Seccade MDK019 Naturel

1,111.08$
Renk:
Sheepy Care Medikal Koyun Postu Seccade MDK019 Naturel
Teslimat İkonTahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-3 İş Günü
Medikal koyun postunun sağlıklı ve yumuşacık yünleri üzerinde ibadetlerinizi huzur içinde yerine getireceksiniz!
Materyal: Hakiki Medikal Koyun Postu
Tüy Uzunluğu: 2,5 cm
Ölçü: 65 cm * 130 cm 
Medikal koyun postu, doğaya ve insan sağlığına zararsız doğal tabaklama yöntemi kullanılarak Avustralya menşeili merinos koyun postlarından üretilmektedir. Organik, hijyenik, antibakteriyel ve hipoalerjeniktir. Düzenli ve uzun süreli cilt temasına uygundur. Medikal koyun postlarının birleştirilip, arka tarafının kumaşla astarlanması sonucu seccade elde edilmiştir. Üzerinde tesbih takma alanı bulunmaktadır. 
• Portatiftir ve kolayca taşınabilir. Gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Kendiniz için satın alabileceğiniz gibi namaz kılan aile büyükleriniz için en anlamlı hediye olacaktır.
• Yumuşacık yünleri ile kesinlikle zemini hissetmezsiniz. Sürtünme ve temas sonrası vücudunuzda oluşan tahriş ve kızarıklıkları, yün liflerinde bulunan lanolin maddesi sayesinde onarır. Lanolin, kozmetik sektöründe de sıklıkla kullanılan bir çeşit değerli yün yağıdır.
• Eklem ağrılarının iyileştirilmesine belirgin oranda katkı sağlar. İbadet sırasında vücut şeklini alarak kan akışını düzenler. Zor yaşam koşulları ve modern hayatın stresi, kasların kasılmasına ve eklem ağrılarının kronik bir hale gelmesine neden olur. Eğer bu sorunlarla başa çıkılmazsa, tükenmişlik sendromuna (fibromiyalji) kadar ulaşan sağlık sorunları baş gösterebilir. Medikal koyun postunun rahatlatıcı etkisi ile bu sorunlara en doğal yolla çözüm bulabilirsiniz. Medikal koyun postlarının tükenmişlik sendromu (fibromiyalji) yaşayan kişilerde belirgin bir iyileşme sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu konu hakkında yapılan araştırmada yün yatak örtüsü ve yastık kullanan fibromiyalji hastalarının ağrı skorunun %70 düştüğü ve hassas noktalarının %51 oranında azaldığı gözlemlenmiştir.*
• Medikal koyun postu, sürtünmeden kaynaklanan statik elektriği emerek ani şok yaşamanızı ve elektrik çarpmış hissini önler. Vücudunuzdaki negatif elektriği nötr hale getirir. Bu sayede huzur içinde ibadet edebilirsiniz.
• Medikal koyun postunun rengi, üretiminde kullanılan doğal malzemelerden dolayı sarıdır. İçeriğinde boya ya da renk verici bir madde yoktur. Yünler kokusuzdur ve istenmeyen kokuların oluşmasını önlemektedir. Kullanım süresince çok az yün dökebilir ancak eser miktarda olduğu için farkına bile varamayabilirsiniz. Doğal koyun postları hipoalerjenik bir ürün olduğu için kaşındırmaz ve alerji yapmaz.
Medikal koyun postlarının temizliği oldukça kolaydır. Ürünü hafif nemli bir bezle sildikten sonra güneş ışığına ya da ısı kaynağına maruz bırakmadan kendi halinde kurumaya bırakınız. Kuruma işleminden sonra bir fırça yardımı ile yünlerini tarayabilirsiniz. Kesinlikle deterjan ya da ağartıcı kullanmayınız ve yıkamayınız. Medikal koyun postunu düzenli olarak havalandırmanızı tavsiye ederiz.

BİLGİLENDİRME: Ürünlerimizde, çiftliklerde besi amaçlı yetiştirilen hayvanların yan ürünü olan kürkünü ve derisini kullanıyoruz. Bu hayvanlar, kürkleri ya da derileri için yetiştirilmemektedir.

*https://cdn.derimarket.net/upload/files/Research-Kiyak-Fibromyalgia.pdf

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 15 gün içerisinde yeniden satılabilirlik özelliğini yitimediği taktirde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; dışarıda kullanmadan, fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.