surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bebek Sağlığı Sheepy Care Medikal Koyun Postu Oyun Halısı MDK018 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Oyun Halısı MDK018 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Oyun Halısı MDK018 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Oyun Halısı MDK018 Naturel

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Oyun Halısı MDK018 Naturel

1,999.97$
Renk:
Sheepy Care Medikal Koyun Postu Oyun Halısı MDK018 Naturel
Teslimat İkonTahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-3 İş Günü
Sizde bebeğinizin sağlıklı, güvenli ve mutlu bir şekilde oynamasını istiyorsanız, bebek gelişimine katkısı bilimsel olarak kanıtlanmış medikal koyun postu oyun halısı kullanın! 
Materyal: Hakiki Medikal Koyun Postu
Tüy Uzunluğu: 2,5 cm
Ürün Ölçüsü: 160 cm (boy) 110 cm (genişlik)*
*(ürün doğal formunda olduğu için ölçüde küçük farklılıklar olabilir)
Medikal koyun postu, özenle seçilen Avustralya menşeili merinos koyun postlarının doğaya ve insan sağlığına zararsız malzemeler kullanılarak işlenmesi sonucu üretilmektedir. Organik, hijyenik, antibakteriyel ve hipoalerjeniktir. Bebeğinizin hassas tenine uzun süreli ve düzenli temasa uygun olarak üretilmiştir.
• Bebekler, medikal koyun postu oyun halısı üzerinde zevkle oynar. Merinos yumuşacık yünlerin tenlerine temas etmesinden çok hoşlanırlar. Yeni emekleyen ve yeni yürümeye başlayan bebeklerin altına serip, düştüklerinde incinmelerini önleyebilirsiniz.
• Ülkemizde bilinirliliği düşük olan medikal koyun postlarını; Avustralya ve Yeni Zellanda’da yeni doğacak bebeklere baby shower hediyesi olarak götürmek bir gelenektir.
• Dr. Stephen Scott ve ekibi tarafından Cambridge Üniversite’sinde yapılan bir araştırmaya göre; erken doğan bebeklerin (prematüre) doğumdan hemen sonra koyun postu üzerine yatırıldığında, pamuklu veya suni elyaf ürünlerde yatan prematüre bebeklere oranla daha hızlı kilo aldığı saptanmıştır. Ayrıca Dr. Scott, koyun postu üzerinde yatan bebeklerin daha sakin olduğunu belirtmiştir.*
• Alman araştırmacıların yaptığı ve Avrupa Solunum Derneği (ERS) Uluslararası Kongresi’nde sunulan bir diğer araştırmaya göre; doğumdan sonraki ilk 3 ay boyunca koyun postu üzerinde zaman geçiren bebeklerin, hayatlarının ilerleyen süreçlerinde astım veya alerji geliştirme ihtimallerinin daha düşük olduğunu ortaya konulmuştur.**
• Doğal olarak yünde bulunan lanolin maddesi, bebeğinizin cildine iyi gelir ve oldukça faydalıdır. Bebeğinizin hassas teninde oluşan kızarıklıkların ve tahrişlerin iyileşmesine yardımcı olur. 
• Koyun postlarının doğasında bulunan nefes alabilirlik özelliği sayesinde bebeğinizin vücut ısısı düzenlenir. Merinos yünler, hava akışını artıran oyuk liflere sahiptir. Bu özellik sayesinde bebeğiniz aşırı ısınma olmadan sıcak kalır. Araştırmalar, medikal koyun postu üzerinde zaman geçiren bebeklerin daha sakin olduklarını, daha az ağladıklarını ve daha sağlıklı uyuduklarını göstermiştir. 
• Medikal koyun postu portatiftir, böylece bebeğinizle birlikte her yere götürebilirsiniz. Bebeğinizin bakıcısıyla veya büyükannesiyle kalması gerektiği durumlarda; bebeğiniz ortama uyum sorunu yaşamayacak ve huzursuz hissetmeyecektir. Medikal koyun postunu; dilediğiniz her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
• Medikal koyun postu oyun halısı, sürtünmeden kaynaklanan statik elektriği emerek bebeğinizin ani şok yaşamasını önler. Vücutlarında oluşan negatif elektriği nötr hale getirir. Bu sayede bebeğiniz daha huzurlu olur ve daha az ağlar. 
• Medikal koyun postunun sahip olduğu merinos koyun yünleri yumuşak ve esnektir. Bu sayede bebeğinizin vücut şeklini alarak, sağlıklı kan akışını düzenler. 
• Koyun postlarının olağanüstü nefes alabilirlik özelliği sayesinde bebeğinizin vücut ısısı düzenlenir. Yünler, hava akışının sürekliliğini sağlayan oyuk liflere sahiptir. Bu özellik sayesinde, bebeğinizin teni aşırı ısınmadan sıcak kalır. 
• Doğal yünler, kendi ağırlıklarının %33’ü kadar nemi ve suyu ıslaklık hissi vermeden içlerinde hapsederler. Bu özelliği sayesinde bebeğinizi yazın kuru, kışın sıcak tutar. Böylece bebeğiniz oyun oynadığı süre boyunca terlese bile ıslaklık hissetmeyecek, kolayca hastalanmayacak ve çevresine mutluluk gülücükleri saçacaktır. 
• Medikal koyun postunun rengi, üretiminde kullanılan doğal malzemelerden dolayı sarıdır. İçeriğinde boya maddesi yoktur. Medikal koyun postu kokusuzdur ve istenmeyen kokuların oluşmasını önlemektedir. Kullanım süresince eser miktarda yün dökebilir. Bu yünler zararsız olmasına rağmen, bebeğinizin yutmasına izin vermeyiniz.
Medikal koyun postlarının temizliği oldukça kolaydır. Ürünü hafif nemli bir bezle sildikten sonra güneş ışığına ya da ısı kaynağına maruz bırakmadan kendi halinde kurumaya bırakınız. Kuruma işleminden sonra bir fırça yardımı ile yünlerini tarayabilirsiniz. Kesinlikle deterjan ya da ağartıcı kullanmayınız ve yıkamayınız. Medikal koyun postunu düzenli olarak havalandırmanızı tavsiye ederiz.

BİLGİLENDİRME: Ürünlerimizde, çiftliklerde besi amaçlı yetiştirilen hayvanların yan ürünü olan kürkünü ve derisini kullanıyoruz. Bu hayvanlar, kürkleri ya da derileri için yetiştirilmemektedir.

* https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(83)90990-X/fulltext
** http://www.europeanlung.org/en/news-and-events/media-centre/press-releases/sleeping-on-animal-fur-in-infancy-found-to-reduce-risk-of-asthma
Urun kaluteli, ve zamaninda ulasti, cok tesekurler
Misafir -
10 Aralık 2019
Urun kalitelj
Misafir -
10 Aralık 2019
15x100 yazıyor ama görselde hiç 15x100 gibi durmuyor. Görselden farklı mı boyutu?
Misafir -
07 Mart 2019
Merhaba Büşra Hanım, Ürün ölçüsü 130*200 cm olarak güncellenmiştir. Yalnız doğal bir ürün olduğu için ölçülerde ufak farklılıklar olabiliyor.
Derimarket -
13 Mart 2019
Yeni doğan kuzenim için aldığım koyun postu deri oyun halısı elime bugün ulaştı. Ürün oldukça kaliteli
B. A. -
17 Temmuz 2018

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 15 gün içerisinde yeniden satılabilirlik özelliğini yitimediği taktirde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; dışarıda kullanmadan, fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.