0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bebek Sağlığı Sheepy Care Medikal Koyun Postu Oyun Halısı MDK018 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Oyun Halısı MDK018 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Oyun Halısı MDK018 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Oyun Halısı MDK018 Naturel

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Oyun Halısı MDK018 Naturel

%30indirim
SEPETTE%30
571.43 $
400.00 $
280.00$

Diğer Renkler

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Oyun Halısı MDK018 Naturel
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1 İş Günü İçerisinde Teslim
Medikal koyun postu oyun halısı ürünü ölçüsü 130x200 cm’dir. Ürünün formu doğaldır. Bu nedenle ölçülerde az miktarda farklılıklar olabilir. 
Uyku konforu ve bebeklerin sağlıklı gelişimine katkı sağlamak amacıyla üretilen medikal koyun postu, hiçbir olumsuz etkisi olmayan yüzde yüz doğal bir üründür.
Bebekleriniz ve çocuklarınız doğal medikal koyun postundan elde edilen oyun halısı üzerinde diledikleri şekilde oyun oynayabilir, oturabilir ve uyuyabilirler.
Bası yaralarının oluşumunun önlenmesinden, tükenmişlik sendromumun tedavisine; prematüre bebeklerin gelişiminden, bebeklerin yaşam kalitesini yükseltilmesine ve uyku düzeni bozukluklarının düzenlenmesine kadar geniş bir alanda fayda sağlayan medikal koyun postunu hayatınızın her alanında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Medikal koyun postu ürünlerimiz; Avustralya'nın geniş ve yeşil meralarında otlayan koyunların değerli merinos derilerinden özenle seçilmektedir. Medikal koyun postları; insan sağlığına ve doğaya tamamen zararsız malzemeler (başta mimoza ağacı ekstraktı olmak üzere) kullanılarak tabaklanır ve günlük yaşamda kullanılacak hale getirilir. 
Medikal koyun postu yapısı gereği anti-bakteriyel bir yapıya sahiptir. İstenmeyen kokuları oluşturan maddelerin havadaki oksijenle birleşmesini engelleyerek nötralize eder, koku oluşmasını veya ürüne koku sinmesini doğal yoldan engel olur.
Cildin aşırı nemli olması yara oluşumunu kolaylaştırır. Yün hidrofiliktir. Yün ıslaklık hissi vermeksizin ağırlığının üçte birine kadar su buharı tutabilir. Böylece bası yarasını önlemede en önemli prensiplerden biri olan cildin ıslak olmadan nemli tutulmasını sağlar.
Medikal koyun postları, nemi kendi üzerine çekerek terlemeyi engeller. Terleme sebebiyle oluşan hastalıklar engellenmiş olur. Bu özelliğinden dolayı 7’den 70’e herkes tarafından yaz kış kullanılabilir.
Medikal koyun postları teknik olarak üzerlerinde boya olmadığı için renk vermezler. Medikal postların işlenmesinde hiçbir boyar madde kullanılmaz, rengini yumurta sarısı proteininden alır.
Bakteriler için bir besin maddesi olmadığı için medikal post üzerinde üremezler.
Medikal koyun postu üzerinde taşıdığı milyonlarca yünün lif yapısı gereği, yünlerin kendi aralarında sürtünmesiyle oluşturduğu iletkenlikle vücuttaki elektriği nötralize etmede, kan dolaşımını hızlandırmada ve sinir sitemini düzene sokmada önemli rol oynar.
Erken doğum (prematüre) bebeklerinden medikal kuzu postu üzerinde bakılanlarının, bakılmayanlara oranla %60 daha çabuk gelişme gösterdikleri, daha çabuk uyudukları daha az ağladıkları Cambrıdge Üniversitesi tarafından yapılan araştırmalarla ortaya çıkarılmıştır.
Medikal Koyun Postu bebeğinizi yazın terletmez, kışın  üşütmez. Bebeğinizin vücut ısısını yaz-kış dengede tutarak, ısı farklılıklarından  dolayı kolay hastalanmasını engeller.
Dr. Martin Richards ve Dr. Stephen Scott tarafından Cambridge Üniversitesi Çocuk Bakım ve Gelişim Bölümü'nde koyun postunun bebekler üzerine olan etkisi üzerine bir araştırma yapılmıştır. Araştırmanın sonuç kısmında koyun postu üzerine yatırılan bebeklerin daha az ağladığı, daha çabuk uyuduğu, daha çabuk yatıştırıldığı, daha az hastalık belirtisi gösterdiği ve daha iyi beslendiklerine dair bir tespit bulunmaktadır. İlgili bilimsel araştırmaya buradan ulaşabilirsiniz.
Bu ürüne 3 adet yorum yapıldı

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade ve değişim garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden tekrar iade edebilirsiniz. Satın alınan ürünün satılabilir özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz.

İade ve değişimle alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz. 

İade ve değişim ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

MDK018
Alışverişinizi telefon sipariş kanallarımız ile kolayca tamamlayın
Sipariş Hattı +905373957895