her-siparise-sürpriz-hediye-web
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Sağlıklı Yaşam Sheepy Care Medikal Koyun Postu Naturel Seccade MDK020 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Naturel Seccade MDK020 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Naturel Seccade MDK020 Naturel

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Naturel Seccade MDK020 Naturel

279.99$
Renk:
Sheepy Care Medikal Koyun Postu Naturel Seccade MDK020 Naturel
Teslimat İkonTahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-3 İş Günü İçerisinde Teslim
Medikal koyun postunun sağlıklı ve yumuşacık yünleri üzerinde ibadetlerinizi huzur içinde yerine getirecek, dizlerinizde ve kollarınızda ağrı hissetmeyeceksiniz!
Materyal: Hakiki Medikal Koyun Postu 
Tüy Uzunluğu: 2,5 cm
Ölçü: 130 cm uzunluk x 65 cm genişlik*
*Seccadenin genişliği doğal formundadır. Bu yüzden ölçüde küçük farklılıklar olabilir.
Medikal koyun postu, doğaya ve insan sağlığına zararsız doğal tabaklama yöntemi kullanılarak Avustralya menşeili merinos koyun postlarından üretilmektedir. Organik, hijyenik, antibakteriyel ve hipoalerjeniktir. Düzenli ve uzun süreli cilt temasına uygundur. Medikal koyun postlarının arka taraflarının dikilmesi sonucu seccade elde edilmiştir. Üzerinde ayağınızın pozisyonunu belirlemeniz için beyaz renk koyun postundan bir parça bulunmaktadır.
• Portatiftir ve kolayca taşınabilir. Gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Kendiniz için sipariş verebileceğiniz gibi namaz kılan aile büyükleriniz için hediye olarak alabilirsiniz.
• Yumuşacık yünleri ile kesinlikle zemini hissetmezsiniz. Sürtünme ve temas sonrası vücudunuzda oluşan tahriş ve kızarıklıkları, yün liflerinde bulunan lanolin maddesi sayesinde onarır. Lanolin, kozmetik sektöründe de sıklıkla kullanılan bir çeşit değerli yün yağıdır.
• Eklem ağrılarının iyileştirilmesine belirgin oranda katkı sağlar. İbadet sırasında vücut şeklini alarak kan akışını düzenler. Zor yaşam koşulları ve modern hayatın stresi, kasların kasılmasına ve eklem ağrılarının kronik bir hale gelmesine neden olur. Eğer bu sorunlarla başa çıkılmazsa, tükenmişlik sendromuna (fibromiyalji) kadar ulaşan sağlık sorunları baş gösterebilir. Medikal koyun postunun rahatlatıcı etkisi ile bu sorunlara en doğal yolla çözüm bulabilirsiniz. Medikal koyun postlarının tükenmişlik sendromu (fibromiyalji) yaşayan kişilerde belirgin bir iyileşme sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu konu hakkında yapılan araştırmada yün yatak örtüsü ve yastık kullanan fibromiyalji hastalarının ağrı skorunun %70 düştüğü ve hassas noktalarının %51 oranında azaldığı gözlemlenmiştir.*
• Medikal koyun postu, sürtünmeden kaynaklanan statik elektriği emerek ani şok yaşamanızı ve elektrik çarpmış hissini önler. Vücudunuzdaki negatif elektriği nötr hale getirir. Bu sayede huzur içinde ibadet edebilirsiniz.
• Medikal koyun postunun rengi, üretiminde kullanılan doğal malzemelerden dolayı sarıdır. İçeriğinde boya ya da renk verici bir madde yoktur. Yünler kokusuzdur ve istenmeyen kokuların oluşmasını önlemektedir. Kullanım süresince çok az yün dökebilir ancak eser miktarda olduğu için farkına bile varamayabilirsiniz. Doğal koyun postları hipoalerjenik bir ürün olduğu için kaşındırmaz ve alerji yapmaz.
Medikal koyun postlarının temizliği çok kolaydır. 30 derecede elde ya da narin ayarda makinede yıkayabilirsiniz. Kesinlikle ağartıcı maddeler ve deterjan kullanmayınız. Bunun yerine yün şampuanları kullanabilirsiniz. Yıkama işleminden sonra direkt güneş ışığına ya da ısı kaynağına maruz bırakmadan kendi halinde oda sıcaklığında kurumaya bırakınız. Kuruma işleminden sonra bir fırça yardımı ile yünlerini çok zorlamadan tarayabilirsiniz. Yıkama işleminde ağartıcı olmayan yün şampuanı kullanmayı tercih ediniz. Hafif ve kolayca çıkabilecek lekelerde nemli bir bez kullanabilirsiniz. Medikal koyun postunu düzenli olarak havalandırmanızı tavsiye ederiz. 

BİLGİLENDİRME: Ürünlerimizde, çiftliklerde besi amaçlı yetiştirilen hayvanların yan ürünü olan kürkünü ve derisini kullanıyoruz. Bu hayvanlar, kürkleri ya da derileri için yetiştirilmemektedir.

*https://cdn.derimarket.net/upload/files/Research-Kiyak-Fibromyalgia.pdf
5.0
Çok güzel ve yumuşak tam istediğimiz gibi.
Hasan hüseyin E. |
15 Ocak 2023
Ürünü satın aldı
Merhaba, güzel geri dönüşünüz ile bizleri çok mutlu ettiniz. Ürünümüzü beğenmenize çok sevindik. Ürününüzü şimdiden güzel günlerde kullanmanızı dileriz. Sevgilerimizle, Derimarket Ekibi
Derimarket
24 Ocak 2023

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 15 gün içerisinde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; dışarıda kullanmadan, fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Normal kullanım koşullarına uygun kullanılmasına rağmen; üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir hata nedeniyle, ürünle alakalı bir memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda sizin için yapabileceğimizin en iyisini yapıp süre sınırı olmaksızın hızlı bir şekilde iade süreci başlatılır.

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.