yeni-sezon-deri-urunler-web
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bebek Sağlığı Sheepy Care Medikal Koyun Postu Kanguru MDK022 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Kanguru MDK022 Naturel

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Kanguru MDK022 Naturel

%55indirim
40.00$
18.00$
Renk:
Teslimat İkonTahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-3 İş Günü İçerisinde Teslim
Yazın kuru tutan kışın üşütmeyen medikal koyun postu bebek kangurusu ile bebeğinizi, yorulmadan ve güvenle taşıyacaksınız. Bebeğiniz huzur içinde ve sağlıklı bir şekilde seyahat ederken siz de günün keyfini çıkarabilirsiniz. 

Materyal: Hakiki Medikal Koyun Postu 
Tüy Uzunluğu: 2,5 cm
Kullanım Aralığı: Bebeğinizin doğumundan itibaren 9 aylık olana kadar kullanılabilir.
Omuz askısı ve bel destek kemeriyle birlikte güvenli kullanım sağlar. Ergonomik tasarımı ve iç kısmını saran medikal koyun postu sayesinde son derece sağlıklı ve konforludur. 

• Bebeğinizin yüzü size dönük (6 aylık olana dek idealdir) ya da dışarı dönük olarak (6 aylıktan sonra idealdir) kullanabilirsiniz. Yumuşak ve dolgulu omuz askıları ebeveynlere maksimum konfor sağlamak için ayarlanabilir. Tokaları güvenli kilit sistemlidir. 

• Medikal koyun postu, doğaya ve insan sağlığına zararsız tabaklama yöntemiyle Avustralya menşeili premium kalite merinos koyun postlarından elde edilmektedir. Bebeğinizin narin tenine uzun süreli temas edebilecek özellikte üretilmiştir. Bebeğiniz medikal koyun postunun yumuşacık yünlerine dokunmaktan büyük keyif alır. 

• Sheepy Care medikal koyun postu bebek kangurusu; sıcak havalarda terleyen bebeğinizin sırtını kuru tutar, soğuk havalarda üşütmez. Yün doğal lif yapısından dolayı suyu içine hapseden bir üründür. Bu özelliği sayesinde ıslaklık hissi vermeden ağırlığının 3/1’i kadar nemi ve suyu içerisinde tutabilmekte, bakteri ve diğer zararlıların barınamayacağı bir mikro klima ortamı oluşturmaktadır. Böylece terleme sebebiyle oluşan hastalıklar engellenmiş olur ve sıcak soğuk fark etmeksizin her türlü hava koşulunda kullanılabilir.

• Medikal koyun postu kokusuzdur ve işlentisi sırasında boyar maddeler kullanılmadığı için renk vermez. Antimikrobiyaldir. Yünün doğal yapısı; bakteri ve mantarların çoğalma şansını düşürmektedir. Yünün kutikula tabakası düzgün olmayan bir şekildedir ve bu sebeple mikropların life tutunması zorlaşmaktadır.

• Medikal koyun postu alerjik değildir. Uzun ömürlü, dayanıklı ve her şeyden önemlisi geri dönüştürülebilir organik bir üründür. 

• Dr. Stephen Scott ve diğer uzmanlar tarafından Cambridge Üniversitesi’nde yapılan bir çalışmaya göre; prematüre bebekler doğumdan hemen sonra koyun postu üzerine yatırıldığında, pamuklu veya suni elyaf ürünlerde yatan diğer prematüre bebeklere oranla daha hızlı kilo aldığı ortaya konulmuştur. Ayrıca Dr. Scott, koyun postu üzerinde büyüyen bebeklerin daha sakin olduğunu belirtmiştir.*

• Alman araştırma grubunun yaptığı ve Avrupa Solunum Derneği (ERS) Uluslararası Kongresi’nde sunulan bir araştırmaya göre; doğumdan sonraki ilk 3 ay boyunca koyun postunda bakılan bebeklerin yaşamlarının ilerleyen kısımlarında astım veya alerji geliştirme ihtimalinin daha düşük olduğunu tespit edilmiştir.**

• Başta Avrupalı olmak üzere Amerikalı ve Kanadalı anneler gibi bebeğinizin mutlu olmasını ve sağlıklı bir şekilde büyümesini istiyorsanız, Türkiye'de üretilen ve dünyaya ihraç edilen Sheepy Care medikal koyun postu bebek kangurusunu tercih edin. 

• Medikal koyun postu elde ya da narin programda makinede yıkama için uygundur. Maksimum 30 derecede yıkanabilir. Yıkama esnasında yün şampuanları kullanılmalıdır, çamaşır suyu veya ağartıcı kullanılmaz. Yıkanan medikal koyun postunun kısa kurutma devri ile suyu alındıktan sonra silkelenerek ya da hafifçe çekiştirilerek şekli verilmelidir. Açık havada asılarak ya da bir zemine serilerek kendi halinde kurumaya bırakılmalı, ısıtıcıya ya da direkt güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Kurutmak için kalorifer üzerine koymayınız. Küçük kirlenmiş bölgeleri ve lekeleri ıslak bir bezle ya da fırçayla temizleyebilirsiniz.

* https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(83)90990-X/fulltext
** http://www.europeanlung.org/en/news-and-events/media-centre/press-releases/sleeping-on-animal-fur-in-infancy-found-to-reduce-risk-of-asthma


Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 15 gün içerisinde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; dışarıda kullanmadan, fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Normal kullanım koşullarına uygun kullanılmasına rağmen; üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir hata nedeniyle, ürünle alakalı bir memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda sizin için yapabileceğimizin en iyisini yapıp süre sınırı olmaksızın hızlı bir şekilde iade süreci başlatılır.

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.