0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bebek Sağlığı Sheepy Care Medikal Koyun Postu Kanguru MDK022 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Kanguru MDK022 Naturel

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Kanguru MDK022 Naturel

%55indirim
114.29 $
51.43 $

Diğer Renkler

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Kanguru MDK022 Naturel
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1 İş Günü İçerisinde Teslim

Medikal koyun postu kanguru önerilen kullanım aralığı: Doğumdan ( Min. 4 kg ) - 9 aya ( Max. 12 kg ) kadardır.

Omuz askısı ve bel kemeri ile birlikte güvenli kullanım sağlar. Bebeklerin sağlığı için ergonomik tasarım. Ebeveyn bel destek kemeri mevcuttur. İç kısmını saran medikal koyun postu sayesinde son derece sağlıklı ve konforludur.

Bebeğin yüzü anneye dönük olarak bebeğin annesiyle fiziksel temasını sağlar. (6 aylık olana dek idealdir) Yine bebeğin yüzü dışa dönük olarak bebeğin dış dünya ile etkileşimini sağlar (6 aylık olduktan sonra idealdir) Yumuşak ve dolgulu omuz askıları ebeveynlere maksimum konfor sağlamak için ayarlanabilir. Kenarlar bebeğin gelişimine göre ayarlanabilir. Tokalar güvenli kilit sistemlidir ve kolay açılıp kapanır. Dolgulu arka destek ve oturma yeri.

Medikal koyun postu ürünlerimiz; Avustralya'nın geniş ve yeşil meralarında otlayan koyunların değerli merinos derilerinden özenle seçilmektedir. Medikal koyun postları; insan sağlığına ve doğaya tamamen zararsız malzemeler (başta mimoza ağacı ekstraktı olmak üzere) kullanılarak tabaklanır ve günlük yaşamda kullanılacak hale getirilir.

Medikal koyun postu, bebeklerin yaşam kalitesini yükseltilmesine ve uyku düzeni bozukluklarının düzenlenmesine kadar geniş bir alanda fayda sağlar.

Medikal koyun postu uykusuzluk problemlerinin aşılmasında vücudu rahatlatıcı özelliğiyle rahat bir uyku konforu sağlar.

 

Erken doğum (prematüre) bebeklerinden medikal kuzu postu üzerinde bakılanlarının, bakılmayanlara oranla %60 daha çabuk gelişme gösterdikleri, daha çabuk uyudukları daha az ağladıkları Cambrıdge Üniversitesi tarafından yapılan araştırmalarla ortaya çıkarılmıştır. İlgili bilimsel araştırma için tıklayınız.

 

Medikal Koyun Postu bebeğinizi yazın terletmez, kışın  üşütmez. Bebeğinizin vücut ısısını yaz-kış dengede tutarak, ısı farklılıklarından  dolayı kolay hastalanmasını engeller.

 

Dr. Martin Richards ve Dr. Stephen Scott tarafından Cambridge Üniversitesi Çocuk Bakım ve Gelişim Bölümü'nde koyun postunun bebekler üzerine olan etkisi üzerine bir araştırma yapılmıştır.

 

Araştırmanın sonuç kısmında koyun postu üzerine yatırılan bebeklerin daha az ağladığı, daha çabuk uyuduğu, daha çabuk yatıştırıldığı, daha az hastalık belirtisi gösterdiği ve daha iyi beslendiklerine dair bir tespit bulunmaktadır. Söz konusu araştırmaya buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bu ürüne ilk yorumu sen yap

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade ve değişim garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden tekrar iade edebilirsiniz. Satın alınan ürünün satılabilir özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz.

İade ve değişimle alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz. 

İade ve değişim ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

MDK022
Alışverişinizi telefon sipariş kanallarımız ile kolayca tamamlayın
Sipariş Hattı 905373957895