surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Sağlıklı Yaşam Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bel Korsesi MDK004 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bel Korsesi MDK004 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bel Korsesi MDK004 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bel Korsesi MDK004 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bel Korsesi MDK004 Naturel

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bel Korsesi MDK004 Naturel

444.42$
Renk:
Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bel Korsesi MDK004 Naturel
Teslimat İkonTahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-3 İş Günü
Medikal koyun postu bel korsesi ile bel ağrılarınızdan ve ani hareketler sonucu belinizde meydana gelebilecek incinmelerden korunabilirsiniz.
Materyal: Hakiki medikal koyun postu 
Tüy Uzunluğu: 1,5 cm
Ürün Özelliği: Medikal koyun postu bel korsesi esnek bağlama lastikleri ile her bedene uygundur. 
Medikal koyun postu, özenle seçilen Avustralya menşeili merinos koyun postlarının doğaya ve insan sağlığına zararsız özel bir formülle işlenmesi sonucu üretilmektedir. Organik, hijyenik, antibakteriyel ve hipoalerjeniktir. Teninizle düzenli ve uzun süreli temasa uygun olarak üretilmiştir. 
• Medikal koyun postu bel korsesi, günlük hayatın en büyük sağlık sorunlarından birisi olan bel ağrılarını önler, ani hareketler sonucu belde meydana gelebilecek hasarlardan korur. Kan dolaşımının devamlılığını sağlayarak ve belinize destek olarak hareket kabiliyetinizin artmasını sağlar. Böbreklerinizi soğuktan koruyarak böbrek rahatsızlıklarına ve ağrılarına engel olur.
• Bel korsesi kolayca takılıp çıkarılabilir. Kısa ve yumuşacık yünleri sayesinde belinizi sarar. Esnek bağlama lastikleri sayesinde dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Günlük yaşamınızda, çalışırken ya da uyurken dilediğiniz her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
• Doğal olarak yünde bulunan lanolin maddesi, cildinize iyi gelir. Teninizde oluşan kızarıklıkların ve tahrişlerin iyileşmesine yardımcı olur. Lanolin, kozmetik sektöründe sıklıkla kullanılan bir çeşit değerli yağ türüdür.
• Koyun postları, olağanüstü nefes alabilirlik özelliği sayesinde vücut ısınızı düzenler. Yünler, hava akışını artıran oyuk liflere sahiptir. Bu özellik sayesinde belinizin aşırı ısınmadan sıcak kalmasını sağlar. 
• Medikal koyun postu bel korsesi, sürtünmeden kaynaklanan statik elektriği emerek vücudunuzda oluşan negatif elektriği nötr hale getirir.
• Doğal yünler, kendi ağırlıklarının %33’ü kadar nemi ve suyu ıslaklık hissi vermeden içlerinde hapsederler. Bu özelliği sayesinde belinizi yazın kuru, kışın sıcak tutar. Böylece bel korsenizi kullandığınız süre boyunca ıslaklık hissetmeyecek, belinizden soğuk almayacak ve kolayca hastalanmayacaksınız.
• Medikal koyun postu bel korsesinin rengi, üretiminde kullanılan doğal malzemelerden dolayı sarıdır. İçeriğinde boya maddesi yoktur. Yünler kokusuzdur ve istenmeyen kokuların oluşmasını önlemektedir. Kullanım süresince eser miktarda yün dökebilir.
Medikal koyun postlarının temizliği oldukça kolaydır. Ürünü hafif nemli bir bezle sildikten sonra güneş ışığına ya da ısı kaynağına maruz bırakmadan kendi halinde kurumaya bırakınız. Kuruma işleminden sonra bir fırça yardımı ile yünlerini tarayabilirsiniz. Kesinlikle deterjan ya da ağartıcı kullanmayınız ve yıkamayınız. Medikal koyun postunu düzenli olarak havalandırmanızı tavsiye ederiz.

BİLGİLENDİRME: Ürünlerimizde, çiftliklerde besi amaçlı yetiştirilen hayvanların yan ürünü olan kürkünü ve derisini kullanıyoruz. Bu hayvanlar, kürkleri ya da derileri için yetiştirilmemektedir.

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 15 gün içerisinde yeniden satılabilirlik özelliğini yitimediği taktirde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; dışarıda kullanmadan, fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.