0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Sağlıklı Yaşam Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bel Korsesi MDK004 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bel Korsesi MDK004 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bel Korsesi MDK004 Naturel

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bel Korsesi MDK004 Naturel

%23indirim
SEPETTE%35
55.71 $
42.83 $
27.84$

Diğer Renkler

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bel Korsesi MDK004 Naturel
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1 İş Günü İçerisinde Teslim

 

Medikal Koyun Postu Bel korsesi ile bel ağrılarından ve ani hareketler sonucu belde meydana gelebilecek hasarlardan korunabilirsiniz.

 

Medikal koyun postu bel korsesi esnek bağlama lastikleri ile her bedene uygundur. Günlük yaşantımızda en büyük sağlık problemlerinden birisi olan bel ağrılarını önler, ani hareketler sonucu belde meydana gelebilecek hasarlardan korur.

Kan dolaşımının devamlılığını sağlayarak ve belinize destek olarak hareket kabiliyetinizin artmasını sağlar. Böbreklerinizi soğuktan koruyarak böbrek rahatsızlıklarına ve ağrılarına engel olur.

Medikal post yaşam kalitenizi de yükseltir. 

Medikal koyun postları, sarı rengini tabaklanması sırasında kullanılan yumurta sarısı proteininden alır. Bu özelliğinden dolayı bakteriler ve virüsler için uygun bir besin kaynağı değildir. Ürünün üzerinde boya olmadığı için asla renk vermez ve kokusuzdur.

Hijyeniktir, elde ve makinede yıkama için uygundur. Maksimum 30 derecede yıkanabilir.

Yıkama esnasında PH nötr olan yün şampuanları tercih edilmelidir, çamaşır suyu veya ağartıcı kullanılmaz. Yıkanan medikal koyun postunun kısa kurutma devri ile suyu alındıktan sonra silkelenerek ya da el yardımıyla çekilerek şekli verilmelidir.

 Açık havada doğal ortamda asarak kurutulmalı, ısıtıcı yanında veya direkt güneşin altında bırakılmamalıdır. Kurutmak için kalorifer üzerine koymayınız.

Küçük kirlenmiş bölgeleri ve lekeleri ıslak bir bezle ya da fırçayla temizleyebilirsiniz.

 

UYARI: Sitemizde sağlığınız için sunulan tüm ürünler medikal koyun postundan imal edilmiştir ancak farklı yerlerden alacağınız koyun postları; medikal tabaklama yöntemiyle işlenmemiş, sarı renge boyanmış, krom ve ağır metaller gibi sağlığa olumsuz yönde etki edecek malzemeler içeriyor olabilir. Lütfen satın aldığınız koyun postlarının "medikal" yöntemlerle işlendiğinden emin olunuz.

Bu ürüne ilk yorumu sen yap

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden tekrar iade edebilirsiniz. Satın alınan ürünün satılabilir özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.

MDK004-1
Alışverişinizi telefon sipariş kanallarımız ile kolayca tamamlayın
Sipariş Hattı +905373957895