0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Günlük Yaşam Sheepy Care Medikal Koyun Postu Ayak Puseti MDK023 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Ayak Puseti MDK023 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu Ayak Puseti MDK023 Naturel

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Ayak Puseti MDK023 Naturel

%43indirim
SEPETTE%30
200.00 $
114.29 $
80.00$

Diğer Renkler

Sheepy Care Medikal Koyun Postu Ayak Puseti MDK023 Naturel
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1 İş Günü İçerisinde Teslim

Medikal koyun postu ayak puseti ölçüsü 35x32 Cm’dir. Ürün taban yüksekliği 12 cm, ürün yüksekliği ise 31 Cm’dir.

Medikal koyun postu ayak puseti, özellikle de kış aylarında üşüyen ayaklarınızı özlediği sıcaklığa kavuşturmak ve ayaklarınızın yorgunluğunu gidermek amacıyla, doğal koyun postundan üretilmiştir.

Evinizde dinlenirken gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürün, içini kaplayan yumuşacık koyunyünleri, ayaklarınızda biriken günlük yorgunluğu sakinleştirme ve rahatlatma etkisi gösterecek.

Medikal koyun postu üzerinde taşıdığı milyonlarca yünün lif yapısı gereği, yünlerin kendi aralarında sürtünmesiyle oluşturduğu iletkenlikle vücuttaki elektriği nötralize etmede, kan dolaşımını hızlandırmada ve sinir sitemini düzene sokmada önemli rol oynar.

Medikal koyun postu yapısı gereği anti-bakteriyel bir yapıya sahiptir. İstenmeyen kokuları oluşturan maddelerin havadaki oksijenle birleşmesini engelleyerek nötralize eder, koku oluşmasını veya ürüne koku sinmesini doğal yoldan engel olur.

Bası yaralarının oluşumunun önlenmesinden, tükenmişlik sendromumun tedavisine; prematüre bebeklerin gelişiminden, bebeklerin yaşam kalitesini yükseltilmesine ve uyku düzeni bozukluklarının düzenlenmesine kadar geniş bir alanda fayda sağlayan medikal koyun postunu hayatınızın her alanında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Medikal koyun postu ürünlerimiz; Avustralya'nın geniş ve yeşil meralarında otlayan koyunların değerli merinos derilerinden özenle seçilmektedir. Medikal koyun postları; insan sağlığına ve doğaya tamamen zararsız malzemeler (başta mimoza ağacı ekstraktı olmak üzere) kullanılarak tabaklanır ve günlük yaşamda kullanılacak hale getirilir.

 

Cildin aşırı nemli olması yara oluşumunu kolaylaştırır. Yün hidrofiliktir. Yün ıslaklık hissi vermeksizin ağırlığının üçte birine kadar su buharı tutabilir. Böylece bası yarasını önlemede en önemli prensiplerden biri olan cildin ıslak olmadan nemli tutulmasını sağlar.

Medikal koyun postları, nemi kendi üzerine çekerek terlemeyi engeller. Terleme sebebiyle oluşan hastalıklar engellenmiş olur. Bu özelliğinden dolayı 7’den 70’e herkes tarafından yaz kış kullanılabilir.

 

Medikal koyun postları teknik olarak üzerlerinde boya olmadığı için renk vermezler. Medikal postların işlenmesinde hiçbir boyar madde kullanılmaz, rengini yumurta sarısı proteininden alır.

Bakteriler için bir besin maddesi olmadığı için medikal post üzerinde üremezler.

 

Hijyeniktir, elde ve makinada yıkama için uygundur. Yıkanan medikal koyun postunun kısa kurutma devri ile suyu alındıktan sonra silkelenerek ya da el yardımıyla çekilerek şekli verilmelidir. Açık havada doğal ortamda asarak kurutulmalı, ısıtıcı yanında veya direkt güneşin altında bırakılmamalıdır.

 

Bu ürüne ilk yorumu sen yap

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade ve değişim garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden tekrar iade edebilirsiniz. Satın alınan ürünün satılabilir özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz.

İade ve değişimle alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz. 

İade ve değişim ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

MDK023
Alışverişinizi telefon sipariş kanallarımız ile kolayca tamamlayın
Sipariş Hattı +905373957895