0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bebek Sağlığı Sheepy Care Medikal Koyun Postu - Bebekler İçin MDK002 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu - Bebekler İçin MDK002 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu - Bebekler İçin MDK002 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu - Bebekler İçin MDK002 Naturel
  • Sheepy Care Medikal Koyun Postu - Bebekler İçin MDK002 Naturel

Sheepy Care Medikal Koyun Postu - Bebekler İçin MDK002 Naturel

%17indirim
SEPETTE%30
120.00 $
99.97 $
69.98$

Diğer Renkler

Sheepy Care Medikal Koyun Postu - Bebekler İçin MDK002 Naturel
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1 İş Günü İçerisinde Teslim
Bebek gelişimine katkısı bilimsel olarak kanıtlanmış medikal koyun postu ile bebekler daha sağlıklı ve mutlu!
Medikal koyun postunun formu doğal olup, ölçüleri 70 cm * 100 cm 'dir.
Avustralya'nın uçsuz bucaksız meralarında otlayan koyunların benzersiz merinos yünlerinden elde edilerek tabaklanan koyun postları; insan sağlığına ve doğaya tamamen zararsız malzemeler (başta mimoza ağacı ekstraktı olmak üzere) kullanılarak işlenir ve bebeğinizin kullanımına hazır hale getirilir.
Bebekler, medikal koyun postunun yumuşacık yünlerine temas etmekten çok hoşlanırlar, dokunma duyuları gelişir. Yeni emekleyen ve yeni yürümeye başlayan bebeklerin altına serilip, düştüklerinde incinmeleri önlenir.
Medikal koyun postu bebeğinizi yazın terletmez, kışın  üşütmez. Bebeğinizin vücut ısısını yaz-kış dengeleyerek, tenini sıcak ve kuru tutar. Medikal koyun postu, ortamdaki nemi kendi üzerine çekerek, ısı farklılıklarından  dolayı bebeğinizin hastalanmasını önler. Yünün doğal olarak sahip olduğu bu özellikten, ilk çağlardan beri insanlar yararlanmıştır.
Dünyadaki ilk giysiler yaz-kış yüksek koruma sağladığından dolayı yünden üretilmiştir. Yün sahip olduğu lif yapısı sayesinde termostat görevi görür. Günümüzde çobanların yazın yüksek sıcaklıkta ve kışın eksi derece soğuklarda yünden yapılma kepenek giymelerinin sebebi budur.
Bebekler için sağlıklı ve rahat bir uyuma konforu sağlar. Ergonomik  doğal yapısı ile bebeğinizin vücudunu rahatlatır.
Medikal koyun postu; beşikte, oyun odalarında, otomobilde,  piknikte ya da istediğiniz her ortamda bebeğinizin sağlıklı yatağı ve oyun dostu olacak.
Medikal post sayesinde bebeğiniz yer değişikliklerinde ortama uyum sorunu yaşamayacak.
Dr. Martin Richards ve Dr. StephenScott tarafından Cambridge Üniversitesi Çocuk Bakım ve Gelişim Bölümü'nde koyun postunun bebekler üzerine olan etkisi üzerine bir araştırma yapılmıştır. Bu araştırma sonucunda altına koyun postu serilen prematüre bebeklerin kuvöz içerisinde daha az hareket ettikleri, dolayısıyla daha hızlı kilo alıp daha hızlı bir şekilde kuvözden çıkarıldıkları saptanmıştır.
Ayrıca, araştırmanın sonuç kısmında koyun postu üzerine yatırılan bebeklerin daha az ağladığı, daha çabuk uyuduğu, daha çabuk yatıştırıldığı, daha az hastalık belirtisi gösterdiği ve daha iyi beslendiklerine dair bir tespit bulunmaktadır. Araştırmanın orijinal metnine buradan ulaşabilirsiniz.
Avrupa, Amerika, Kanada ve Avustralya 'da yaşayan anneler gibi bebeğinizin mutlu olmasını ve sağlıklı bir şekilde büyümesini  istiyorsanız, Türkiye'de üretilen ve dünyaya ihraç edilen SHEEPY CARE Medikal Koyun Postları'nı tercih edin! 1999 yılından bu yana Türkiye'de üreterek, 20'den fazla ülkeye ihraç ettiğimiz medikal koyun postu bebek ürünlerimize artık Türkiye'de yaşayan annelerde sahip olabilecek!
NASIL TEMİZLEYEBİLİRİM?
Medikal koyun postları hijyeniktir, elde ve makinede yıkama için uygundur. Maksimum 30 derecede yıkanabilir. Yıkama esnasında PH nötr olan yün şampuanları tercih edilmelidir, çamaşır suyu veya ağartıcı kullanılmaz. Yıkanan medikal koyun postunun kısa kurutma devri ile suyu alındıktan sonra silkelenerek ya da el yardımıyla çekilerek şekli verilmelidir.
Açık havada doğal ortamda asarak kurutulmalı, ısıtıcı yanında veya direkt güneşin altında bırakılmamalıdır. Kurutmak için kalorifer üzerine koymayınız. Küçük kirlenmiş bölgeleri ve lekeleri ıslak bir bezle ya da fırçayla temizleyebilirsiniz.

UYARI: Sitemizde bebeğiniz için sunulan tüm ürünler medikal koyun postundan imal edilmiştir ancak farklı yerlerden alacağınız koyun postları; medikal tabaklama yöntemiyle işlenmemiş, sarı renge boyanmış, krom ve ağır metaller gibi bebeğinizin sağlığına olumsuz yönde etki edecek malzemeler içeriyor olabilir. Lütfen satın aldığınız koyun postlarının medikaltabaklama yöntemlerle işlendiğinden emin olunuz. 

Bu ürüne ilk yorumu sen yap

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade ve değişim garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden tekrar iade edebilirsiniz. Satın alınan ürünün satılabilir özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz.

İade ve değişimle alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz. 

İade ve değişim ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

MDK002-1
Alışverişinizi telefon sipariş kanallarımız ile kolayca tamamlayın
Sipariş Hattı +905373957895