her-siparise-sürpriz-hediye-web
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Sağlıklı Yaşam Sheepy Care Dörtlü Medikal Koyun Postu - Yatak İçin MDK017 Naturel
  • Sheepy Care Dörtlü Medikal Koyun Postu - Yatak İçin MDK017 Naturel
  • Sheepy Care Dörtlü Medikal Koyun Postu - Yatak İçin MDK017 Naturel

Sheepy Care Dörtlü Medikal Koyun Postu - Yatak İçin MDK017 Naturel

499.99$
Renk:
Sheepy Care Dörtlü Medikal Koyun Postu - Yatak İçin MDK017 Naturel
Teslimat İkonTahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-3 İş Günü İçerisinde Teslim

Materyal: Hakiki Medikal Koyun Postu 
Tüy Uzunluğu: 2,5 cm
Ürün Ölçüsü: 160 cm (boy) 110 cm (genişlik)*
*(ürün doğal formunda olduğu için ölçüde küçük farklılıklar gösterebilir)

Medikal koyun postu, doğaya ve insan sağlığına zararsız malzemeler kullanılarak Avustralya menşeili merinos koyun postlarının işlenmesiyle elde edilmektedir. Organik, hijyenik, antibakteriyel ve hipoalerjeniktir. Düzenli ve uzun süreli cilt teması için üretilmiştir. 4 tane medikal koyun postu arka taraflarından birleştirilerek, üzerinde yatan kişinin yün ile temas etmesi amacıyla tasarlanmıştır.

• Çift kişilik yataklar için idealdir.

• Eklem ağrılarını azaltır. Kaslarınızı gevşeterek, rahat bir uyku konforu sağlar. Zor yaşam koşulları ve stres, kasların kasılmasına ve eklem ağrılarının kronik bir hale gelmesine sebep olabilir. Eğer bu sorunlara çözüm bulunmazsa, tükenmişlik sendromuna (fibromiyalji) kadar ileri düzeye ulaşabilir. Medikal koyun postunun rahatlatıcı etkisi ile bu sorunlardan doğal yolla kurtulabilirsiniz. Medikal koyun postlarının uyku konforunu artırdığı kadar, tükenmişlik sendromu (fibromiyalji) yaşayan hastalarda da belirgin bir fayda sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu konu hakkında yapılan araştırmada yün yatak örtüsü ve yastık kullanan fibromiyalji hastalarının ağrı skorunun %70 azaldığı ve hassas noktalarının %51 oranında düştüğü gözlemlenmiştir.*

• Medikal koyun postu, sürtünmeden kaynaklanan statik elektriği emerek ani şok yaşamanızı önler. Vücudunuzdaki negatif elektriği nötr hale getirir. Bu sayede güne huzurla uyanırsınız.

• Doğal olarak yünde bulunan lanolin maddesi, cildinize iyi gelir. Teninizde oluşan kızarıklıkların ve tahrişlerin iyileşmesine yardımcı olur. Yumuşacık yünleri kaşındırmaz ve hipoalerjiktir.

• Koyun yünleri yumuşak ve esnektir. Bu sayede vücudunun şeklini alarak, sağlıklı kan akışınızı düzenler. Muhteşem bir uyku konforu sağlar. 

• Koyun postlarının olağanüstü nefes alabilirlik özelliği sayesinde vücut ısınızı düzenler. Yünler, hava akışını sürekliliğini sağlayan oyuk liflere sahiptir. Bu özellik sayesinde, teninizi aşırı ısındırmadan  sıcak kalmasını sağlar. 

• Doğal yünler, kendi ağırlıklarının %33’ü kadar nemi ve suyu ıslaklık hissi vermeden içlerinde hapsederler. Bu sayede yattığınız süre boyunca terleseniz bile ıslaklık hissetmeyecek, güne uykunuzu almış bir şekilde huzurla uyanacak ve kolayca hastalanmayacaksınız. Bu özelliği sayesinde yazın kuru, kışın sıcak tutar.

• Medikal koyun postunun rengi üretiminde kullanılan doğal malzemelerden dolayı sarıdır. İçeriğinde boyar madde yoktur. Yünler kokusuzdur ve istenmeyen kokuların oluşmasını önlemektedir. Kullanım süresince çok az yün dökebilir ancak eser miktarda olduğu için farkına bile varamayabilirsiniz.

Medikal koyun postlarının temizlenmesi oldukça kolaydır. 30 derecede elde ya da narin ayarda makinede yıkayabilirsiniz. Yıkama işleminden sonra suyunu alarak, direkt güneş ışığına ya da ısı kaynağına maruz bırakmadan kendi halinde kurumaya bırakınız. Kuruma işleminden sonra bir fırça yardımı ile yünlerini tarayabilirsiniz. Yıkama işleminde sadece yün şampuanı kullanmalısınız. Hafif ve kolayca çıkabilecek lekelerde nemli bez kullanabilirsiniz. Medikal koyun postunuzu düzenli olarak havalandırmanızı tavsiye ederiz. 

BİLGİLENDİRME: Ürünlerimizde, çiftliklerde besi amaçlı yetiştirilen hayvanların yan ürünü olan kürkünü ve derisini kullanıyoruz. Bu hayvanlar, kürkleri ya da derileri için yetiştirilmemektedir.

* https://cdn.derimarket.net/upload/files/Research-Kiyak-Fibromyalgia.pdf

** https://cdn.derimarket.net/upload/files/Nilay-Sagnak-Sezgi-Cinar.jpg

Medikal Koyun Postu'nu arkadaşım vasıtasıyla öğrendim. Ürün çok kullanışlı hem sıcak tutuyor hemde koku veya bakteri oluşmasını engelliyor. Tavsiye ederim :)
Misafir |
23 Ekim 2018

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 15 gün içerisinde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; dışarıda kullanmadan, fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Normal kullanım koşullarına uygun kullanılmasına rağmen; üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir hata nedeniyle, ürünle alakalı bir memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda sizin için yapabileceğimizin en iyisini yapıp süre sınırı olmaksızın hızlı bir şekilde iade süreci başlatılır.

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.