0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Uyku Konforu Sheepy Care Dörtlü Medikal Koyun Postu - Yatak İçin MDK017 Naturel
  • Sheepy Care Dörtlü Medikal Koyun Postu - Yatak İçin MDK017 Naturel
  • Sheepy Care Dörtlü Medikal Koyun Postu - Yatak İçin MDK017 Naturel

Sheepy Care Dörtlü Medikal Koyun Postu - Yatak İçin MDK017 Naturel

%30indirim
SEPETTE%35
571.43 $
400.00 $
260.00$

Diğer Renkler

Sheepy Care Dörtlü Medikal Koyun Postu - Yatak İçin MDK017 Naturel
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1 İş Günü İçerisinde Teslim
4’lü medikal yatak örtüsü ürün ölçüleri 150x100 cm’dir. Ürünün formu doğaldır. Bu nedenle ölçüsü ortalama olarak verilmiştir.
Çift kişilik yataklarda kullanıma uygun olarak üretilmiştir.
Bedensel ve psikolojik tedavisinin yanı sıra uyku konforu ve bebeklerin sağlıklı gelişimine katkı sağlamak amacıyla üretilen medikal koyun postu, hiçbir olumsuz etkisi olmayan yüzde yüz doğal bir üründür.
4’lü medikal koyun postu arka taraflarından birleştirilerek, üzerinde yatan kişinin başından ayaklarına kadar yün ile temas etmesi amacıyla üretilmiştir.
Bası yaralarının oluşumunun önlenmesinden, tükenmişlik sendromumun tedavisine; prematüre bebeklerin gelişiminden, bebeklerin yaşam kalitesini yükseltilmesine ve uyku düzeni bozukluklarının düzenlenmesine kadar geniş bir alanda fayda sağlayan medikal koyun postunu hayatınızın her alanında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Medikal koyun postu ürünlerimiz; Avustralya'nın geniş ve yeşil meralarında otlayan koyunların değerli merinos derilerinden özenle seçilmektedir. Medikal koyun postları; insan sağlığına ve doğaya tamamen zararsız malzemeler (başta mimoza ağacı ekstraktı olmak üzere) kullanılarak tabaklanır ve günlük yaşamda kullanılacak hale getirilir.
Medikal koyun postu yapısı gereği anti-bakteriyel bir yapıya sahiptir. İstenmeyen kokuları oluşturan maddelerin havadaki oksijenle birleşmesini engelleyerek nötralize eder, koku oluşmasını veya ürüne koku sinmesini doğal yoldan engel olur.
Cildin aşırı nemli olması yara oluşumunu kolaylaştırır. Yün hidrofiliktir. Yün ıslaklık hissi vermeksizin ağırlığının üçte birine kadar su buharı tutabilir. Böylece bası yarasını önlemede en önemli prensiplerden biri olan cildin ıslak olmadan nemli tutulmasını sağlar.
Medikal koyun postları, nemi kendi üzerine çekerek terlemeyi engeller. Terleme sebebiyle oluşan hastalıklar engellenmiş olur. Bu özelliğinden dolayı 7’den 70’e herkes tarafından yaz kış kullanılabilir.
Medikal koyun postu, sürekli yatağa bağımlı hastalarda oluşan bası yaralarını engellemede %100’e yakın bir oranda etkilidir. Bu özelliğinin en büyük sebebi yatan hasta ile yatılan zemin arasında sürekli bir hava sirkülasyonun oluşması ve bu hava akımının kesilmemesidir.
Medikal koyun postu uykusuzluk problemlerinin aşılmasında vücudu rahatlatıcı özelliğiyle rahat bir uyku konforu sağlar.
Medikal koyun postu üzerinde taşıdığı milyonlarca yünün lif yapısı gereği, yünlerin kendi aralarında sürtünmesiyle oluşturduğu iletkenlikle vücuttaki elektriği nötralize etmede, kan dolaşımını hızlandırmada ve sinir sitemini düzene sokmada önemli rol oynar. Medikal koyun postunun uyku konforu üzerine etkilerine ilişkin gerçekleştirilen bilimsel makale için tıklayınız

Bu ürüne 1 adet yorum yapıldı

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden tekrar iade edebilirsiniz. Satın alınan ürünün satılabilir özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.

MDK017
Alışverişinizi telefon sipariş kanallarımız ile kolayca tamamlayın
Sipariş Hattı +905373957895