surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bebek Sağlığı Sheepy Care Bebek Uyku Tulumu Tek Fermuarlı MDK013 Lacivert
  • Sheepy Care Bebek Uyku Tulumu Tek Fermuarlı MDK013 Lacivert
  • Sheepy Care Bebek Uyku Tulumu Tek Fermuarlı MDK013 Lacivert
  • Sheepy Care Bebek Uyku Tulumu Tek Fermuarlı MDK013 Lacivert

Sheepy Care Bebek Uyku Tulumu Tek Fermuarlı MDK013 Lacivert

%86indirim
188.88$
111.08$
Renk:
Teslimat İkonTahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-3 İş Günü
Yazın kuru tutan, kışın üşütmeyen medikal koyun postu bebek uyku tulumu deliksiz bir uyku sonrası mutlu bebekler!  

Materyal: Hakiki Medikal Koyun Postu 
Tüy Uzunluğu: 2,5 cm
Ürün Ölçüsü: 95 cm (boy) 50 cm (genişlik)*
*(0-36 ay arası için uygundur)

Medikal koyun postu, özenle seçilen Avustralya menşeili kaliteli merinos koyun postlarının doğaya ve insan sağlığına zararsız özel bir formülle işlenmesi sonucu elde edilmektedir. Organik, hijyenik, antibakteriyel ve hipoalerjeniktir. Bebeğinizin hassas tenine düzenli ve uzun süreli temasa uygun olarak üretilmiştir. Doğal olarak yünün içerisinde bulunan lanolin maddesi bebeğinizin cildine iyi gelir. Narin teninde oluşan tahrişlerin ve kızarıklıkların giderilmesine yardımcı olur. 

• Medikal koyun postu bebek uyku tulumu portatiftir. Dilediğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Ortam değişikliklerinde, bebeğiniz alışkın olduğu uyku tulumu içerisinde yabancılık çekmeyecek ve huzursuzluk yapmayacaktır. Kolay ve pratik kullanım için tek fermuarlı olarak üretilmiştir. Dilerseniz fermuarları tamamen açıp oyun halısı olarak bebeğinizin altına serebilirsiniz.

• Nefes alabilen özel kumaş kaplı dış yüzeyi sayesinde dışarıdan gelecek soğuk ve diğer dış etkilere karşı bebeğinize en yüksek oranda koruma sağlar.

• Bebekler, medikal koyun postunun yumuşacık yünlerine dokunmaktan çok hoşlanırlar. Ürünün fermuarını açıp, yeni emekleyen ya da yürümeye başlayan bebeklerin altına serip düştüklerinde incinmelerini önleyebilirsiniz.

• Dr. Stephen Scott ve ekibi tarafından Cambridge Üniversite’sinde gerçekleştirilen bir araştırmaya göre; erken doğan bebekler (prematüre) doğumdan hemen sonra koyun postu üzerine yatırıldığında, pamuklu veya suni elyaf ürünlerde yatan diğer prematüre bebeklere oranla daha hızlı kilo aldıkları ortaya çıkmıştır. Ayrıca Dr. Scott, koyun postu üzerinde yatan bebeklerin daha sakin durduğunu araştırmanın sonuç kısmında belirtmiştir.*

• Alman araştırmacıların yaptığı ve Avrupa Solunum Derneği (ERS) Uluslararası Kongresi’nde diğer katılımcılara sunulan bir araştırmaya göre; doğumdan sonraki ilk 3 ay boyunca koyun postunda uyuyan bebeklerin, hayatlarının devamında astım veya alerji geliştirme ihtimallerinin daha düşük olduğunu tespit edilmiştir.**

• Koyun postları, olağanüstü nefes alabilirlik özelliği sayesinde bebeğinizin vücut ısısını dengede tutar. Yünler, hava akışını artıran oyuk liflere sahiptir. Bu özellik sayesinde bebeğiniz aşırı ısınma olmadan sıcak kalır. Araştırmalar, medikal koyun postu üzerinde yatan bebeklerin daha sakin olduklarını, daha az ağladıklarını ve daha sağlıklı uyuduklarını göstermiştir. 

• Medikal koyun postu, sürtünmeden kaynaklanan statik elektriği emerek bebeğinizin ani şok yaşamasını önler. Vücutlarında oluşan negatif elektriği nötr hale getirir. 

• Medikal koyun postunun sahip olduğu merinos yün lifleri yumuşak ve esnektir. Bu sayede bebeğinizin vücut şeklini alarak, sağlıklı kan akışını düzenler. Deliksiz bir uyku konforu sağlar. 

• Doğal yünler, kendi ağırlıklarının %33’ü kadar nemi ve suyu ıslaklık hissi vermeden içlerinde hapsederler. Bu özelliği sayesinde bebeğinizi sıcak havalarda kuru, soğuk havalarda sıcak tutar. Böylece bebeğiniz uyuduğu süre boyunca terlese bile ıslaklık hissetmeyecek, yeterince uyumuş bir şekilde mutlu bir şekilde uyanacak ve kolayca hastalanmayacaktır.

• Medikal koyun postunun rengi, üretiminde kullanılan doğal malzemelerden dolayı sarıdır. İçeriğinde boyar kimyevi madde yoktur. Yünler kokusuzdur ve istenmeyen kokuların oluşmasını önlemektedir. Kullanım süresince eser miktarda yün dökebilir. Bu yünler zararsız olmasına rağmen, bebeğinizin yutmasına izin vermeyiniz.

Medikal koyun postlarının temizliği oldukça kolaydır. 30 derecede elde ya da narin ayarda makinede yıkayabilirsiniz. Yıkama işleminden sonra suyunu alarak, direkt güneş ışığına ya da ısı kaynağına maruz bırakmadan kendi halinde kurumaya bırakınız. Kuruma işleminden sonra bir fırça yardımı ile yünlerini tarayabilirsiniz. Yıkama işleminde sadece yün şampuanı kullanmalısınız. Kesinlikle deterjan ya da ağartıcı kullanılmamalıdır. Hafif ve kolayca çıkabilecek lekelerde nemli bez kullanabilirsiniz. Medikal koyun postunu düzenli olarak havalandırmanızı tavsiye ederiz.

* https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(83)90990-X/fulltext
** http://www.europeanlung.org/en/news-and-events/media-centre/press-releases/sleeping-on-animal-fur-in-infancy-found-to-reduce-risk-of-asthma

Sheepy Care lacivert renk tek fermuarlı medikal koyun postu bebek uyku tulumu ile bebeğiniz hiç olmadığı kadar mutlu ve sağlıklı olacak!

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 15 gün içerisinde yeniden satılabilirlik özelliğini yitimediği taktirde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; dışarıda kullanmadan, fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.