0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bebek Uyku Tulumu Sheepy Care Bebek Uyku Tulumu Çift Fermuarlı MDK012 Lacivert
  • Sheepy Care Bebek Uyku Tulumu Çift Fermuarlı MDK012 Lacivert
  • Sheepy Care Bebek Uyku Tulumu Çift Fermuarlı MDK012 Lacivert
  • Sheepy Care Bebek Uyku Tulumu Çift Fermuarlı MDK012 Lacivert

Sheepy Care Bebek Uyku Tulumu Çift Fermuarlı MDK012 Lacivert

%35indirim
SEPETTE%35
242.86 $
157.14 $
102.14$

Diğer Renkler

Sheepy Care Bebek Uyku Tulumu Çift Fermuarlı MDK012 Lacivert
Sheepy Care Bebek Uyku Tulumu Çift Fermuarlı MDK012 Yeşil
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1 İş Günü İçerisinde Teslim


 

Medikal koyun postu uyku tulumu ölçüsü 95 cm * 50 cm'dir. 0 - 36 ay arası için uygundur

 

Doğal termostat işlevi gördüğü için bebeğiniz yazın terlemez, kışın üşümez. Böylece deliksiz bir şekilde uyuyan bebeğiniz, sağlıklı ve mutlu bir şekilde büyür.

 

Ürünü, fermuarlarını açıp, bebeğinizin altına sererek kullanabilirsiniz. Portatiftir, kolayca her yere taşıyabilirsiniz. Doğal bir ürün olması ve medikal tabaklama sayesinde bebeğiniz için son derece sağlıklıdır. Bebeğinize doğal ana sıcaklığı hissettirir.

 

Uyku tulumunu dilediğiniz yerde ve ortamda rahatça kullanabilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz ortama uyum sorunu yaşamaz.

 

Üründe kolay kullanım için çift fermuarı bulunmaktadır. Özel kumaş kaplı dış yüzeyi sayesinde dışarıdan gelecek soğuk ve su gibi dış etkilere karşı bebeğinizi korur.

 

     Yün doğal olarak hidrofil bir yapıya sahiptir. Kendi ağırlığının üçte biri oranında suyu emebilir ancak ıslaklık hissi vermez. Bu sayede bebeğiniz terlese bile, medikal koyun postu bu teri kendi üzerine çeker ve bebeğinizin kuru kalmasını sağlar.

 

     Medikal koyun postunun sahip olduğu merinos yünler koku yapmaz ve renk vermez.Yün anti-alerjik bir üründür, kaşındırmaz. Medikal koyun postu sayesinde bebeğinizin dokunma duyusu gelişir. 

 

    Hijyeniktir, elde ve makinede yıkama için uygundur. Maksimum 30 derecede yıkanabilir. Yıkama esnasında PH nötr olan yün şampuanları tercih edilmelidir, çamaşır suyu veya ağartıcı kullanılmaz.

 

    Yıkanan medikal koyun postunun kısa kurutma devri ile suyu alındıktan sonra silkelenerek ya da el yardımıyla çekilerek şekli verilmelidir.

 

     Açık havada doğal ortamda asarak kurutulmalı, ısıtıcı yanında veya direkt güneşin altında bırakılmamalıdır. Kurutmak için kalorifer üzerine koymayınız. Küçük kirlenmiş bölgeleri ve lekeleri ıslak bir bezle ya da fırçayla temizleyebilirsiniz.

 

    Medikal koyun postları, çevreye ve insan sağlığına zararsız medikal tabaklama yöntemiyle üretilip üzerindeki mikroplardan arındırılmıştır.İşlenme sırasında krom, kimyasal boya ve ağır metaller kullanılmamıştır.


ÖNEMLİ:

-      Dr. Martin Richards ve Dr. Stephen Scott tarafından Cambridge Üniversitesi Çocuk Bakım ve Gelişim Bölümü'nde koyun postunun bebekler üzerine olan etkisi üzerine bir araştırma yapılmıştır.

-      Bu araştırma sonucunda altına koyun postu serilen prematüre bebeklerin kuvöz içerisinde daha az hareket ettikleri, dolayısıyla daha hızlı kilo alıp daha hızlı bir şekilde kuvözden çıkarıldıkları saptanmıştır.

-      Ayrıca, araştırmanın sonuç kısmında koyun postu üzerine yatırılan bebeklerin daha az ağladığı, daha çabuk uyuduğu, daha çabuk yatıştırıldığı, daha az hastalık belirtisi gösterdiği ve daha iyi beslendikleri de belirtilmiştir.  

-      Araştırmanın orijinal metnine buradan ulaşabilirsiniz.

 

UYARI: Sitemizde bebeğiniz için sunulan tüm ürünler medikal koyun postundan imal edilmiştir; ancak farklı yerlerden alacağınız koyun postları; medikal tabaklama yöntemiyle işlenmemiş, sarı renge boyanmış, krom ve ağır metaller gibi bebeğinizin sağlığına olumsuz yönde etki edecek malzemeler içeriyor olabilir. Lütfen satın aldığınız koyun postlarının "medikal" yöntemlerle işlendiğinden emin olunuz.

      

Bu ürüne ilk yorumu sen yap

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden tekrar iade edebilirsiniz. Satın alınan ürünün satılabilir özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.

MDK012
Alışverişinizi telefon sipariş kanallarımız ile kolayca tamamlayın
Sipariş Hattı +905373957895