surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bebek Sağlığı Sheepy Care Bebek Uyku Tulumu Çift Fermuarlı MDK012 Lacivert
  • Sheepy Care Bebek Uyku Tulumu Çift Fermuarlı MDK012 Lacivert
  • Sheepy Care Bebek Uyku Tulumu Çift Fermuarlı MDK012 Lacivert
  • Sheepy Care Bebek Uyku Tulumu Çift Fermuarlı MDK012 Lacivert

Sheepy Care Bebek Uyku Tulumu Çift Fermuarlı MDK012 Lacivert

%85indirim
188.88$
122.22$
Renk:
Teslimat İkonTahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-3 İş Günü
Sizde Amerikalı ve Kanadalı anneler gibi bebeğinizin sağlıklı ve mutluolmasını istiyorsanız, bebek gelişimine katkısı bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış medikal koyun postu uyku tulumu kullanın!

Materyal: Hakiki Medikal Koyun Postu 
Tüy Uzunluğu: 2,5 cm
Ürün Ölçüsü: 95 cm (boy) 50 cm (genişlik)*
*(0-36 ay arası bebeklerin kullanımına uygundur)

Medikal koyun postu, uzman ekibimiz tarafından özenle seçilen Avustralya menşeili premium kalite merinos koyun postlarının çevreye ve insan sağlığına zararsız özel bir yöntemle tabaklanması sonucu elde edilmektedir. Organik, hijyenik, antibakteriyel ve hipoalerjeniktir. Bebeğinizin hassas tenine temas etmesinin hiçbir sakıncası olmamakla birlikte, merinos yünlerinde bulunan lanolin maddesi, bebeğinizin cildine iyi gelir. Teninde oluşan tahrişlerin ve kızarıklıkların giderilmesine yardımcı olur.
 
• Medikal koyun postu bebek uyku tulumu portatiftir. Dilediğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Çok amaçlı kullanım için çift fermuarlı olarak üretilmiştir. Ürünün ön yüzünü katlayıp, düğmeleriyle sabitleyebilirsiniz. Dilerseniz fermuarları tamamen açıp oyun halısı olarak bebeğinizin altına serebilirsiniz.

• Nefes alabilen özel kumaş kaplı dış yüzeyi sayesinde dışarıdan gelecek soğuk ve diğer dış etkilere karşı bebeğinizi korur. Kumaşının üzerinde çok şık duran baklava desenleri bulunmaktadır.

• Bebekler, medikal koyun postunun yumuşacık yünlerine dokunmaktan çok hoşlanırlar. Ürünün fermuarlarını açıp, yeni emekleyen ya da yürümeye başlayan bebeklerin altına serip düştüklerinde incinmelerini önleyebilirsiniz.

• Avustralya ve Yeni Zellanda’da yeni doğacak bebeklere baby shower hediyesi olarak medikal koyun postu götürmek bir gelenektir. Sizde sevdiklerinize hediye olarak götürebilirsiniz.

• Dr. Stephen Scott ve ekibi tarafından Cambridge Üniversite’sinde gerçekleştirilen bir araştırmaya göre; erken doğan bebekler (prematüre) doğumdan hemen sonra koyun postu üzerine yatırıldığında, pamuklu veya suni elyaf ürünlerde yatan diğer prematüre bebeklere oranla daha hızlı kilo aldıkları ortaya çıkmıştır. Ayrıca Dr. Scott, koyun postu üzerinde yatan bebeklerin daha sakin durduğunu araştırmanın sonuç kısmında belirtmiştir.*

• Alman araştırmacıların yaptığı ve Avrupa Solunum Derneği (ERS) Uluslararası Kongresi’nde diğer katılımcılara sunulan bir araştırmaya göre; doğumdan sonraki ilk 3 ay boyunca koyun postunda uyuyan bebeklerin, hayatlarının devamında astım veya alerji geliştirme ihtimallerinin daha düşük olduğunu tespit edilmiştir.**

• Doğal olarak yünde bulunan lanolin maddesi, bebeğinizin narin cildine iyi gelir. Bebeğinizin hassas teninde oluşan kızarıklıkların ve tahrişlerin iyileşmesine yardımcı olur. 

• Koyun postları, olağanüstü nefes alabilirlik özelliği sayesinde bebeğinizin vücut ısısını düzenler. Yünler, hava akışını artıran oyuk liflere sahiptir. Bu özellik sayesinde bebeğiniz aşırı ısınma olmadan sıcak kalır. Araştırmalar, medikal koyun postu üzerinde yatan bebeklerin daha sakin olduklarını, daha az ağladıklarını ve daha sağlıklı uyuduklarını göstermiştir. 

• Medikal koyun postu, sürtünmeden kaynaklanan statik elektriği emerek bebeğinizin ani şok yaşamasını önler. Vücutlarında oluşan negatif elektriği nötr hale getirir. Bu sayede bebeğiniz daha huzurlu olur ve daha az ağlar. 

• Medikal koyun postunun sahip olduğu merinos yün lifleri yumuşak ve esnektir. Bu sayede bebeğinizin vücut şeklini alarak, sağlıklı kan akışını düzenler. Deliksiz bir uyku konforu sağlar. 

• Doğal yünler, kendi ağırlıklarının %33’ü kadar nemi ve suyu ıslaklık hissi vermeden içlerinde hapsederler. Bu özelliği sayesinde bebeğinizi sıcak havalarda kuru, soğuk havalarda sıcak tutar. Böylece bebeğiniz uyuduğu süre boyunca terlese bile ıslaklık hissetmeyecek, yeterince uyumuş bir şekilde mutlu bir şekilde uyanacak ve kolayca hastalanmayacaktır.

• Medikal koyun postunun rengi, üretiminde kullanılan doğal malzemelerden dolayı sarıdır. İçeriğinde boyar kimyevi madde yoktur. Yünler kokusuzdur ve istenmeyen kokuların oluşmasını önlemektedir. Kullanım süresince eser miktarda yün dökebilir. Bu yünler zararsız olmasına rağmen, bebeğinizin yutmasına izin vermeyiniz.

Medikal koyun postlarının temizliği oldukça kolaydır. 30 derecede elde ya da narin ayarda makinede yıkayabilirsiniz. Yıkama işleminden sonra suyunu alarak, direkt güneş ışığına ya da ısı kaynağına maruz bırakmadan kendi halinde kurumaya bırakınız. Kuruma işleminden sonra bir fırça yardımı ile yünlerini tarayabilirsiniz. Yıkama işleminde sadece yün şampuanı kullanmalısınız. Kesinlikle deterjan ya da ağartıcı kullanılmamalıdır. Hafif ve kolayca çıkabilecek lekelerde nemli bez kullanabilirsiniz. Medikal koyun postunu düzenli olarak havalandırmanızı tavsiye ederiz.

* https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(83)90990-X/fulltext
** http://www.europeanlung.org/en/news-and-events/media-centre/press-releases/sleeping-on-animal-fur-in-infancy-found-to-reduce-risk-of-asthma


Lacivert rengi bebek uyku tulumunu baby shower hediyesi olarak sevdiklerinize götürebilir, kendi bebeğiniz için güvenle kullanabilirsiniz.

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 15 gün içerisinde yeniden satılabilirlik özelliğini yitimediği taktirde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; dışarıda kullanmadan, fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.