Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bebek Sağlığı Sheepy Care Bebek Oto Koltuk Minderi MDK006 Naturel
  • Sheepy Care Bebek Oto Koltuk Minderi MDK006 Naturel
  • Sheepy Care Bebek Oto Koltuk Minderi MDK006 Naturel
  • Sheepy Care Bebek Oto Koltuk Minderi MDK006 Naturel
  • Sheepy Care Bebek Oto Koltuk Minderi MDK006 Naturel

Sheepy Care Bebek Oto Koltuk Minderi MDK006 Naturel

%33indirim
350.00 $
233.30 $
Renk:
Sheepy Care Bebek Oto Koltuk Minderi MDK006 Naturel
Teslimat İkonTahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-3 İş Günü İçerisinde Teslim
Yazın kuru tutan, kışın üşütmeyen medikal koyun postu bebek oto koltuk minderi ile araç yolculukları keyifli hale gelecek. Bebeğiniz huzur içinde ve güvenle seyahat edecek. Ayrıca bu ürünü bebek arabasına da kolayca monte edip kullanabilirsiniz. 

Materyal: Hakiki Medikal Koyun Postu 
Tüy Uzunluğu: 2,5 cm
Ürün Ölçüsü: 73 cm (boy) 54 cm (genişlik)*
*Uluslararası standart ölçülere sahip tüm bebek oto koltuklarına ve bebek arabalarına arkasında bulunan bağlama delikleri sayesinde kolayca monte edilebilir.

• Medikal koyun postu, doğaya ve insan sağlığına zararsız bitkisel tabaklama yöntemi kullanılarak Avustralya menşeili üst kalite merinos koyun postlarından elde edilmektedir. Bebeğinizin hassas tenine düzenli ve uzun süreli temas edebilecek özellikte üretilmiştir.

• Sheepy Care medikal koyun postu oto koltuk minderi; yaz aylarında terleyen bebeğinizin sırtını kuru tutar, kış aylarında üşütmez. Yün doğal yapısından dolayı hidrofilik bir üründür. Bu özelliği sayesinde ıslaklık hissi vermeden ağırlığının %30’u kadar nemi ve teri liflerinin içerisinde tutabilmekte, bakteri ve mantarlara daha az uygun bir mikro klima ortamı oluşturmaktadır. Böylece terleme sebebiyle oluşan hastalıklar engellenmiş olur ve yaz kış kullanılabilir. 

• Medikal koyun postu kokusuzdur ve işlentisi sırasında boya kullanılmadığı için renk vermez. Antimikrobiyaldir. Yünün doğal lif yapısı; bakteri ve mantarların üreme olanağını azaltmakta ve bunlara karşı gelişmiş mekanizmaya sahip olmasını sağlamaktadır. Yünün kutikula tabakası lif yüzeyini düzgünsüz yapmakta, bu sebeple mikropların life tutunması zorlaşmaktadır.

• Medikal koyun postu alerjik değildir. Uzun ömürlü, dayanıklı ve her şeyden önemlisi geri dönüştürülebilir organik bir üründür. 

• Ergonomik doğal yapısı ile bebekler için sağlıklı ve rahat bir uyuma konforu sağlar. Yumuşacık merinos yünleri bebeğinizin dokunma duyusunu geliştirir.

• Uzun yolculuklarda bebeğinizin oto koltuğuna monte edeceğiniz Sheepy Care medikal koyun postu oto koltuk minderi ile huzurlu ve rahat bir seyahat deneyimi yaşayacaksınız. 
 
• Dr. Stephen Scott ve ekibi tarafından Cambridge Üniversite’sinde yapılan bir araştırmaya göre; erken doğan bebekler (prematüre) doğumdan hemen sonra koyun postu üzerine yatırıldığında, pamuklu veya suni elyaf ürünlerde yatan prematüre bebeklere oranla daha hızlı kilo aldığı ortaya konulmuştur. Ayrıca Dr. Scott, koyun postu üzerinde yatan bebeklerin daha sakin olduğunu belirtmiştir.*

• Alman araştırmacıların yaptığı ve Avrupa Solunum Derneği (ERS) Uluslararası Kongresi’nde sunulan bir araştırmaya göre; doğumdan sonraki ilk 3 ay boyunca koyun postunda uyuyan bebeklerin hayatlarının ilerleyen süreçlerinde astım veya alerji geliştirme ihtimalinin daha düşük olduğunu tespit edilmiştir.**

• Başta Avrupa olmak üzere Amerika ve Kanada'da yaşayan anneler gibi bebeğinizin mutlu olmasını ve sağlıklı bir şekilde büyümesini istiyorsanız, Türkiye'de üretilen ve dünyaya ihraç edilen Sheepy Care medikal koyun postu oto koltuk minderini tercih edin. 

• Medikal koyun postu elde ya da narin programda makinede yıkama için uygundur. Maksimum 30 derecede yıkanabilir. Yıkama esnasında yün şampuanları tercih edilmelidir, çamaşır suyu veya ağartıcı kullanılmaz. Yıkanan medikal koyun postunun kısa kurutma devri ile suyu alındıktan sonra silkelenerek ya da el yardımıyla çekilerek şekli verilmelidir. Açık havada doğal ortamda asarak kurutulmalı, ısıtıcı yanında veya direkt güneşin altında bırakılmamalıdır. Kurutmak için kalorifer üzerine koymayınız. Küçük kirlenmiş bölgeleri ve lekeleri ıslak bir bezle ya da fırçayla temizleyebilirsiniz.

Erdoğan Deri’nin uzman ekibi tarafından; Avustralya’da yetiştirilen merinos cinsi koyunların üst kalite yüne sahip postları özenle seçilerek, Türkiye’de bulunan tabakhanesinde modern yöntemler ile işleniyor. Tabaklama işlemleri sırasında doğaya ve insan sağlığına zararlı hiçbir malzeme kullanılmıyor. El işçiliği ile çeşitli ürünler haline getirilen koyun postları, Türkiye’den dünyanın birçok ülkesine ihraç ediliyor. Erdoğan Deri hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.Bu ürüne 3 adet yorum yapıldı

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; dışarıda kullanmadan, fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Normal kullanım koşullarına uygun kullanılmasına rağmen; üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir hata nedeniyle, ürünle alakalı bir memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda sizin için yapabileceğimizin en iyisini yapıp süre sınırı olmaksızın hızlı bir şekilde iade süreci başlatılır.

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.