0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
Ana Sayfa Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bebek Sağlığı Sheepy Care Bebek Oto Koltuk Minderi MDK006 Naturel
  • Sheepy Care Bebek Oto Koltuk Minderi MDK006 Naturel
  • Sheepy Care Bebek Oto Koltuk Minderi MDK006 Naturel
  • Sheepy Care Bebek Oto Koltuk Minderi MDK006 Naturel
  • Sheepy Care Bebek Oto Koltuk Minderi MDK006 Naturel
  • Sheepy Care Bebek Oto Koltuk Minderi MDK006 Naturel

Sheepy Care Bebek Oto Koltuk Minderi MDK006 Naturel

%17indirim
SEPETTE%35
100.00 $
82.83 $
53.84$

Diğer Renkler

Sheepy Care Bebek Oto Koltuk Minderi MDK006 Naturel
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1 İş Günü İçerisinde Teslim
Materyal: Hakiki Koyun Kürkü 
Tüy Uzunluğu: 2-3 cm
Ürün Ölçüsü: 73 cm (boy) 54 cm (genişlik)

      SHEEPYCARE medikal koyun postu bebeğinizi yazın terletmez, kışın üşütmez. Yün doğal yapısı gereği hidrofilik bir üründür yani ortamdaki nemi ve sıvıyı kendi üzerine çeker. Bu sayede bebeğiniz yazın terlese bile ıslaklık hissetmez.
     Bebek oto koltuk minderi, bebeğinizin vücut ısısını yaz-kış dengede tutarak, ısı farklılıklarından dolayı kolayca hastalanmasını engeller. Bebek araba minderi, bebeğinizin terini kendi üzerine çekerek vücudunun kuru kalmasını sağlar ve hasta olmasını engeller.
   Ergonomik doğal yapısı ile bebekler için sağlıklı ve rahat bir uyuma konforu sağlar. 
Bebekler için sağlıklı ve rahat bir uyuma konforu sağlar. Ergonomik  doğal yapısı ile bebeğinizin vücudunu rahatlatır.
       Uzun yolculuklarda bebeğinizin oto koltuğuna monte edeceğiniz  SHEEPYCARE Medikal Koyun Postu oto koltuk minderi ile sorunsuz ve rahat bir seyahat deneyimi yaşayacaksınız. Uluslararası standartlardaki tüm bebek oto koltuklarına ve bebek  arabalarına uyumlu olarak kolayca bağlanabilmektedir. 
-      Dr. Martin Richards ve Dr. Stephen Scott tarafından Cambridge Üniversitesi Çocuk Bakım ve Gelişim Bölümü'nde koyun postunun bebekler üzerine olan etkisi üzerine bir araştırma yapılmıştır. Bu araştırma sonucunda altına koyun postu serilen prematüre bebeklerin kuvöz içerisinde daha az hareket ettikleri, dolayısıyla daha hızlı kilo alıp daha hızlı bir şekilde kuvözden çıkarıldıkları saptanmıştır.
-      Ayrıca, araştırmanın sonuç kısmında koyun postu üzerine yatırılan bebeklerin daha az ağladığı, daha çabuk uyuduğu, daha çabuk yatıştırıldığı, daha az hastalık belirtisi gösterdiği ve daha iyi beslendiklerine dair bir tespit bulunmaktadır.
-      Avrupa, Amerika, Kanada ve Avustralya 'da yaşayan anneler gibi   bebeğinizin mutlu olmasını ve sağlıklı bir şekilde büyümesini  istiyorsanız, Türkiye'de üretilen ve dünyaya ihraç edilen SHEEPY CARE Medikal Koyun Postları 'nı tercih etmelisiniz.
   1999 yılından bu yana Türkiye'de üreterek, 20'den fazla ülkeye ihraç ettiğimiz medikal koyun postu bebek ürünlerimize artık Türkiye'de yaşayan annelerde sahip olabilecek!
   Hijyeniktir, elde ve makinede yıkama için uygundur. Maksimum 30 derecede yıkanabilir. Yıkama esnasında PH nötr olan yün şampuanları tercih edilmelidir, çamaşır suyu veya ağartıcı kullanılmaz.
      Yıkanan medikal koyun postunun kısa kurutma devri ile suyu alındıktan sonra silkelenerek ya da el yardımıyla çekilerek şekli verilmelidir. Açık havada doğal ortamda asarak kurutulmalı, ısıtıcı yanında veya direkt güneşin altında bırakılmamalıdır.
Kurutmak için kalorifer üzerine koymayınız. Küçük kirlenmiş bölgeleri ve lekeleri ıslak bir bezle ya da fırçayla temizleyebilirsiniz.
UYARI: Sitemizde bebeğiniz için sunulan tüm ürünler medikal koyun postundan imal edilmiştir ancak farklı yerlerden alacağınız koyun postları; medikal tabaklama yöntemiyle işlenmemiş, sarı renge boyanmış, krom ve ağır metaller gibi bebeğinizin sağlığına olumsuz yönde etki edecek malzemeler içeriyor olabilir. Lütfen satın aldığınız koyun postlarının "medikal" yöntemlerle işlendiğinden emin olunuz.
Bu ürüne 3 adet yorum yapıldı

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden tekrar iade edebilirsiniz. Satın alınan ürünün satılabilir özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.

MDK006-1
Alışverişinizi telefon sipariş kanallarımız ile kolayca tamamlayın
Sipariş Hattı +905373957895