Ana Sayfa Pegia Deri Aksesuar Kürk Tabanlık Pegia Hakiki Kürk Kadın Ayakkabı Tabanlık 20TAB20 Beyaz
  • Pegia Hakiki Kürk Kadın Ayakkabı Tabanlık 20TAB20 Beyaz
  • Pegia Hakiki Kürk Kadın Ayakkabı Tabanlık 20TAB20 Beyaz

Pegia Hakiki Kürk Kadın Ayakkabı Tabanlık 20TAB20 Beyaz

30.00$
Renk:
Pegia Hakiki Kürk Kadın Ayakkabı Tabanlık 20TAB20 Beyaz

Beden

Teslimat İkonTahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-3 İş Günü İçerisinde Teslim
Üst Materyal: Hakiki Koyun Kürkü
Alt Materyal: Poliüretan Yumuşak Tabanlık
Kışlık kadın ayakkabılar ve botlar için özel olarak üretilen bu kürk tabanlığı kullanarak, hem sağlıklı hem de konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kürk tabanlık, ayaklarınızı soğuk havanın etkisinden koruyarak kolayca hasta olmanızı engelleyecektir. Yumuşak merinos yünlerin ayağınıza temas etmesinden çok hoşlanacaksınız. Kürk tabanlığı ayakkabınızın içerisine yerleştirmeden önce, ayakkabınızın içerisindeki eski tabanlığı çıkarabilirsiniz. Ürünü giydiğiniz tam beden ölçüsünde sipariş veriniz.

BİLGİLENDİRME: Ürünlerimizde, çiftliklerde besi amaçlı yetiştirilen hayvanların yan ürünü olan kürkünü ve derisini kullanıyoruz. Bu hayvanlar, kürkleri ya da derileri için yetiştirilmemektedir.

Açık renkli kadın ayakkabılarınız için beyaz kürklü tabanlığı kullanabilirsiniz.

Bu ürüne 1 adet yorum yapıldı

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; dışarıda kullanmadan, fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Normal kullanım koşullarına uygun kullanılmasına rağmen; üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir hata nedeniyle, ürünle alakalı bir memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda sizin için yapabileceğimizin en iyisini yapıp süre sınırı olmaksızın hızlı bir şekilde iade süreci başlatılır.

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.