surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ödeme Seçenekleri

1.Ödeme Seçenekleriniz Nelerdir?

Derimarket’ten yapılan alışverişlerde tüm ödeme seçenekleri mevcuttur. 

Kredi Kartı: 3D Secure ve SSL ile korunan sistemimizde kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bu işlem için ödeme sayfasında kredi kartı seçeneğini kullanınız. Kullanmış olduğumuz güvenli ödeme alt yapısı sayesinde kredi kartı bilgileriniz Derimarket çalışanları dahil hiç kimse ile paylaşılmamaktadır.

Kapıda Ödeme: Siparişinizi oluştururken ödeme kısmında "Kapıda Ödeme" seçeneğini işaretleyerek, kapıda nakit ya da kapıdakredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda nakit ve kapıda kredi kartı ödemelerde 29.90 TL kargo firması tarafından hizmet bedeli olarak ekstra ücret tahsil edilir. 

Havale: Satın almak istediğiniz ürünün bedelini havale seçeneği ile de ödeyebilirsiniz. Ürün ödeme sayfasında "Havale" seçeneğini tıklayarak siparişinizi oluşturduktan sonra; aşağıdaki hesap numaramıza sipariş numaranızı da ekleyerek ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizin durumu ile alakalı [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

2.Siparişlerimizde Taksit Yapıyor musunuz?

Kredi kartı ile ödemelerinizde 12 aya kadar taksit yapabilirsiniz. 3 aya kadar taksitli ödemelerde herhangi bir komisyon ve vade ücreti yansıtılmamaktadır. 

3.Kredi Kartı İle Ödeme Yaparken Ne Kadar Güvendeyim?

Derimarket, kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. 3D Secure ve SSL ile korunan sistemimizde kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bu işlem için ödeme sayfasında kredi kartı seçeneğini kullanınız.

4.Kredi Kartımdaki Ödül Puanları Nasıl Kullanabilirim?

Kredi kartlarınızda yer alan puanlarınız ile alışveriş işlemi gerçekleştirememekteyiz.

5.Kapıda Ödeme Yapabilir miyiz?

Siparişinizi oluştururken ödeme kısmında "Kapıda Ödeme" seçeneğini işaretleyerek, kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda nakit ve kapıda kredi kartı ödemelerde 5 TL kargo firması tarafından hizmet bedeli olarak ekstra ücret tahsil edilir.

6.Havale İşleminde Hangi Hesaba Ödeme Yapabiliriz?

DERİMARKET HAVALE HESAP BİLGİLERİ 

Banka Adı:
T.GARANTİ BANKASI A.Ş.
Hesap Sahibi:
As Erdoğan Deri San. Tic. Ltd. Şti.
Şube:
ZEYTİNBURNU
Şube Kodu:
173
Hesap No:
6298030
IBAN:
TR02 0006 2000 1730 0006 2980 30

 

WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30