Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bel Korsesi MDK004 (MDK004)

0,00
Marka : Sheepy Care
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺195,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺149,90(KDV Dahil)
* ₺18,14 'den başlayan taksitlerle

Medikal Koyun Postu Bel korsesi ile bel ağrılarından ve ani hareketler sonucu belde meydana gelebilecek hasarlardan korunabilirsiniz.

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

- Medikal koyun postu bel korsesi esnek bağlama lastikleri ile her bedene uygundur. Günlük yaşantımızda en büyük sağlık problemlerinden birisi olan bel ağrılarını önler, ani hareketler sonucu belde meydana gelebilecek hasarlardan korur. Kan dolaşımının devamlılığını sağlayarak ve belinize destek olarak hareket kabiliyetinizin artmasını sağlar. Böbreklerinizi soğuktan koruyarak böbrek rahatsızlıklarına ve ağrılarına engel olur.

 

 - Avustralya'nın geniş ve yeşil meralarında otlayan koyunların değerli merinos yünlerinden üretilen medikal koyun postları; insan sağlığına ve doğaya tamamen zararsız malzemeler (başta mimoza ağacı ekstraktı olmak üzere) kullanılarak tabaklanır ve günlük yaşamda kullanılacak hale getirilir. 

 

 - Medikal koyun postları, sarı rengini tabaklanması sırasında kullanılan yumurta sarısı proteininden alır. Bu özelliğinden dolayı bakteriler ve virüsler için uygun bir besin kaynağı değildir. Ürünün üzerinde boya olmadığı için asla renk vermez ve kokusuzdur.

 

 - Merinos yünlerin doğal yapısı gereği vücudunuzdaki teri ve nemi emer. Vucüdunuzu yaz - kış kuru tutarak, rüzgar gibi dış etmenlere karşı belinizi korur. Kolayca hastalanmanızı ve bel sıkıntıları yaşamanızı önler. Özellikle bel bölgesi ameliyatları sonrası kullanarak, yaralarınızın daha hızlı iyileşmesini sağlayabilirsiniz.

 

 - Hijyeniktir, elde ve makinada yıkama için uygundur. Maksimum 30 derecede yıkanabilir. Yıkama esnasında PH nötr olan yün şampuanları tercih edilmelidir, çamaşır suyu veya ağartıcı kullanılmaz. Yıkanan medikal koyun postunun kısa kurutma devri ile suyu alındıktan sonra silkelenerek ya da el yardımıyla çekilerek şekli verilmelidir. Açık havada doğal ortamda asarak kurutulmalı, ısıtıcı yanında veya direkt güneşin altında bırakılmamalıdır. Kurutmak için kalorifer üzerine koymayınız. Küçük kirlenmiş bölgeleri ve lekeleri ıslak bir bezle ya da fırçayla temizleyebilirsiniz.

 

UYARI: Sitemizde sağlığınız için sunulan tüm ürünler medikal koyun postundan imal edilmiştir ancak farklı yerlerden alacağınız koyun postları; medikal tabaklama yöntemiyle işlenmemiş, sarı renge boyanmış, krom ve ağır metaller gibi bebeğinizin sağlığına olumsuz yönde etki edecek malzemeler içeriyor olabilir. Lütfen satın aldığınız koyun postlarının "medikal" yöntemlerle işlendiğinden emin olunuz.