Her Zevke Hitap Eden Kürklü Terlik Modellerimiz

Soğuk ve karlı kış günlerinde en büyük keyif kürklü terlik modelleri ile sıcacık evinizde oturup kahvenizi yudumlamaktır. Bu noktada size eşlik edecek olan firmamızın üretiminden çıkan terlik modelleri ile hem şık hem de konforlu bir kış geçirebilirsiniz. Son derece kaliteli üretim konsepti ile imal edilmekte olan hakiki süet kürklü terlik ürünlerinde birinci sınıf deri malzemeler kullanılmaktadır. Derinin ortama katmış olduğu konfor,  terlik konsepti ile birleştiğinde evdeki rahatlığınız artacaktır. Ayrıca daha sıcak ayaklar için terliklerin içerisine yerleştirilmiş olan kürklerde hem güzel bir görünüm hem de sıcak bir hava oluşturulmaktadır. Farklı tarzlarda tasarlanmış olan kürklü düz terlik konseptinde kürk Entegrasyonu ile birlikte istenen modern tasarımlar oluşturulmaktadır. Terliğin rengine uyum sağlayan kürklerin görünümü çok hoşunuza gidecek. 

İçi Kürklü Terlik Tasarımları

Bay ve bayan giyiminde tercih edilen içi kürklü terlik tasarımlarında geniş bir renk konsepti de yer almaktadır. Erkekler için taba rengi, lacivert ve siyah renkler ön plana çıkarken kadın kürklü terlik çeşitleri içerisinde ise renkli kürklü terlik modelleri daha çok ön plana çıkmaktadır. Toza karşı dayanıklı olan çok kolay temizlenebilen ürünlerimiz hem şık hem de konforlu modellerdir.

Kışlık Terlik Çeşitlerinde Ekonomik Fiyatlar

İstenen tarzda ve tasarımda modellerin bulunduğu geniş ürün konseptimizde yer alan bütün kadın kürklü terlikler üretim kalitesiyle de dikkat çekmektedir. Hiçbir şekilde dikişlerin açılmadığı terliklerimiz uzun müddet dayanabilmektedir. Bunun sağlanabilmesi için kaplama kısmında kullanılan kumaş ve derilerde ekstra işlemler firmamız güvencesiyle gerçekleştirildiğinden dolayı sorunsuz bir giyim konforu size sunulmaktadır. Ayrıca terliklerin taban tercihinde de son derece ortopedik ve ergonomik çözümler üretilmektedir. Böylece ev içerisinde kaymadan rahat bir şekilde yürüyebilirken diğer taraftan da ayak sağlığınız korunmaktadır.

1