Trend, Şık ve Rahat Kürklü Botlar!

Sezon trendlerini özel tasarımlarına yansıtan orijinal markaların kürklü bot çeşitleri ile trendi yakalayın! Farklı birçok kombin ile kolaylıkla uyum sağlayabilen şık tasarımların; derinin sağlıklı, konforlu ve modern yapısıyla buluştuğu hakiki kürklü bot ürünlerimizin her biri, cool ve trendy stil yaratmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olmaya aday. İçerisini saran doğal ve gerçek koyun kürkünün sunduğu sıcaklık, rahatlık ve yumuşaklığı her kullanımda ayaklarınıza sunan Cool Moon kürklü botlar ve Pegia kürklü botlar ile kendinizi ayrıcalıklı ve özel hissedeceksiniz. 

Yenilikçi Stillerin Güvenilir Adresi

Her sezon ayakkabı modasındaki sezonun en trend modellerini müşterilerine sunan Derimarket; özgün, dinamik, şık ve kaliteli yüzlerce kürklü bot modeli ile de farkını ortaya koyuyor. Tüm kadın kürklü botlar için gerçek deri ve kürkü harmanlayarak; asil, zarif, uzun ömürlü ve ayak sağlığını güvenceye alan geniş ürün gamını değerli müşterilerine sunan Derimarket; Pegia ve Cool Moon botlarıyla mükemmelliğin, tutkunun ve asaletin, en cool yansımasını da ayaklarınıza sunuyor. 

Çevreye Duyarlı Ürünler

Sadece insan sağlığına zararsız maddeler kullanarak üretim yapan markaların ürünlerinin sunulduğu Derimarket, başta ayak sağlığınızı güvene alarak, derinin sağladığı dayanıklılık, şıklık, uzun ömürlülük, esneklik, kolay temizlenebilirlik ve rahatlıkla sizlere kendinizi her zaman ayrıcalıklı hissetmenize de katkı sağlıyor. Rahatlığından ve tarzından asla ödün vermeyen, tarzıyla özgün bir kimlik yaratmak ve her ortamda dikkatleri üzerine çekmek isteyen kadınlar için tasarlanan birbirinden şık, asil ve özgün kürklü bot modelleri her türlü kış koşulunda güvenle kullanabilirsiniz! 

 

 

1 2 >