Kadın Giyimini Deri Ceket İle Asilleştiriyoruz

Soğuk havaların vazgeçilmez modası olan deri ceket ve yeleklerde kadın tarzının öncüsü olan firmamız, kadın deri ceket ve yeleklere ilişkin tüm modellerinde en iyi kalitede ve işçilikte ürünleri sizlere sunuyor. Birinci sınıf deri ve kürklerin bir araya getirilerek üretilen tüm kadın deri yelekler ve hakiki deri kadın ceket modelleri, şıklığından asla taviz vermeyen, her koşulda kendi trendini yaratmayı başarabilen kadınların tarzını ödüllendiriyor. 

Her Tarza Uygun Modeller

Gerek dış giyimde gerekse ofis giyiminde istediğiniz şıklıkta ve kalitede hakiki kürklü deri kadın yelekleri bulabilirsiniz. Ürün yelpazemizde her zevke hitap eden farklı bir deri ceket modeli yer almaktadır. Klasik kesimden spor kesime kadar birçok farklı modelin bulunduğu kadın deri yelekler sayesinde uzun yıllar formunu koruyan kaliteli bir giyim unsuruna sahip olabilirsiniz. En trend tasarımların yer aldığı modellerde farklı cep uygulamaları kullanılarak güzel bir kontrast da yakalanmaktadır. Çok kolay bir şekilde temizlenebilen hiçbir şekilde çatlama ve kırılma yapmayan derilerimiz sayesinde konforlu ve rahat bir kış geçirmeniz son derece kolay olacaktır. Ayrıca oldukça cazip olan kadın deri ceket fiyatları da sizleri fazlasıyla memnun edecek.


Kürklü Mont Tasarımlarımız

Kadınlara özel üretilen ve gerçek kürkten üretilen kadın deri mont modelleri de en soğuk kış günlerinde bile içinizi fazlasıyla ısıtacak. Gerek süet modellerde gerekse deri mont türlerinde kullanılan kürk yakalar hem sıcak hem de güzel bir görünüm oluşturmaktadır. Her zevke hitap eden bir çözümün bulunduğu ürün portföyümüz içerisinde yer alan kürklü mont tasarımlarımız,  farklı zevklere sahip kişilerce de beğenilmektedir.

1