Kadın Giyimini Deri Ceket İle Asilleştiriyoruz

Soğuk havaların vazgeçilmez modası olan deri ceket ve yeleklerde kadın tarzının öncüsü olan Erdoğan Deri, kadın deriş ceket ve yeleklere ilişkin tüm modellerinde en iyi kalitede ve işçilikte ürünler üretmektedir. Birinci sınıf deri ve kürklerin bir araya getirilerek üretilen tüm kadın ceket ve yelek modelleri, şıklığından asla taviz vermeyen, her koşulda kendi trendini yaratmayı başarabilen kadınların tarzını ödüllendiriyor.

Her Tarza Uygun Modeller

Gerek dış giyimde gerekse ofis giyiminde istediğiniz şıklıkta ve kalitede deri ceket bulabilirsiniz. Ürün yelpazemizde her zevke hitap eden farklı bir deri ceket modeli yer almaktadır. Klasik kesimden spor kesime kadar birçok farklı modelin bulunduğu deri ceketlerimizin tamamında kullanılan hakiki deri sayesinde uzun yıllar formunu koruyan kaliteli bir giyim unsuruna sahip olabilirsiniz. Deri ceketler soğuk kış ayları için en ideal giysi türleri olarak hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilmektedir. En trend tasarımların yer aldığı modellerde farklı cep uygulamaları kullanılarak güzel bir kontrast da yakalanmaktadır. Çok kolay bir şekilde temizlenebilen hiçbir şekilde çatlama ve kırılma yapmayan derilerimiz sayesinde konforlu ve rahat bir kış geçirmeniz son derece kolay olacaktır.

Kürklü Mont Tasarımlarımız

Kadınlara özel üretilen ve % 100 hakiki kürkten üretilen kürklü yelek ve ceket modellerimiz de en soğuk kış günlerinde bile içinizi fazlasıyla ısıtacak. Gerek süet modellerde gerekse deri mont türlerinde kullanılan kürk yakalar hem sıcak hem de güzel bir görünüm oluşturmaktadır. İstenen renkte kürklerin Entegre edilebildiği modeller sayesinde spor ve klasik giyimin bütünleyicisi olan montlar çok daha hoş bir görünüme kavuşmaktadır. Her zevke hitap eden bir çözümün bulunduğu ürün portföyümüz içerisinde yer alan kürklü mont tasarımlarımız farklı zevklere sahip kişilerce de beğenilmektedir