0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)

Hikayemiz

BİR DERİ'N AŞK HİKÂYESİ

Bizim hikâyemiz, deriye duyduğumuz derin aşkın hikâyesi. Bizim hikâyemiz, küçük bir başlangıcın, büyük bir dünyaya uzanan yolculuğunun hikâyesi. İlk adımlarını 1998 yılında ufak bir kasaba içerisinde tabakhane olarak atan As Erdoğan Deri San. ve Tic. Ltd. Şti., bugün geldiği noktada Çorlu Deri Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 5.000 m² entegre tabakhanesinde yoluna devam etmektedir.

Deriye duyduğu aşkı, ürettiği her ürüne kalitesi ve yenilikçi vizyonu ile yansıtan As Erdoğan Deri San. ve Tic. Ltd. Şti., 2009 yılında Derimarket fikrini hayata geçirdi. 100 kişilik uzman kadrosu ve ileri teknoloji makine parkuruyla yerli & yabancı müşterilerinin güvenilir ve güçlü deri & kürk tedarikçisi olarak ürettiği tüm ürünleri, Derimarket aracılığı ile deri severlerin beğenisine sunan As Erdoğan Deri San. ve Tic. Ltd. Şti., insan sağlığını üretimin her aşamasında ön planda tutmaktadır. Hakiki deri ve kürklü  ürünlerini yüksek kalite standartları korunarak, ulaşılabilir fiyatla tüketiciye sunmak amacıyla kurulan Derimarket; sağlıktan modaya, evcil hayvan malzemelerinden ev dekorasyon ürünlerine, giyim ve ayakkabıdan aksesuara kadar geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği sunmaktadır. En önemli değeri; müşteri memnuniyetini sağlamak olan As Erdoğan Deri San. ve Tic. Ltd. Şti., yüksek kalitede ürettiği medikal koyun postu ile Avrupalı ve Amerikalı firmaların tercih ettiği bir tabakhane haline gelmiştir.

Tüm Ürünlerimiz Sağlığınızın Emrinde

Tüm ürünlerinde doğa dostu yaklaşımı barındıran As Erdoğan Deri San. ve Tic. Ltd. Şti., her mevsime uygun özeltasarım ürettiği kadın ve erkek kürklü bot, deri ayakkabı ve deri dekor ürünleri ile sektörünün farklı ve yenilikçi bir yüzü olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Medikal koyun postu ürünlerinin yanı sıra ayakkabı, giyim, bebek bakımı, dekorasyon ve aksesuar ürünlerinde de insan sağlığına önem veren doğa dostu üretim gerçekleştiren Erdoğan Deri, kürk ve deri alanında sağlığı emrinize sunuyor.  Ev dekorasyonu alanında da farkını ve kalitesini ortaya koyan Erdoğan Deri, ürettiği tüm deri ve kürk modellerini iç ve dış piyasaya müşterilerine direkt olarak sunmaktadır.

As Erdoğan Deri San. ve Tic. Ltd. Şti. hem ürünlerinde düzenli olarak Formaldehit, AZO ve Krom Altı testleri uygulamakta hem de insana ve doğaya zararlı tüm atıkları, geri dönüşüm ve arıtma tesislerine göndermektedir. Geniş ürün gamı, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını garantiye alan medikal koyun postu ve şıklığınızı taçlandıran kaliteli deri ürünleriyle, bir deri’nin aşk hikâyesine sizleri de ortak ederek büyük bir aile olmanın mutluluğunu yaşıyor ve yaşatıyor.