Erkek Giyiminde Erkek Deri Ceket Farkı

Kış aylarının giyim unsurlarından olan erkek deri ceket modelleri firmamız bünyesinde oldukça kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Birbirinden farklı tasarımların ön plana çıktığı erkek deri ceket ve yelekler derinin ihtişamı ile bütünleştiğinde ortaya güzel sonuçlar çıkmaktadır. Deri ceketler soğuk kış ayları için en ideal giysi türleri olarak erkekler tarafından tercih edilmektedir. Gerek dış giyimde gerekse ofis giyiminde istediğiniz şıklıkta ve kalitede kürklü erkek montları ve deri ceketleri bulabilirsiniz. Ürün yelpazemizde her zevke hitap eden farklı bir deri ceket modeli yer almaktadır. Klasik kesimden spor kesime kadar birçok farklı modelin bulunduğu deri ceketlerimizin tamamında kullanılan hakiki deri sayesinde uzun yıllar formunu koruyan kaliteli bir giyim unsuruna sahip olabilirsiniz. 

Süet Deri Ceket Modelleri

Derinin doğal görünümünün ceketlere uygulanması ile birlikte ortaya doğal ve şık tasarımlar çıkmaktadır. Özellikle erkek deri ceket modası içerisinde yer alan hakiki süetten elde edilen erkek deri montlarda çok farklı ve modern çizgiler yer almaktadır. En trend tasarımların yer aldığı modellerde farklı cep uygulamaları kullanılarak güzel bir kontrast da yakalanmaktadır. Spor giyiminin bütünleyicisi olan kot pantolonun üstüne farklı renklerdeki süet deri ceket ürünleri giyilerek şıklığınızı pekiştirebilirsiniz. Ayrıca derinin saf bir halde bulunduğu koyu tonlardaki ürünlerimiz hem klasik giyimde hem de spor giyimde tercih edilebilmektedir. Çok kolay bir şekilde temizlenebilen hiçbir şekilde çatlama ve kırılma yapmayan derilerimiz sayesinde konforlu ve rahat bir kış geçirmeniz son derece kolay olacaktır.

Kürklü Mont Tasarımlarımız

Her zevke hitap eden bir çözümün bulunduğu ürün portföyümüz içerisinde yer
alan hakiki kürklü erkek deri mont modelleri
farklı tasarımlara sahip olmasıyla da oldukça beğenilmektedir. Gerek süet modellerde gerekse deri mont türlerinde kullanılan kürk yakalar hem sıcak hem de güzel bir görünüm oluşturmaktadır. İstenen renkte kürklerin Entegre edilebildiği modeller sayesinde spor ve klasik giyimin bütünleyicisi olan montlar çok daha hoş bir görünüme kavuşmaktadır. Sadece yakalarda değil cep kol ve bel kısmında da kürklerin kullanıldığı farklı tasarımlarımız bulunmaktadır. Böylece derinin natürel görünümüne eşlik eden kürkün doğallığı ile birlikte hem şık hem de sofistike bir giyim tarzı oluşturmuş olacaksınız.

1