0850 532 DERİ0850 532 3374
  • Erdoğan Deri Woly Sport Ayakkabı Deodorantı Naturel
Erdoğan Deri 

Woly Sport Ayakkabı Deodorantı Naturel

Ürün Kodu: W-6070-1
13.30 $
9.97 $
%25indirim

BU ÜRÜNÜN DİĞER RENKLERİ

Erdoğan Deri Woly Sport Ayakkabı Deodorantı Naturel
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1 İş Günü İçerisinde Teslim

ÜRÜN MİKTARI: 100 ML

Tüm ayakkabılar ve tekstil ürünlerinde kullanabileceğiniz bu ayakkabı deodorantı sayesinde ayakkabılarınızdaki kötü kokuları yolculayacaksınız. Gümüş iyon teknolojisiyle bakterilerin oluşumunu engelleyerek kötü kokuları da ortadan kaldırır. Dermatoloji laboratuarları ve uzmanlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Anti-bakteriyel bu ürün 360 derece olarak tüm açılardan uygulanabilir. Ayakkabılarının iç yüzeyine uygulayabilirsiniz. Tabanın tümüne ve üst yüzeyine eşit şekilde püskürtme yöntemiyle uygulayınız. Ardından ayakkabınızın oda sıcaklığından kurumasını beklemeniz gerekmektedir. İnsan tenini hiç bir zarar vermediği gibi çorapsız, çıplak ayakla giyilen ayakkabılarda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bu ürüne ilk yorumu sen yap

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade ve değişim garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden, satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz.

İade ve değişimle alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz. 

İade ve değişim ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Ayakkabı Deodorantı