0850 532 DERİ0850 532 3374
  • Erdoğan Deri Spiralli Ahşap Kalıp Naturel
  • Erdoğan Deri Spiralli Ahşap Kalıp Naturel
Erdoğan Deri 

Spiralli Ahşap Kalıp Naturel

Ürün Kodu: F-6515-1
9.98 $
7.48 $
%25indirim

BU ÜRÜNÜN DİĞER RENKLERİ

Erdoğan Deri Spiralli Ahşap Kalıp Naturel

BEDEN

Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1 İş Günü İçerisinde Teslim

Uzun süre kullanmadığınız ayakkabılarınızın en sağlıklı şekilde muhafaza edilmesini sağlayan spiralli ahşap ayakkabı kalıbı, ayakkabılarınızın şeklini kolayca alır ve pratik bir kullanım sağlar.

Ayakkabılarınızın, kullanım dışı zamanlarda, yaşanması muhtemel deformasyonların önüne geçmek için üretilen ahşap ayakkabı kalıbı, spiralli yapısı sayesinde esner ve ayakkabıların kolayca şeklini alarak konforlu bir kullanım sunar.  Özellikle de deri ayakkabılarınızın dayanıklılığının arttırılmasında büyük rol oynayan bu ürün, aynı zamanda ayakkabı yüzeyindeki kırışıklıkların oluşmasını engelleyerek uzun ömürlülük de sağlar. Tüm ayakkabı modellerine uygun olan spiralli ahşap kalıp, ayakkabılarınızı ilk günkü yeni görünümüyle tutmak için en ideal çözümdür. 

Bu ürüne ilk yorumu sen yap

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade ve değişim garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden, satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz.

İade ve değişimle alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz. 

İade ve değişim ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

}