Ana Sayfa Erdoğan Deri Ceylan Derisi Erdoğan Deri Hakiki Tüylü Ceylan Derisi CYL009 Naturel
  • Erdoğan Deri Hakiki Tüylü Ceylan Derisi CYL009 Naturel
  • Erdoğan Deri Hakiki Tüylü Ceylan Derisi CYL009 Naturel
  • Erdoğan Deri Hakiki Tüylü Ceylan Derisi CYL009 Naturel

Erdoğan Deri Hakiki Tüylü Ceylan Derisi CYL009 Naturel

149.97 $
Renk:
Erdoğan Deri Hakiki Tüylü Ceylan Derisi CYL009 Naturel
Teslimat İkonTahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-3 İş Günü İçerisinde Teslim
Orjinal tüylü ceylan derisinin yaklaşık ölçüsü 55 cm (genişlik) * 80 cm (boy) 'dir. Sırt kısmında kendine has beyaz renkli uzun yelesi bulunmaktadır. Katlanıldığında ortaya muhteşem bir görüntü çıkmaktadır. Ürün görsellerinden inceleyebilirsiniz.

- Dekor amaçlı yaşam alanlarınıza farklı ve güzel bir görünüm katabilirsiniz. Profesyonel ve hobi amaçlı bir çok resim ve pano uğraşlarınızda kullanabilirsiniz.

- Sitemizde satılmakta olan ceylan derileri doğal tabaklama yöntemi ile işlenerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Ceylan derisi tüy dökmez ve kendine has çok hafif bir deri kokusu vardır. Temizliği oldukça kolaydır. Çırparak temizleyebilir ya da hafif nemli bezle tüylerini silebilirsiniz.

- Ceylan derisi, parlaklığını ve ilk günkü görünümünü çok uzun yıllar korur.
Bu ürüne 4 adet yorum yapıldı

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; dışarıda kullanmadan, fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Normal kullanım koşullarına uygun kullanılmasına rağmen; üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir hata nedeniyle, ürünle alakalı bir memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda sizin için yapabileceğimizin en iyisini yapıp süre sınırı olmaksızın hızlı bir şekilde iade süreci başlatılır.

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.