surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)
Ana Sayfa Erdoğan Deri Ceylan Derisi Erdoğan Deri Hakiki Tüylü Ceylan Derisi CYL009 Naturel
  • Erdoğan Deri Hakiki Tüylü Ceylan Derisi CYL009 Naturel
  • Erdoğan Deri Hakiki Tüylü Ceylan Derisi CYL009 Naturel
  • Erdoğan Deri Hakiki Tüylü Ceylan Derisi CYL009 Naturel
  • Erdoğan Deri Hakiki Tüylü Ceylan Derisi CYL009 Naturel
  • Erdoğan Deri Hakiki Tüylü Ceylan Derisi CYL009 Naturel

Erdoğan Deri Hakiki Tüylü Ceylan Derisi CYL009 Naturel

888.86$
Renk:
Erdoğan Deri Hakiki Tüylü Ceylan Derisi CYL009 Naturel
Teslimat İkonTahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-3 İş Günü
Orjinal tüylü ceylan derisinin yaklaşık ölçüsü 55 cm (genişlik) * 80 cm (boy) 'dir. Sırt kısmında kendine has beyaz renkli uzun yelesi bulunmaktadır. Katlanıldığında ortaya muhteşem bir görüntü çıkmaktadır. Ürün görsellerinden inceleyebilirsiniz.

- Dekor amaçlı yaşam alanlarınıza farklı ve güzel bir görünüm katabilirsiniz. Profesyonel ve hobi amaçlı bir çok resim ve pano uğraşlarınızda kullanabilirsiniz.

- Sitemizde satılmakta olan ceylan derileri doğal tabaklama yöntemi ile işlenerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Ceylan derisi tüy dökmez ve kendine has çok hafif bir deri kokusu vardır. Temizliği oldukça kolaydır. Çırparak temizleyebilir ya da hafif nemli bezle tüylerini silebilirsiniz.

- Ceylan derisi, parlaklığını ve ilk günkü görünümünü çok uzun yıllar korur.

BİLGİLENDİRME-1: Sitemizde satışa sunulan ceylan derileri etik ve yasal yolla elde edilmiştir. Ürünlerimiz, Güney Afrika menşeili bir keseli ceylan olan Springbok (Antidorcas Marsupialis) türünden elde edilmektedir. Bu keseli ceylanlar 'en az endişe verici' (least concern) bir tür statüsüne sahiptir ve artan bir nüfus eğilimine sahiptir. Bunlar CITES (Tehlike Altındaki Yabani Bitki ve Hayvan Türlerinin Uluslararası Ticaretine İlişkin Sözleşme) korumalı değildir. Hayvanlar, Güney Afrika'da büyük bir bolluk içinde özgürce yaşar. Bu türün sürdürülebilirliği dikkatle yönetilerek mevsimsel olarak itlaf edilir ve bu durum popülasyon kontrolünü sağlar. Hayvanın tüm parçaları gıda ve deri endüstrisinde kullanılmaktadır.

Ürünüm geldi ve teslimat hızı harikaydı. Ürünün kendiside çok güzel. Teşekkürler
Misafir -
26 Temmuz 2022
Merhaba, öncelikle siparişiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüzü beğenmenize çok sevindik. Güzel günlerde kullanmanızı dileriz. Sevgilerimizle, Derimarket Ekibi
Derimarket -
27 Temmuz 2022
Uzunluğu 1 metre civarı olsaydı hemen alırdım. Çünkü namaz için secadde olarak kullanacaktım.
Misafir -
06 Ocak 2021
Merhaba, Ceylan derisi doğal boyutunda olduğu için yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sevgilerimizle, Derimarket Ekibi
Derimarket -
23 Mayıs 2021
DİŞİ CEYLAN DERİSİ LAZIM NASIL AYRIŞTIRIM YAPIYORSUNUZ
Misafir -
27 Ağustos 2020
Merhaba, Maalesef böyle bir ayrışım yapamıyoruz. Sevgilerimizle, Derimarket Ekibi
Derimarket -
23 Mayıs 2021

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 15 gün içerisinde yeniden satılabilirlik özelliğini yitimediği taktirde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; dışarıda kullanmadan, fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.