0850 532 DERİ0850 532 3374
  • Erdoğan Deri Hakiki Doğal Benekli Dekoratif Kürk Post Naturel
  • Erdoğan Deri Hakiki Doğal Benekli Dekoratif Kürk Post Naturel
  • Erdoğan Deri Hakiki Doğal Benekli Dekoratif Kürk Post Naturel
Erdoğan Deri 

Hakiki Doğal Benekli Dekoratif Kürk Post Naturel

Ürün Kodu: DKR032
83.30 $
33.30 $
%60indirim

BU ÜRÜNÜN DİĞER RENKLERİ

Erdoğan Deri Hakiki Doğal Benekli Dekoratif Kürk Post Naturel
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1 İş Günü İçerisinde Teslim

Materyal: Hakiki Koyun Kürkü
Tüy Uzunluğu: 2- 4 cm
Ürün Ölçüsü: Doğal ürün olduğu için standart bir ölçüsü yoktur. Yaklaşık olarak 58 cm (boy) 30 cm (genişlik)
Ürün Metrekaresi: Yaklaşık olarak 0,17 metrekare

Doğal yaşamın cazibesi bu kez  Natural hakiki kürk post ile evlerinizi canlandırmaya geliyor.  Sağlık sunan  yapısının yanı sıra ortamlara zengin ve şık bir görünüm de katan bu ürün ile siz de evlerinize asil ve çekici bir boyut kazandıracaksınız! Oldukça kolay temizlenmesi, bakteri ve kir barındırmaması, her türlü dekora kolaylıkla uyum sağlamasından dolayı kullanımda oldukça büyük kolaylık sunan kürk postlar, kromsuz özel tabaklama yöntemiyle işlenmiş olup, insan sağlığına ve doğaya zararlı hiç bir kimyasal madde ve ağır metal içermez. Erdoğan Deri tarafından üretilen kürk postlar gerçek koyun postundan elde edilmektedir. Dekoratif halılar içerisinde deri halılar gibi içerisinde bulunduğu mekâna oldukça farklı bir hava katan kürk postlar, görselliğindeki çekiciliğin yanı sıra, sağlık açısından da son derece faydalıdır. 

Bu ürüne ilk yorumu sen yap

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade ve değişim garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden, satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz.

İade ve değişimle alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz. 

İade ve değişim ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Hakiki Kürk Post Kürk Postlar