0850 532 DERİ0850 532 3374
  • Erdoğan Deri Deniz Çarkı Desenli Dana Derisi Halı Siyah
  • Erdoğan Deri Deniz Çarkı Desenli Dana Derisi Halı Siyah
  • Erdoğan Deri Deniz Çarkı Desenli Dana Derisi Halı Siyah
Erdoğan Deri 

Deniz Çarkı Desenli Dana Derisi Halı Siyah

Ürün Kodu: DH0005
882.30 $
316.63 $
%64indirim

BU ÜRÜNÜN DİĞER RENKLERİ

Erdoğan Deri Deniz Çarkı Desenli Dana Derisi Halı Siyah
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1 İş Günü İçerisinde Teslim

MATERYAL: HAKİKİ DERİ

ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 180 cm (boy) * 120 cm (genişlik)

ÜRÜN METREKARESİ: 2,16

 

Asalet ve şıklık doğal dana derisi halı tasarımında denizci çapası motifte buluştu! Siyahın asaleti ile derinin şıklığı bu üründe bir araya geldi. Üzerinde yer alan denizci çapası ve gemi dümeni deseni ile özellikle deniz severlerin ilgisini çeken bu hakiki deri halı, bir derinin sahip olduğu tüm ihtişamı tek bir karede yansıtıyor. Dayanıklı yapısından dolayı deri halılarda en fazla tercih edilen bir tür olan dana derisi; uzun ömürlü olması, üzerinde bakteri ve mikrop oluşumunu engelleyen yapıya sahip olmasından dolayı büyük avantajlar sağlar. Birbirinden kaliteli ve şık hakiki deri halı modelleri şimdi Derimarket'te.

Bu ürüne 1 adet yorum yapıldı

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade ve değişim garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden, satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz.

İade ve değişimle alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz. 

İade ve değişim ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Hakiki Deri Halı Doğal Dana Derisi Halı Hakiki Deri Halı Modelleri