0850 532 DERİ0850 532 3374
  • Erdoğan Deri Cilalı Ahşap Ayakkabı Kalıbı Naturel
  • Erdoğan Deri Cilalı Ahşap Ayakkabı Kalıbı Naturel
  • Erdoğan Deri Cilalı Ahşap Ayakkabı Kalıbı Naturel
  • Erdoğan Deri Cilalı Ahşap Ayakkabı Kalıbı Naturel
Erdoğan Deri 

Cilalı Ahşap Ayakkabı Kalıbı Naturel

Ürün Kodu: 997-1
33.30 $
26.63 $
%20indirim

BU ÜRÜNÜN DİĞER RENKLERİ

Erdoğan Deri Cilalı Ahşap Ayakkabı Kalıbı Naturel

BEDEN

Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1 İş Günü İçerisinde Teslim

Ayakkabılarınızda oluşabilecek deformasyonları önlemek için en ideal yol olan ahşap ayakkabı kalıbı sayesinde, deri ayakkabılarınızın ömrünü uzatın!

Ayakkabılarınızın daima yeni ve dayanıklı olmasını sağlamanın en pratik yolu Derimarket’ten geçiyor. Vücudunuzun en çok terleyen ve en az hava alan organı olan ayaklarınızdan çıkan ter, ayakkabının derisine ve tabanına nüfus eder. Ayağın sıcaklığı, ayakkabının derisini yumuşatır ve genişlemesine sebep olur. Bu da ayakkabıyı deforme eder. Bu deformasyonu ortadan kaldıracak en doğru ürün olan ahşap ayakkabı kalıbı, ayakkabı yüzeyindeki kırışıklıkların oluşmasını engellemesiyle de artı bir avantaj sağlar. Ayakkabının içerisindeki nemi emen ve ayakkabıların ömrünü uzatan ahşap ayakkabı kalıbı şimdi Derimarket’te ücretsiz kargo seçeneği ile sizleri bekliyor. 

Bu ürüne ilk yorumu sen yap

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade ve değişim garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden, satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz.

İade ve değişimle alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz. 

İade ve değişim ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Ahşap Ayakkabı Kalıbı Ayakkabı Kalıbı