0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
Ana Sayfa CEYLAN DERİSİ Erdoğan Deri A7 Orijinal Ceylan Derisi CYL008 Sarı
  • Erdoğan Deri A7 Orijinal Ceylan Derisi CYL008 Sarı

Erdoğan Deri A7 Orijinal Ceylan Derisi CYL008 Sarı

14.29 $
8.54 $
%40indirim

Diğer Renkler

Erdoğan Deri A7 Orijinal Ceylan Derisi CYL008 Sarı
Erdoğan Deri A7 Orijinal Ceylan Derisi CYL008 Beyaz
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 3 İş Günü İçerisinde Teslim


                                                                                Orjinal  ceylan derisinin yaklaşık ölçüsü 7 cm (genişlik) 10,5 cm (boy) 'dir. 

Hakiki ceylan derisi üzerine uzun yıllar kaybolmayacak yazı ve dua yazabilir, resim çizebilir ya da sanatsal çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Dekor amaçlı yaşam alanlarınıza farklı ve güzel bir görünüm katabilirsiniz. Profesyonel ve hobi amaçlı bir çok resim ve pano uğraşlarınızda kullanabilirsiniz.

- Sitemizde satılmakta olan ceylan derileri doğal tabaklama yöntemi ile işlenerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Ürün doğal olduğu renk ve ton farklılıkları olabilmektedir.  

- Ceylan derisi hem ince hem de dayanıklıdır. Bu nedenle yazının icat edildiği zamanlardan beri ceylan derisi, kağıdın yerine kullanılmıştır. Dayanıklılığı sayesinde ilk çağlardan beri yazılan belgeler günümüze kadar ulaşmıştır. 

- Ceylan derisi parlaklığını uzun süre korur. Hat sanatı için yapılan resimleri ve yazılan yazıları çok parlak ve güzel göstermesi sebebiyle kullanılır.  

- Hakiki  ceylan derisi üzerine uzun yıllar kaybolmayacak yazı ve dua yazabilir, resim çizebilirsiniz. Orjinal ceylan derisi, doğal yöntemlerle tabaklandığından üzerine yazılanları ve çizilenleri kolayca emerek, derinin iç bölgelerine kadar ulaştırır. Bu özellik, diğer derilerde bulunmayan ceylan derisine has lif yapısından kaynaklanmaktadır. Bu özelliği, yazıların binlerce yıl silinmeden ve solmadan özelliğini korumasını sağlamaktadır. 

- Aynı zamanda yaşadığınız mekanlarda dekor amaçlı da kullanarak zengin ve asil bir görüntü oluşturursunuz. 

- Ceylan derisi adı altında satılmakta olan her deri ceylan derisi değildir. Ham deri tedariğinden, tabaklanmasına kadar her safhasında kendi sahip olduğu profesyonel ekibi ve modern sistemleri ile derimarket.net sitesinde satışa sunulan deriler hakiki ve güvenilir ceylan derileridir. Kurumsal sitemiz www.erdoganderi.com.tr üzerinden firmamız hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu ürüne ilk yorumu sen yap

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade ve değişim garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden, satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz.

İade ve değişimle alakalı taleplerinizi, destek@derimarket.net mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz. 

İade ve değişim ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

CYL008
Alışverişinizi telefon sipariş kanallarımız ile kolayca tamamlayın
Sipariş Hattı 905373957895