Ana Sayfa Erdoğan Deri Ceylan Derisi Erdoğan Deri A6 Hakiki Süet Ceylan Derisi CYL007S Sarı
  • Erdoğan Deri A6 Hakiki Süet Ceylan Derisi CYL007S Sarı

Erdoğan Deri A6 Hakiki Süet Ceylan Derisi CYL007S Sarı

%57indirim
43.75 $
18.69 $

Diğer Renkler

Erdoğan Deri A6 Hakiki Süet Ceylan Derisi CYL007S Sarı
Teslimat İkonTahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-3 İş Günü İçerisinde Teslim
Orijinal ceylan derisinin yaklaşık ölçüsü 10,5 cm (genişlik) 14 cm (boy) 'dir.


* Hakiki ceylan derisi üzerine uzun yıllar kaybolmayacak yazı ve dua yazabilir, resim çizebilir ya da sanatsal çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Dekor amaçlı yaşam alanlarınıza farklı ve güzel bir görünüm katabilirsiniz. Profesyonel ve hobi amaçlı birçok resim ve pano uğraşlarınızda kullanabilirsiniz.

* Sitemizde satılmakta olan ceylan derileri doğal tabaklama yöntemi ile işlenerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Ürün doğal olduğu için renk ve ton farklılıkları olabilmektedir.

* Ceylan derisi dayanıklıdır. Bu nedenle yazının icat edildiği zamanlardan beri ceylan derisi, kâğıdın yerine kullanılmıştır. Dayanıklılığı sayesinde ilk çağlardan beri yazılan belgeler günümüze kadar ulaşmıştır.

* Ceylan derisi parlaklığını uzun süre korur. Hat sanatı için yapılan resimleri ve yazılan yazıları çok parlak ya da güzel göstermesi sebebiyle kullanılmaktadır.

* Hakiki ceylan derisi üzerine uzun yıllar kaybolmayacak yazı ve dua yazabilir, resim çizebilirsiniz. Orijinal ceylan derisi, doğal yöntemlerle tabaklandığından üzerine yazılanları ve çizilenleri kolayca emerek, derinin iç bölgelerine kadar ulaştırır. Bu özellik, diğer derilerde bulunmayan ceylan derisine has lif yapısından kaynaklanmaktadır. Bu özelliği, yazıların binlerce yıl silinmeden ve solmadan özelliğini korumasını sağlamaktadır.

* Aynı zamanda yaşadığınız mekânlarda dekor amaçlı da kullanarak zengin ve asil bir görüntü oluşturursunuz.

* Ceylan derisi adı altında satılmakta olan her deri ceylan derisi değildir. 
Bu ürüne ilk yorumu sen yap

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden tekrar iade edebilirsiniz. Satın alınan ürünün satılabilir özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.

CYL007S
Alışverişinizi telefon sipariş kanallarımız ile kolayca tamamlayın
Sipariş Hattı +905373957895