Ana Sayfa Erdoğan Deri Ceylan Derisi Erdoğan Deri A5 Orijinal Ceylan Derisi CYL001 Naturel
  • Erdoğan Deri A5 Orijinal Ceylan Derisi CYL001 Naturel
  • Erdoğan Deri A5 Orijinal Ceylan Derisi CYL001 Naturel
  • Erdoğan Deri A5 Orijinal Ceylan Derisi CYL001 Naturel
  • Erdoğan Deri A5 Orijinal Ceylan Derisi CYL001 Naturel
  • Erdoğan Deri A5 Orijinal Ceylan Derisi CYL001 Naturel

Erdoğan Deri A5 Orijinal Ceylan Derisi CYL001 Naturel

%50indirim
86.66 $
43.30 $
Renk:
Erdoğan Deri A5 Orijinal Ceylan Derisi CYL001 Naturel
Teslimat İkonTahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-3 İş Günü İçerisinde Teslim
 Orjinal ceylan derisinin yaklaşık ölçüsü 14 cm (genişlik) * 21 cm (boy) 'dir.

- Sitemizde satılmakta olan ceylan derileri doğal tabaklama yöntemi ile tabaklanarak kullanıma hazır hale getirilmektedir. Çok yumuşak ve incedir. Kendine has çok hafif bir deri kokusu vardır.

- Ceylan derisi, sahip olduğu özel lif yapısı sayesinde esnek, ince ve dayanıklıdır. Bu nedenlerden dolayı, yazının icat edildiği zamanlardan kağıdın yerine kullanılmıştır. Dayanıklılığı sayesinde çok eski zamanlarda ceylan derisi üzerine yazılan önemli belgeler ve kutsal kitaplar günümüze kadar ulaşmıştır.

- Ceylan derisi parlaklığını uzun süre korur. Hat sanatı için yapılan resimleri ve yazılan yazıları çok parlak ve güzel göstermesi sebebiyle kullanılır.   

- Hakiki  ceylan derisi üzerine uzun yıllar kaybolmayacak yazı ve dua yazabilir ya da resim çizebilirsiniz. Orjinal ceylan derisi, doğal yöntemlerle tabaklandığından üzerine yazılanları ve çizilenleri kolayca emerek, derinin iç bölgelerine kadar ulaştırır. Bu özellik, diğer derilerde bulunmayan ceylan derisine has lif yapısından kaynaklanmaktadır. 

- Ceylan derisi adı altında satılmakta olan her deri ceylan derisi değildir. Ham deri tedariğinden, tabaklanmasına kadar her safhasında kendi sahip olduğu profesyonel ekibi ve modern sistemleri ile derimarket.net sitesinde satışa sunulan deriler hakiki ve güvenilir ceylan derileridir. Kurumsal sitemiz www.erdoganderi.com.tr üzerinden firmamız hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bu ürüne ilk yorumu sen yap

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; dışarıda kullanmadan, fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Normal kullanım koşullarına uygun kullanılmasına rağmen; üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir hata nedeniyle, ürünle alakalı bir memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda sizin için yapabileceğimizin en iyisini yapıp süre sınırı olmaksızın hızlı bir şekilde iade süreci başlatılır.

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.