surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)
Ana Sayfa Erdoğan Deri Ceylan Derisi Erdoğan Deri 50*50 cm Ceylan Derisi CYL005 Naturel
  • Erdoğan Deri 50*50 cm Ceylan Derisi CYL005 Naturel
  • Erdoğan Deri 50*50 cm Ceylan Derisi CYL005 Naturel
  • Erdoğan Deri 50*50 cm Ceylan Derisi CYL005 Naturel

Erdoğan Deri 50*50 cm Ceylan Derisi CYL005 Naturel

%85indirim
166.66$
111.08$
Renk:
Teslimat İkonTahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1-3 İş Günü
Orjinal ceylan derisinin yaklaşık ölçüsü 50 cm (genişlik) * 50 cm (boy) 'dir. Sitemizde satışa sunulan en büyük ölçüdeki ceylan derisidir. 

- Sitemizde satılmakta olan ceylan derileri doğal tabaklama yöntemi ile işlenerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Yumuşacık ve incedir. Kolayca katlayabilirsiniz. Ceylan derisinin kendine has çok hafif bir kokusu bulunmaktadır. 

- Ceylan derisi çok ince olmasına rağmen esnek lif yapısından dolayı oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle yazının icat edildiği zamanlardan beri, lüks bir alternatif olarak kağıdın yerine kullanılmıştır. Dayanıklılığı sayesinde ilk çağlardan beri yazılan değerli belgeler günümüze kadar ulaşmıştır.

- Ceylan derisi parlaklığını çok uzun süre korur. Hat sanatı için yapılan resimleri ve yazılan yazıları çok parlak ve güzel göstermesi sebebiyle kullanılır.   

- Hakiki  ceylan derisi üzerine uzun yıllar kaybolmayacak yazı ve dua yazabilir, resim çizebilirsiniz. Orjinal ceylan derisi, doğal yöntemlerle tabaklandığından üzerine yazılanları ve çizilenleri kolayca emerek, derinin iç bölgelerine kadar ulaştırır. Bu özellik, diğer derilerde bulunmayan ceylan derisine has lif yapısından kaynaklanmaktadır. 

- Ceylan derisi adı altında satılmakta olan her deri ceylan derisi değildir. Ham deri tedariğinden, tabaklanmasına kadar her safhasında kendi sahip olduğu profesyonel ekibi ve modern sistemleri ile derimarket.net sitesinde satışa sunulan deriler hakiki ve güvenilir ceylan derileridir. Kurumsal sitemiz www.erdoganderi.com.tr üzerinden firmamız hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, 15 gün içerisinde yeniden satılabilirlik özelliğini yitimediği taktirde sebep aranmadan iade garantisi altındadır. Ürünlerimizi; dışarıda kullanmadan, fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Ürünlerimizde değişim bulunmamaktadır.

İade ile alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz.

İade işlemleri ile alakalı daha detaylı bilgi için tıklayınız.