Home Page Sheepy Care MEDICAL SHEEPSKIN Healthy Life Sheepy Care Medical Sheepskin Yoga Mat MDK021 Natural
  • Sheepy Care Medical Sheepskin Yoga Mat MDK021 Natural
  • Sheepy Care Medical Sheepskin Yoga Mat MDK021 Natural
  • Sheepy Care Medical Sheepskin Yoga Mat MDK021 Natural

Sheepy Care Medical Sheepskin Yoga Mat MDK021 Natural

%33discount
1000.00 $
666.63 $
Colour:
Sheepy Care Medical Sheepskin Yoga Mat MDK021 Natural
Delivery IconEstimated Cargo Delivery Date: Delivery in 3-10 working days

Sheepy Care medikal koyun postu yoga minderi ile özel bir yoga deneyimi yaşayın!

Materyal: Hakiki Medikal Koyun Postu 
Tüy Uzunluğu: 2,5 cm
Ürün Ölçüsü: 180 cm (boy) 60 cm (genişlik)


Medikal koyun postu, özenle seçilen Avustralya menşeili merinos koyun postlarının doğaya ve insan sağlığına zararsız özel bir formülle işlenmesi sayesinde üretilmektedir. Organik, hijyenik, antibakteriyel ve hipoalerjeniktir. Yoga egzersizi sırasında teninizin düzenli ve uzun süreli temasına uygun olarak üretilmiştir. 

Yoga, vücudu yenileyerek zihni modern hayatın hızlı temposundan kaynaklanan olumsuz düşüncelerden uzaklaştırmak için yapılır. Zihninizi olumsuzluklardan arındırırken, enerjinizi yükseltmek ve daha sağlıklı bir zeminde daha konforlu bir şekilde yoga yapmak istemez misiniz? Modern kadınların tercihi Sheepy Care medikal koyun postu yoga minderi tam size göre!


• Doğal olarak yünde bulunan lanolin maddesi cildinize iyi gelir. Teninizde oluşan kızarıklıkların ve tahrişlerin iyileşmesine yardımcı olur. Lanolin, kozmetik sektöründe sıklıkla kullanılan değerli bir yün yağıdır.


• Koyun postları, olağanüstü nefes alabilirlik özelliği sayesinde vücut ısınızı düzenler. Yünler, hava akışını artıran oyuk liflere sahiptir. Bu özelliği sayesinde, egzersiz sırasında vücudunuzun ısınma olmadan sıcak kalmasını sağlar. Medikal koyun postunun yumuşacık yünlerine dokunmak size huzur verecek.


• Medikal koyun postu yoga minderi portatiftir, böylece dilediğiniz her yere götürebilirsiniz. 


• Medikal koyun postu, sürtünmeden kaynaklanan statik elektriği emerek egzersiz sırasında ani şok yaşamanızı önler. Vücudunuzda oluşan negatif elektriği nötr hale getirir. Bu sayede daha dingin ve huzurlu olursunuz. Yoga egzersizi sırasında motivasyonunuz dağılmaz.


• Medikal koyun postunun sahip olduğu merinos koyun yünleri yumuşak ve esnektir. Bu sayede yoga egzersizi sırasında vücut şeklinizi alarak, sağlıklı kan akışınızı düzenler. 


• Doğal yünler, kendi ağırlıklarının %33’ü kadar nemi ve suyu ıslaklık hissi vermeden içlerinde hapseder. Bu özelliği sayesinde vücudunuzu yazın kuru, kışın sıcak tutar. Böylece yoga egzersizi sırasında terleseniz bile ıslaklık hissetmeyecek, huzur içinde yoga yapacak ve kolayca hastalanmayacaksınız.


• Medikal koyun postunun rengi, üretiminde kullanılan doğal malzemelerden dolayı sarıdır. İçeriğinde boya maddesi yoktur. Yünler kokusuzdur ve istenmeyen kokuların oluşmasını önlemektedir. Kullanım süresince eser miktarda yün dökebilir. 


Medikal koyun postlarının temizliği oldukça kolaydır. 30 derecede elde ya da narin ayarda makinede yıkayabilirsiniz. Yıkama işleminden sonra suyunu alarak, direkt güneş ışığına ya da ısı kaynağına maruz bırakmadan kendi halinde kurumaya bırakınız. Kuruma işleminden sonra bir fırça yardımı ile yünlerini tarayabilirsiniz. Yıkama işleminde sadece yün şampuanı kullanmalısınız. Kesinlikle deterjan ya da ağartıcı kullanmayınız. Hafif ve kolayca çıkabilecek lekelerde nemli bez kullanabilirsiniz. Medikal koyun postunu düzenli olarak havalandırmanızı tavsiye ederiz.

Be the first to leave a comment about this product

All goods from Derimarket.net online-store may be returned or exchanged within 14 days without any reason. In addition to product, buyer should send back invoice, original box, packing, label and brochures without any damages.

In all aspects of return and exchange you can contact us by e-mail [email protected], customer support +90 850 532 33 74 or WhatsApp +90 537 395 78 95.

More information about return and exchange you may find here.