+90 850 532 3374Sales and Customer Support Line (Weekdays 09:00 - 19:00)
Home Page Sheepy Care MEDICAL SHEEPSKIN Healthy Life Sheepy Care Medical Sheepskin Lumbo-Sacral Support Natural
  • Sheepy Care Medical Sheepskin Lumbo-Sacral Support Natural
  • Sheepy Care Medical Sheepskin Lumbo-Sacral Support Natural

Sheepy Care Medical Sheepskin Lumbo-Sacral Support Natural

%23discount
CART%30
55.71 $
42.83 $
29.98$

Other colors

Sheepy Care Medical Sheepskin Lumbo-Sacral Support Natural
Estimated Cargo Delivery Date: Delivery in 3-5 working days

 

Medikal Koyun Postu Bel korsesi ile bel ağrılarından ve ani hareketler sonucu belde meydana gelebilecek hasarlardan korunabilirsiniz.

 

Medikal koyun postu bel korsesi esnek bağlama lastikleri ile her bedene uygundur. Günlük yaşantımızda en büyük sağlık problemlerinden birisi olan bel ağrılarını önler, ani hareketler sonucu belde meydana gelebilecek hasarlardan korur.

Kan dolaşımının devamlılığını sağlayarak ve belinize destek olarak hareket kabiliyetinizin artmasını sağlar. Böbreklerinizi soğuktan koruyarak böbrek rahatsızlıklarına ve ağrılarına engel olur.

Medikal post yaşam kalitenizi de yükseltir. 

Medikal koyun postları, sarı rengini tabaklanması sırasında kullanılan yumurta sarısı proteininden alır. Bu özelliğinden dolayı bakteriler ve virüsler için uygun bir besin kaynağı değildir. Ürünün üzerinde boya olmadığı için asla renk vermez ve kokusuzdur.

Hijyeniktir, elde ve makinede yıkama için uygundur. Maksimum 30 derecede yıkanabilir.

Yıkama esnasında PH nötr olan yün şampuanları tercih edilmelidir, çamaşır suyu veya ağartıcı kullanılmaz. Yıkanan medikal koyun postunun kısa kurutma devri ile suyu alındıktan sonra silkelenerek ya da el yardımıyla çekilerek şekli verilmelidir.

 Açık havada doğal ortamda asarak kurutulmalı, ısıtıcı yanında veya direkt güneşin altında bırakılmamalıdır. Kurutmak için kalorifer üzerine koymayınız.

Küçük kirlenmiş bölgeleri ve lekeleri ıslak bir bezle ya da fırçayla temizleyebilirsiniz.

 

UYARI: Sitemizde sağlığınız için sunulan tüm ürünler medikal koyun postundan imal edilmiştir ancak farklı yerlerden alacağınız koyun postları; medikal tabaklama yöntemiyle işlenmemiş, sarı renge boyanmış, krom ve ağır metaller gibi sağlığa olumsuz yönde etki edecek malzemeler içeriyor olabilir. Lütfen satın aldığınız koyun postlarının "medikal" yöntemlerle işlendiğinden emin olunuz.

Be the first to leave a comment about this product
MDK004-1
Easily complete your shopping with our phone order channels
Order line +905373957895