İADE ve DEĞİŞİKLİK

Mağazamızda satışı gerçekleştirilen tüm ürünler sebep aranmadan iade alınma garantisi altındadır. Ürünlerimizi kullanmadan, ambalaj, etiket ve bröşür gibi eklerini bozmadan sebep bildirmeden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.


Normal kullanım koşullarına uygun kullanılmasına rağmen; üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir hata nedeniyle, ürününüzle alakalı bir memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda sizin için yapabileceğimizin en iyisini yapıp hızlı bir şekilde talebinizi çözüme kavuşturuyoruz. Konuyla alakalı talebinizi [email protected] mail adresinden iletebilir, https://www.derimarket.net/iletisim linkinden iletişim formunu doldurabilir veya +90 537 395 7895 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.


İade ya da değişim durumunda ürünle beraber adınıza kesilen faturayı da geri göndermelisiniz. İsteğinize göre iade edilen ürün yerine bir başka ürün verilebilir, nakit ödeme yaptığınız alışveriş ise hesabınıza havale edilir ya da ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilir. Havale ile alınan ürün bedeli 3 gün içerisinde ödeme yaptığınız hesabınıza iade edilir. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerdeki geri ödeme süresi banka şartlarına bağlıdır. 

 

Derimarket.net'te tüm iade ve değişim gönderileri ücretsizdir. 

Mağazamızda satılan ürünlerin doğal ürünler olması sebebiyle, ürün renkleri farklı ışıklar altında veya ışık yansımaları nedeniyle farklılıklar gösterebilir. Satın alınan birbirinin aynısı olan ürünlerin bir önceki ürün ile bir sonraki ürünün renk tonları arasında küçük ton farklılıkları olabilir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo görevlisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder. Ayrıca bu kartı izinsiz ve hukuka aykırı biçimde kullanan kişiler hakkında yasal işlem başlatılır.