Home Page Outlet FLN Knot Hakiki Deri Pamuk Kordon Bayan Terlik Blue
  • FLN Knot Hakiki Deri Pamuk Kordon Bayan Terlik Blue

FLN Knot Hakiki Deri Pamuk Kordon Bayan Terlik Blue

%48discount
199.94 $
103.44 $

Other colors

Size

Delivery IconEstimated Cargo Delivery Date: Delivery in 3-5 working days

Marka: Pegia

İç Materyal: Hakiki Deri

Dış Materyal: Pamuklu Kordon

Taban Yüksekliği: 3 cm

Ürün Yüksekliği: 5 cm* Yeni sezonda bakışları adımlarınıza çevirecek tasarımlar Derimarket'in yazlık terlik koleksiyonunda hayat buluyor. 


* Hakiki deri ve el işçiliği ile üretilen, dikkat çeken tasarımların buluştuğu bu özel koleksiyonun bir parçası olan pamuk kordon tasarımlı kadın yazlık deri terlik, renkli taş işlemeleri ile de zarafeti en cool şekilde yansıtıyor. 


* Zamansız stilin en özel örneklerinden birini yansıtan bu deri terlik modeli ile yazın enerjisini ve canlılığını taşıyacaksınız.

* Stylish summer slippers are made of genuine leather and designed with cotton cord details on it. The best choice of women who love comfort and glamour. Handcrafted by skilled masters.

1 comments left about this product

All goods from Derimarket.net online-store may be returned or exchanged within 14 days without any reason. In addition to product, buyer should send back invoice, original box, packing, label and brochures without any damages.

In all aspects of return and exchange you can contact us by e-mail [email protected], customer support +90 850 532 33 74 or WhatsApp +90 537 395 78 95.

More information about return and exchange you may find here.

FEL-KNOT
Easily complete your shopping with our phone order channels
Order line +905373957895