Home Page Erdoğan Deri DEER SKIN Erdoğan Deri A7 Original Suede Gazelle Leather CYL008S Yellow
  • Erdoğan Deri A7 Original Suede Gazelle Leather CYL008S Yellow

Erdoğan Deri A7 Original Suede Gazelle Leather CYL008S Yellow

%60discount
31.25 $
12.44 $

Other colors

Delivery IconEstimated Cargo Delivery Date: Delivery in 3-5 working days

Orijinal ceylan derisinin yaklaşık ölçüsü 7 cm (genişlik) 10,5 cm (boy) 'dir.

 

Hakiki ceylan derisi üzerine uzun yıllar kaybolmayacak yazı ve dua yazabilir, resim çizebilir ya da sanatsal çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Dekor amaçlı yaşam alanlarınıza farklı ve güzel bir görünüm katabilirsiniz. Profesyonel ve hobi amaçlı birçok resim ve pano uğraşlarınızda kullanabilirsiniz.

- Sitemizde satılmakta olan ceylan derileri doğal tabaklama yöntemi ile işlenerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Ürün doğal olduğu için renk ve ton farklılıkları olabilmektedir. 

- Ceylan derisi hem ince hem de dayanıklıdır. Bu nedenle yazının icat edildiği zamanlardan beri ceylan derisi, kâğıdın yerine kullanılmıştır. Dayanıklılığı sayesinde ilk çağlardan beri yazılan belgeler günümüze kadar ulaşmıştır.

- Ceylan derisi parlaklığını uzun süre korur. Hat sanatı için yapılan resimleri ve yazılan yazıları çok parlak ve güzel göstermesi sebebiyle kullanılır. 

- Hakiki ceylan derisi üzerine uzun yıllar kaybolmayacak yazı ve dua yazabilir, resim çizebilirsiniz. Orijinal ceylan derisi, doğal yöntemlerle tabaklandığından üzerine yazılanları ve çizilenleri kolayca emerek, derinin iç bölgelerine kadar ulaştırır. Bu özellik, diğer derilerde bulunmayan ceylan derisine has lif yapısından kaynaklanmaktadır. Bu özelliği, yazıların binlerce yıl silinmeden ve solmadan özelliğini korumasını sağlamaktadır.

- Aynı zamanda yaşadığınız mekânlarda dekor amaçlı da kullanarak zengin ve asil bir görüntü oluşturursunuz.

- Ceylan derisi adı altında satılmakta olan her deri ceylan derisi değildir.

Be the first to leave a comment about this product

All goods from Derimarket.net online-store may be returned or exchanged within 14 days without any reason. In addition to product, buyer should send back invoice, original box, packing, label and brochures without any damages.

In all aspects of return and exchange you can contact us by e-mail [email protected], customer support +90 850 532 33 74 or WhatsApp +90 537 395 78 95.

More information about return and exchange you may find here.

CYL008S
Easily complete your shopping with our phone order channels
Order line +905373957895