KARGO SEÇENEKLERİ

 Yurtiçi Kargo Seçenekleri

- MNG kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır.

- Derimarket.net'te tüm kargolar ücretsizdir ancak MNG dışında farklı bir kargo ile sevkiyat talebinde bulunduğunuz taktirde, kargo masraflarını karşılamama hakkı saklıdır.

- Toplu ürün alımlarınızda siparişleriniz Derimarket.net servis araçlarıyla gönderilebilir. Bu şekilde ürünlerinizi çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde teslim alabilirsiniz. 

 - Sipariş verdiğiniz ürünleri fabrika satış mağazamıza gelerek teslim alabilir, siparişinizi denedikten sonra ödeme yapabilirsiniz. Adres tarifi ya da her türlü yardım talebinizle alakalı bize 0537 395 7895 no'lu whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Adresimiz:Pegia Plaza, Merkez Mah. Remzi Özkaya Sok. No: 10 Yenibosna/İstanbul 34197

 

Yurtdışı Kargo Seçenekleri

- Derimarket.net olarak dünyanın her yerine DHL kargo ile gönderim yapıyoruz. Sipariş sayfasında adres bilgilerinizi kaydettikten sonra; seçtiğiniz ülkeye göre kargo bedelini görebilirsiniz. 


ÖDEME SEÇENEKLERİ

- Kredi Kartı

3D Secure ve SSL ile korunan sistemimizde kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bu işlem için ödeme sayfasında kredi kartı seçeneğini kullanınız.

- Kapıda Ödeme

Derimarket web sitemizden "Kapıda Kredi Kartı" ve "Kapıda Nakit" ödeme seçenekleriyle alışveriş yapabilirsiniz. Kapıda Kredi Kartı ile ödeme hizmeti 10,00 TL, Kapıda Nakit ödeme hizmeti 7,00 TL olarak ücretlendirilir. Siparişinizi oluştururken sepet sayfasında "Kapıda Ödeme" seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

- Havale

Satın almak istediğiniz ürünün bedelini havale yaparak ödeyebilirsiniz. Ürün ödeme sayfasında "Havale" seçeneğini tıklayarak siparişinizi oluşturduktan sonra; aşağıdaki hesap numaramıza sipariş numaranızı da ekleyerek ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizin durumu ile alakalı [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Banka Adı: T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

Hesap SahibiAs Erdoğan Deri San. Tic. Ltd. Şti.
Şube: 
ZEYTİNBURNU
Şube Kodu: 
173
Hesap No: 
6298030

IBAN: TR02 0006 2000 1730 0006 2980 30